• GoHome Professional
nekretnine republika srpska 3.sprat što skuplje do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska 3.sprat što skuplje do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska 3.sprat što skuplje do 40 m2 do 460000 KM

  • Za upit "nekretnine republika srpska 3.sprat što skuplje do 40 m2 do 460000 km" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.730 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 430000 KM (malo jeftiniji)
    • 480000 KM (malo skuplji)
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 362.000 KM, 43,00 m2 cca 8420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman u novoizgrađenom objektu na stazi Poljice, Jahorina. Apartman površine 43.02m2 se nalazi na 3.spratu novoizgrađenog objekta sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 322.113 KM, 43,00 m2 cca 7490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.indomio.ba

Jahorina-Aparthotel Horizonti-na najboljoj poziciji, samom vrhu planine na 1670m nadmorske visine 1.5, 43m2, 1/6, EG, lift, parking (u ponudi identičan apartman i na 3.spratu) prostorije: dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo Nalazi se na samom vrhu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 264.000 KM, 33,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom na trećem spratu novogradnje na Jahorini. Ovaj apartman je po mnogo čemu jedinstven! Nalazi se na 3. spratu zgrade od 4. sprata, totalno otvoren dvostrani pogled, neposredno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska 3.sprat što skuplje do 40 m2 do 460000 km'
179.000 KM
  Poslovni prostor, PALE, 225.000 KM, 25,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman u novoizgrađenom objektu na stazi Poljice, Jahorina. Apartman površine 24.81m2 se nalazi na 3.spratu novoizgrađenog objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 195.900 KM, 37,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 37m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 180.000 KM, 30,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 30m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 175.000 KM, 33,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 160.600 KM, 29,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 29m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 155.002 KM, 41,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji. Apartman površine 40.79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 149.000 KM, 37,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartman na Jahorini, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3 spratu objekta. Površina apartmana 36m2 i sastoji se od jedne open space prostorije sa dnevnim boravkom sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 126.700 KM, 33,00 m2 cca 3840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 33m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 88.000 KM, 44,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 44m2 u centru grada(u blizini elektro distribucije). Nalazi se na 3.spratu. Hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, spavaća soba, ostava. Parking. Papiri uredni. ; Bijeljina .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na top lokaciji, početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3. spratu stambenog objekta. Površina apartmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 71.000 KM, 37,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski apartman na top lokacij početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3 spratu stambenog objekta. Površina apartmana 37m2 u zemljišnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.000 KM, 27,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman u novoizgrađenom objektu na stazi Poljice, Jahorina. Apartman površine 27.24m2 se nalazi na 3.spratu novoizgrađenog objekta sa liftom i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....