• GoHome Professional
nekretnine republika srpska što manje 1.sprat adap - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska što manje 1.sprat adap - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska što manje 1.sprat adaptiran

  • Za upit "nekretnine republika srpska što manje 1.sprat adaptiran" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.025 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 68000 KM
    • do 85000 KM (prosječna cijena)
    • do 100000 KM
    • do 858 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Nova Varoš, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam trosoban stan 60 m2 u Novoj varoši na prvom spratu za manji stan uz doplatu.Stan je kompletno renoviran u sklopu stan su i dve prostorije u podrumu po 10 m2 kao i zajednička prostorija. 066046016 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, IVANICA, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prvi sprat kuće na Ivanici (općina Revne) ili mijenjam za isti u Sarajevu! Kuća je adaptirana ali nezavrsena unazad 5 godina. Udaljena je 10 KM od Dubrovnika (RH) i 8 KM od Kupara (RH). Na prekrasnoj je nadmorskoj visini, predstavlja pravu zračnu banju te garantira mir i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska što manje 1.sprat adaptiran'
3.911.800 KM
  Kuća, ZVORNIK, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kuću u strogom centru Zvornika, u ul. Sv. Save p.p. robne kuće. U prizemlju se nalazi privatni prostor koji je useljiv i adaptiran (trenutno je prizemlju kafana koja radi). Prvi sprat treba potpuno adaptirati. Može i zamjena za stan u Sarajevu. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 122,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namještena kuća 122 m2, strukture P + M na lokaciji: Jablan - Trn - Laktaši Za sve dodatne informacije, upite i termin za razgledanje, javite se na sledeći broj: 066/878-555 Marko Kuća se nalazi na mirnoj i idiličnoj lokaciji nepunih 3 km od nadvožnjaka što vodi....

 
 
 
  Kuća, PODGRAB, 120.000 KM, 146,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na najljepsoj mogucoj lokaciji u Podgrabu, Opstina Pale, Republika Srpska, BiH. Kuca ima ukupnu kvadaraturu od 126 kvadratnih metara (spoljasne dimenzije su 7x6m) na tri nivoa koji se sastoje od podruma sa garazom, prvog i drugog sprata sa tri velike i natkrivene....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 150,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Janji pored Bijeljine. Sastoji se od 2 sprata ukupno 150m². Kuca posjeduje dvoriste, garazu, bastu i spoljni wc. Prizemlje: 2 sobe, kupatilo i hodnik. I sprat: 3 sobe, kupatilo i 2 balkona. Grijanje na cvrsto gorivo i/ili struju. Namjestena i adaptirana! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 120.000 KM, 190,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam u istoj vrijednosti kucu na jadranskom primorju.Kuca se nalazi pet minuta od centra grada.Prizemlje i sprat su useljivi dok je potkrovlje djelimicno zavrseno.Vanjski radovi su zavrseni (fasada,balkoni,keramika,nastresnice)Za vise informacija nazovite na tel.053-229-056....

 
 
 
  Kuća, JEZERO, 140.000 KM, 250,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje;kupatilo,dnevni boravak 2 sobe i poslovni prostor,1 sprat;dnevni boravak,kuhinja i 2 spavace sobe,kupatilo,predsoblje.Potkrovlje nedoradjeno Okucnica(dovaljna za izgradnju jos jednog stambenog objekta)Kuca se nalazi u prvoj stammbenoj zoni sa telefonom Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, MRKONJIĆ GRAD, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na tri minuta (autom) od Balkane, na tri nivoa. U slepoj ulici, povrsine placa oko 900m2. Kuca 10.5m x 9.5m. Svaki nivo otprilike 100m2. U suterenu se nalazi dnevna soba (50m2) sa kaminom i novom kuhinjom, wc, tus, mesto za ves masinu i saunu, garaza iz koje se penje na sprat....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Bijeljini, na odličnoj lokaciji. (NASELJE PET JEZERA, ULICA HILANDARSKA) Kuća je smeštena na placu od 600m2. Kuću čine prizemlje i sprat. U prizemlju je stan od 120m2 i garsonjera od 30m2. Na spratu je isti raspored, kao u prizemlju. Kuća ima dva odvojena ulaza. Na....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca od tri sprata se prodaja. Kuca je izgradena 2002 godine i tokom godina je se takode modenizirala. Sastoji se od; -Garaze (mjesto za dva auta) i dvije prostorije/sobe. -Ulaz na prvi sprat se sastoji od hodnik s podnim grijanjem i veliko kupatilo. Tu je takode dnevni boravak i....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 400.000 KM, 400,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se predivna novija i sređena kuća od cir.400 m2 stambenog prostora na zemljištu od 1500 m2 veoma povoljno. Kuća se nalazi u Banjalučkom naselju Rebrovac i udaljena je od centra grada oko 4 km što osigurava i mir i privatnost budućih vlasnika.Kuća je podijeljena na tri nivoa,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 585.000 KM, 440,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Luksuzna kuća u Banja Luci OBNT prodaje luksuznu kuću novije gradnje u naselju Ada. Površina kuće je 440 m2. Podijeljena je u 4 etaže jednakih površina. U podrumu kuće nalazi se garaža sa dva parking mjesta, kotlovnica, toalet, ostava i jedna soba za različite namjene.....

 
 
 
  Hotel, ZVORNIK, 390.000 KM, 500,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Motel / Ugostiteljski objekat sa sobama na prodaju : Povrsina zemlje 736m2 Prizemlje :osnova objekta je 9x12 m + zatvorena basta 6x12m za koju je placena renta i predani papiri za legalixzaciju. Uz to postoji magacin,susara,kotlovnica na sprat i 2 mokra cvora Na 1 spratu ima :7 soba....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)