• GoHome Professional
nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 KM dvorište

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 km dvorište" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 706 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 69000 KM (malo jeftiniji)
    • 76000 KM (malo skuplji)
    • do 612 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 72.500 KM, 40,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u naselju Bogatići - Opština Trnovo, Republika Srpska. Naselje Bogatići je udaljeno svega 15 km od Međunarodnog aerodroma u Sarajevu, te 8 km od centra Trnova. Imanje se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 74.000 KM, 100,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom,garazom,velikim dvoristem i sa svim prikljucima.kuca ima uredne sve papire.nalazi se od bolnice kreka na udaljenosti oko 100m.ima izlaz na mag.put tuzla-doboj i stari put tuzla bukinje.kuca ima 100 m2 a okucnica 300 m2.sve ostale informacije na broj tel:061-427-932;061-959-777....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 km dvorište'
61.600 KM
53.000 KM
  Kuća, LJUBUŠKI, 66.000 KM, 101,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stara kuća (tri cjeline) površine 101 m2 sa dvorištem od 500 m2, te oranica (više parcela) u površini od oko 7.000 m2 i pašnjaka i šuma u površini od oko 6.500 m2 (cijelo seosko imanje sa kućom u Vojnićima). Cijena: 66.000 KM. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Vendi Franc 00385....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 65.000 KM, 44,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u ulici Zaima Sarca 2,Centar.Preko puta ambasade . Stan se sastoji od dvije spavace sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,kipatilo I wc te hodnik. Stan je od 44 m² I ima veliko dvoriste +/- 160m2 sa obe strane stana.Do Katerdrale 3-5 minute hodom.Stan treba potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 67,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je "austrougarska" gradnja, visoko plafoni (3,20 m). Tacna spratnost je - visoko prizemlje. Poslije rata uradjena djelimicna adaptacija (podovi, sve instalacije, preraspodijela prostorija). Potrebno izvrsiti zamjenu stolarije. U zajednickom dvoristu objekta, ulaz iz ulice Asciluk,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 64.000 KM, 44,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem povoljno stan u centru u ulici Zaima Sarca 2 na Bjelavama kod Francuske ambassade . Stan je od 44 m² ,ima dvije spavace sobe,dnevni boravak I kuhinjom ,hodnik,te kupatilo I wc. Stan posjeduje takodje oko 200 m² zemljista tj dvoriste. Potrebno je stan cijeli renovirati ili....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Kuća, FOJNICA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom naselju .Blizinavrtića.Prizemlje i prvi kat odmah useljivi.Potkrovlje moguće urediti po želji.Krov potrebno mijenjati.Dvorište ispred i iza kuće.Cijena po dogovoru poslije viđenja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, LIVADE, 75.000 KM, 160,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću sa dvorištem, garažom.. Kuća ima sve pomoćne objekte kao i baštu ispod kuće. Sastoji se od tri sprata sa po 55 m2, svaki ima poseban ulaz. Moguća je i zamena za stan. HITNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Zemljište, DONJE SELO, 60.000 KM, 7759,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dve zasebne celine, jedna je dvoriste sa dve kuce, devastiranom i srusenom kucom sa dozvolom za renoviranje i gradnju, a druga je njiva odvojena od kuce. Brojevi parcele su 1896, 1897/1, 1897/2, 1988. Kontakt telefon Viber +381 653714016 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, OŠTRA LUKA, 60.000 KM, 100,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se neuseljena obiteljska kuća s okućnicom (1989. god.), dvorišnom zgradom (štagalj), i starom kućom sa garažom. Nema priključak za vodu, ali ima pristup pumpi u dvorištu koja crpi čistu vodu s 38 metara dubine. Treba riješiti septičku jamu i hidrofor. Čelične vodovodne cijevi....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 75.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo zemlište u Nišićima- vikend naselje Borak ukupne površine 2165m. Nalazi se tačno u podnožju Etno Begovog sela u drugoj zoni Zaštićenog pejzaža Bijambare. Do zemljišta većim djelom vodi asfaltiran put –nekih 200 metra je makadam. Na zamljištu je postaojala vikendica i pomoćna....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 76.000 KM, 80,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 10mx8m. Pomocna zgrada uz to spada Garaza, Supa, Ljetna i Stala 15mx5m Velko dvoriste, ukupno 1500m². Cjena po dogovoru. tel.: 0043 699 121 23 099 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Kuća, STIJENA, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom pored magistralnog puta Cazin-Bosanska Krupa, naselje Bajrici. Kuca posjeduje sve prikljucke i urednu dokumentaciju, te je odmah useljiva, sa lijepo uredjenim i asfaltiranim dvoristem od 500m2 i kapijom. Zemljiste je pogodno za izgradnju poslovnih objekata,....

 
 
 
  Zemljište, ŠIROKI BRIJEG, 49.500 KM, 1100,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2013.,

www.sivricnekretnine.com

više parcela na ulazu u Široki Brijeg,kod Bošnjak Komercca,vlasništvo i papiri 1/1,kuca i dvorište u zk izvadku,nema tereta nikakvih.Ima prikljucak struje,vode,telefonaNa svim parcelama se planira izgradnja induvidualnih stambenih objekata,a uvjeti gradnje ce se utvrditi nakon....