• GoHome Professional
nekretnine republika srpska balkon 2.sprat što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska balkon 2.sprat što već - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska balkon 2.sprat što veće do 150000 KM

  • Za upit "nekretnine republika srpska balkon 2.sprat što veće do 150000 km" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 1.943 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, PODGRAB, 120.000 KM, 146,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na najljepsoj mogucoj lokaciji u Podgrabu, Opstina Pale, Republika Srpska, BiH. Kuca ima ukupnu kvadaraturu od 126 kvadratnih metara (spoljasne dimenzije su 7x6m) na tri nivoa koji se sastoje od podruma sa garazom, prvog i drugog sprata sa tri velike i natkrivene....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Kuća, ČELINAC, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistvom 540 kvadrata jedan kroz jedan. sa velikom garazom i podrom,dva sprata srednji sprat useljiv. ima centralno grijanje, drugi sprat malterisan plasticna stolarija prve klase. velicina kuce devet sa devet i po. kuca se nalazi u centru celica. cijena 95000....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska balkon 2.sprat što veće do 150000 km'
70.400 KM
114.000 KM
164.500 KM
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Kuća, KAMEN, 40.000 KM, 96,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kamena kuća na prvoj liniji u Đenovićima, Herceg Novi Površina – 96 m2. 3 sprata. Struktura kuće: na prizemlju se nalazi predsoblje, dnevni boravak, kupaonica, kuhinja. Spiralno stubište vodi na prvi i drugi sprat. Na spratu nalazi se prostrana spavaća soba s terasom i pogledom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 125.900 KM, 68,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan na slatini. Potrebna manja adaptacija.Drugi sprat u zgradi sa liftom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 142.000 KM, 64,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan 64 m² u centru Doboja (ulica Jug Bogdana 19)! Drugi sprat, odličan raspored: dnevni boravak (južna orijentacija), kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dječija soba, kupatilo + dva balkona od kojih je jedan zatvoren i može poslužiti kao dodatna prostorija a drugi....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 152.500 KM, 64,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban stan površine 64m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Pale, Ulica Mladena Todorovića. Kod Majnex-a. Dvosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 64m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 129.000 KM, 64,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE APARTMAN S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE u Bristu, Gradac Južno orijentiran s prekrasnim pogledom na more. Apartman je površine 56 m2, na drugom spratu, sastoji se od : dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s trpezarijom, dva balkona, kupaonom i parkingom. Dnevni boravk....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 100.000 KM, 47,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 46 m2 (u tlocrtu 47,5 m2), u Ulici Sime Matavulja na drugom spratu. Grijanje je na struju. Stan je u staroj gradnji, s novom vanjskom stolarijom. Cijena stana je 100 000 KM. Sve informacije možete dobiti na naše kontakt telefone: Mobilni: +387 66 693 368 Fiksni:....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 161.766 KM, 43,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji. Apartman površine 42.57m2 se nalazi na 2.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka i....

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 56.000 KM, 42,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Sastoji se od: dnevne sobe, spavaće, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i balkona. Nalazi se na 2. spratu. Stan je neuknjižen. Cijena je 56.000 KM .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 146.338 KM, 39,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji. Apartman površine 38.51m2 se nalazi na 2.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....