• GoHome Professional
nekretnine republika srpska 4.sprat do 130000 km š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska 4.sprat do 130000 km š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska 4.sprat do 130000 km što veće

  • Za upit "nekretnine republika srpska 4.sprat do 130000 km što veće" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.746 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 101.200 KM, 92,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2022.,

www.nekretnine.ba

grada je u centru grada. iznad novog zanatskog. ima igraliste. nalazi se izmedju zgrade opštine, parka, srednjoskolskog centra, i jedne osnovne skole. stan je na 4 spratu sa tri balkona koja gledaju na tri razlicite strane. stan ima 3 sobe, dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom,ostava,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 79.500 KM, 77,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Komforan, prostran stan na odlicnoj lokaciji u centru grada. Trosoban stan 77 m2 na četvrtom spratu, u strogom centru grada, sastoji se od hodnika, kupatila, ostave, velikog dnevnog boravka sa interesantno izvedenim prostorom za trpezariju između dnevnog boravka i kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska 4.sprat do 130000 km što veće'
117.800 KM
112.000 KM
90.000 KM
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 135.700 KM, 63,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan površine 63 m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada se nalazi u ulici Dušana Baranjina i pogled na kanal Dašnicu(Bijeljina). Od prostorija ima odvojenu kuhinju, trpezariju, dvije spavaće sobu, dnevni boravak, balkon, kupatilo i hodnik. Grijanje je centralno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MRKONJIĆ GRAD, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Mrkonjic Gradu, naselje Brkić Bašta. Stan ima 62.5 kvadrata. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Struktura stana čine 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i manjim dnevnim boravkom, kupatilo, hodnik i ostavna prostorija (špajiz) i jedan balkon na koji se....

 
 
 
  Stan, PALE, 93.000 KM, 60,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izuzetno kvalitetan trosoban stan, na jako atraktivnoj lokaciji (setaliste, promenada) na Palama. Stan je na 4 spratu (od ukupno 5) sa terasom sa koje se pruza odlican pogled. Stan je dvostran i jako miran. Postoji mogucnost kupovine podzemne garaze. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 123.200 KM, 56,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Banjaluka, dvoiposoban stan 56 m2, IV sprat, podrum, balkon, 2200 KM/m2, Obilićevo, prvi neboder do zelenog mosta. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, Slatina, 50.000 KM, 56,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANA Prodajem 2-soban stan 56 m2 Centar, Brod,Bosna i Hercegovina. Uknjizen, odmah useljiv. Prelep porodicni stan sa svim velikim prostorijama, na 4 spratu, u samom centru grada ( iznad bivse Duge ), delimicno renoviran. Hrastov parket u sobama i hodniku, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 106.000 KM, 53,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 53m2 u Bijeljini, naselje 1.decembar.Nalazi se na 4.spratu (nije poslednji) ; Bijeljina .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 129.500 KM, 35,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

Povoljno prodajem stan u centru grada,a opet u vrlo mirnoj ulici.Stan je na 4 spratu,veoma lijepog rasporeda hodnik,d.boravak sa kuhinjom,s.soba,balkon,kupatilo sa prirodnom ventilacijom.Parking,papiri uredni. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 112.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju d vosoban stan 59m2 na četvrtom spratu. .

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 139.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan kvadrature 61m2 koji se nalazi na četvrtom spratu u centru grada. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)