• GoHome Professional
nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 KM 2.sprat

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 km 2.sprat" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 939 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 69000 KM (malo jeftiniji)
    • 76000 KM (malo skuplji)
    • do 790 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na 2 sprata na lokaciji Vraca - Kovacici. Nekretnina se sastoji od dva stana sa dva zasebna ulaza. Stan na drugom spratu posjeduje terasu. Sastav stana: hodnik, wc, ostava, dvije sobe, dnevni boravak sa kuhinjom. Predivan pogled na grad! Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan 70 m2 u centu Hadžića na drugom spratu.Stan se sastoji od hodnika,kupatila,wc,trpezarije,kuhinje,dn.boravka i 2.spavaće sobe.U prizemlju zgrade ima i pripadajući podrum od 4m2. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 47,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan renoviran stan sa dvije spavaće sobe u naselju Koševsko Brdo, ulica Muhameda Hadžijahića, općina Centar. Nekretnina površine 47m2 se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 58.000 KM, 40,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru grada, stan je na drugom spratu zgrade, parking sa obe strane zgrade, za sve ostale informacije 061966117. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Stan, ZENICA, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu sa dva sprata i podrumom. Prvi sprat veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i banja. Drugi sprat velika spavaca soba. Vikendica posjeduje priključke. Sa 804 m kvadratna zemljišta vikendica posjeduje i voćnjak sa više vrsta voća. Vikendica posjeduje sve uredne....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 52.000 KM, 100,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Zavidovicima, ulica gazije bb, kilometar od centra grada. sama kuca je od glavnog puta udaljena 50-ak metara, sam prilaz kuci je normalan i kuca se nalazi na ravnom terenu. oko kuca ima prvi sprat je garaza, drugi sprat ima dvije prostorije i wc. svi papiri su uredni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 52.000 KM, 21,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem garsonjeru na Grbavici, B. Mutevelica 8/II sprat, potpuno renovirana sa novom kuhinjom, odlicna lokacija. Cijena 52.000 KM Zvati iskljucivo od 9 - 13h 061/700 272 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor kvadrature od 8m2 koji je smješten na drugom spratu Robota u Hrasnom. ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje poslovni prostor u ulici Azize Šaćirbegović, naselje Hrasno, općina Novo Sarajevo. Detaljni opis: Prodaje se poslovni prostor kvadrature od 8m2 koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 45.000 KM, 66,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U Alipašinoj ulici, u staroj ali lijepo održavanoj zgradici, na idealnom drugom spratu nudimo veći dvosoban stan knjižne površine 66 kvadrata. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, velika trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, toalet i dvije komforne ostave. Stoga, prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 38.000 KM, 65,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na 2 spratu ,u odlicnom stanju 2,5 sobe kuhinja, hodnik, kupatilo, manja ostava, 2 balkona stan je 2006 g. renoviran kupatilo sve novo, kuhinja sve novo, dnevni boravak i spavaca soba 2009 postavita nova PVC stolarija kao i ulazna vrata( vidi slike)u stanu je parket podovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 72,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Branilaca Vijenca, općina Vogošća. Nekretnina površine 72m2 + balkon se nalazi na 2. spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka, trpezarije....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Ljesevu naselje DO u neposrednoj blizini Bosanskohercegovackog koledza. Kuca je useljiva ima dva sprata i posebno su ulazi za jedan i za drugi sprat. Struja voda telefon. Pored kuce ima i devastirani objekat za koji ima gradjevinska dozvola kao i za samu kucu. Vlasnik....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)