• GoHome Professional
nekretnine federacija bosne i hercegovine Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine federacija bosne i hercegovine Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine federacija bosne i hercegovine Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana" pronađeno 62 nekretnina - prosječna cijena 3.927 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 KM
    • do 400000 KM (prosječna cijena)
    • do 480000 KM
    • do 4000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Zemljište, ORAŠJE, 2.500.000 KM, 2006,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) Prodaje se atraktivna poslovna zgrada smještena u industrijskojj zoni u Orašju, idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Orašje – poduzetnicka zona • Površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine federacija bosne i hercegovine zadnjih 14 dana'
140.000 KM
150.000 KM
492.437 KM
  Stan, SARAJEVO, Centar, 620.000 KM, 98,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE! ; Kablovska televizija Klima PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE!.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 940.800 KM, 250,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Ekskluzivna ponuda! Za prodaju! Kuća sa 4 spavaće sobe, 2 kupatila, moderna i građena po najvišim eko-standardima, porodična kuća od 250m2 koja se nalazi u mirnom, tihom i nezagađenom Donjem Bioskom. Smještena na parceli od cca 4.880 m2 u mirnom dijelu Sarajeva, samo 10-15 udaljen....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 288.982 KM na 287.504 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 287.504 KM, 68,00 m2 cca 4230 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 288.982 KM
16.05.2026 - 287.504 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 2.500.000 KM, 2006,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) Prodaje se atraktivna poslovna zgrada smještena u industrijskojj zoni u Orašju, idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Orašje – preduzetnicka zona • Površina....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 238.206 KM na 236.988 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CAZIN, 236.988 KM, 87,00 m2 cca 2720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 238.206 KM
16.05.2026 - 236.988 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.indomio.ba

Strogi centar Cazin - Kružni tok - Trosoban stan Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 87 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 2.564.200 KM, 2006,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) ; Orašje .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 535.600 KM, 220,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vila na prelijepoj lokaciji sa okućnicom 2000m2. Vila se sastoji od prizemlja: jedna spavaća soba, dnevni boravak, kupatilo, ostava, retro konoba za 12 osoba potpuno opremljena šankom, kuhinjom, zasebnim ulazom. Sprat vile ima zasedban ulaz u prostorije tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 185.000 KM, 67,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

N Group. iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja trosoban stan sa upisanim 67m2 a stvarne kvadrature 75m2. Stan se nalazi u suterenu manje stambene zgrade u najljepšem naselju u Sarajevu GRBAVICA. Nekretnina se nalazi na svega par koraka od pijace Grbavica, i Vilsonovog šetališta.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 305.000 KM, 250,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prelijep objekat koji se sastoji iz 3 etaže p+1+pk. Nekretnina se nalazi u prelijepom dijelu općine Ilidža između Osijeka i Blažuja, na blagom uzvišenju sa prelijepim panoramskim pogledom na prirodu. Nekretnina je idealna za život. Dokumentacija....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Pasjak, Na upit, 433,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 455 PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 600.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje izuzetno kvalitetno renoviran i moderno opremljen trosoban stan, smješten u jednom od najtraženijih dijelova grada – naselje Kovačići, ulica Emerika Bluma, u neposrednoj blizini OHR-a. ; Prodaje se potpuno renoviran stan – vrhunska lokacija, Kovačići (ul. Emerika....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 900.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni dvoetažni penthouse sa prostranim terasama i prelijepim pogledom na naselje. Kvadratura nekretnine iznosi 145m2 + 100m2 terasa (3 terase). ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje luksuzni dvoetažni penthouse u ulici Grbavička, naselje Kovačići – Grbavica, općina Novo....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Tušanj, Na upit, 39,12 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.tknekretnine.ba