• GoHome Professional
nekretnine republika srpska 100 m2 opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska 100 m2 opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska 100 m2 opremljen

  • Za upit "nekretnine republika srpska 100 m2 opremljen" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.257 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 420000 KM
    • do 520000 KM (prosječna cijena)
    • do 630000 KM
    • do 5200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • lift
    • klima
    • 1.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 537.000 KM, 100,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m2, luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € ; Centar .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 525.186 KM, 100,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m², luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € Stan se nalazi u samom centru grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za porodični život ili investiciju. Prostire se na 100 m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRAŽALICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi u ulici Derviša Sude Vražalice, udaljeno svega 10 minuta od centra Sarajeva. # Prelijep pogled i mir tokom cijelog dana. Kuća u osnovi raspolaže gabaritima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska 100 m2 opremljen'
112.800 KM
547.680 KM
  Apartman, JAHORINA, 409.100 KM, 104,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 104m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Dream come true Stan u centru Bijeljine, kod parka. Treći sprat, penthaus. Luksuzno opremljen, prodaje se sa svim stvarima. Idealan za višečlanu porodicu. Stan koji je dizajnerski uređen i u potpunosti namješten. Uz stan se prodaju i dvije garaže u vlasništvu. 104 m2 dnevna soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen Penthouse apartman od 104m2 na odličnoj lokacij naselja Šator i neposrednoj blizini Snježne doline Resort-a. Apartman od 104m2 sa 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpzarijom koji imaju izlaz na terasu sa pogledom na planinu, dvije spavaće sobe, dva kupatila i hodnika. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 45.000 KM, 93,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je komplet opremljen i uslovan za zivot i stanovanje.Kontak watsaap, viber ili email Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse apartman na Jahorini koji se nalazi u blizini hotela Lavina i aparthotela Rajska sa dvije spavaće sobe. Apartman površine 93m2 se nalazi na 3.spratu ujedno i posljednjem i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)