• GoHome Professional
nekretnine republika srpska 140 m2 do 62000 km pal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska 140 m2 do 62000 km pal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska 140 m2 do 62000 km pala cijena

  • Za upit "nekretnine republika srpska 140 m2 do 62000 km pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 58000 KM (malo jeftiniji)
    • 65000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 65.000 KM na 59.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 59.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.06.2024 - 65.000 KM
15.04.2026 - 59.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 920m2 u naselju Urije u Prijedoru. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 41.900 KM na 38.900 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 38.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.08.2025 - 46.900 KM
31.01.2026 - 41.900 KM
02.05.2026 - 38.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 1179m2 u Tukovima. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 40.600 KM na 38.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BANJA LUKA, 38.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 48.300 KM
11.02.2026 - 44.200 KM
04.03.2026 - 40.600 KM
01.04.2026 - 38.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX Vam iz svoje prodajne ponude izdvaja plac u Motikama, koji predstavlja idealnu priliku za izgradnju Vašeg budućeg doma u mirnom i pristupačnom okruženju. Nalazi se na samo 6 kilometara od centra grada, što Vam omogućava savršenu kombinaciju mira prirodnog ambijenta....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 32.900 KM na 28.900 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 28.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.07.2025 - 38.900 KM
31.01.2026 - 32.900 KM
02.05.2026 - 28.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 11000m2 u Rasavcima.. Zemljište je sa šumom ( grab i bukva ) .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 22.000 KM na 20.000 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 20.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2025 - 24.000 KM
31.01.2026 - 22.000 KM
02.05.2026 - 20.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac 1922m2, u naselju Gomjenica, pored asfaltnog puta za Tomašicu. .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 16.000 KM na 14.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIJEDOR, 14.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 16.000 KM
06.05.2026 - 14.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac kvadrature 565m2 koji se nalazi na putu Prijedor Ljubija u naselju Hambarine, Prijedor. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska do 62000 km pala cijena (9)
  • nekretnine republika srpska 140 m2 pala cijena (6)
  • nekretnine republika srpska 140 m2 do 62000 km (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)