• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 1400 km/m2 barem 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 1400 km/m2 barem 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 1400 km/m2 barem 170 m2 do 76000 km

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 1400 km/m2 barem 170 m2 do 76000 km" pronađeno 180 nekretnina - prosječna cijena 46 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 1200 KM
    • do 1600 KM (prosječna cijena)
    • do 1900 KM
    • do 16 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 75.000 KM, 4500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac 4500m2 na relaciji od bosanske gradiske, uz glavni, put koji vodi od Gradiške do Banja Luke na placu se nalazi struja i voda. Nekretnina posjeduje Voda Struja Parking .

 
 
 
  Zemljište, PRNJAVOR, 75.000 KM, 200,00 m2 cca 380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac u centru grada 1 zona Kuca u rusevnom stanju sa gradevinskom dozvolom Papiri GRUNTOVNO I KATASTERSKI 1/1 Sve informacihe pozovite na broj 065518438 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Zemljište, MALO POLJE, 75.000 KM, 1800,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste u Blagaju (Malo Polje-Orah) povrsine 1800m2 uz glavni put i rijeku Bunu. Zemljiste se nalazi 2km od centra Blagaja, 3km od Tekije na vrelu Bune Nekretnina posjeduje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska do 1400 km/m2 barem 170 m2 do 76000 km'
73.350 KM
73.125 KM
72.372 KM
  Zemljište, DONJI ŠTRPCI, 74.000 KM, 4720,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Nalazi se uz magistralni put Prnjavor - Derventa, u neposrednoj blizini industrijske zone udaljeno kilometar od ulaza na auto-put prema Derventi. Plac je pravilnog oblika, pravougaonik 32x150m bez suženja, potpuno ravan teren. Prilaz direktno sa magistralnog puta, pogodno za gradnju....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 72.000 KM, 155,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca nove gradnje, sa registrovanim poslovnim prostorom, sa dvije terase ukupne povrsine 45 kvadrata. useljiva, nalazi se u naselju Ulice 5km udaljeno od strogog centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 76.800 KM, 180,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2022.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Zemljište, RAKITNICA, 70.000 KM, 29000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivno poljoprivredno zemljište u Rakitnici, neposredna blizina Sarajeva, udaljenosti 40 km od centra Sarajeva. Parcela je površine 29000 m2 i cijelom površinom je okrenuta prema jugoistoku i idealna je za različite rektreativne aktivnosti privatnog ili komercijalnog karaktera.....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 68.500 KM, 4160,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2023.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Dragočaj. Prodaje se zemljište ukupne površine 4160 m2. Na zemljištu se nalazi manja kuća koja je za adaptaciju, takođe na zemljištu su komunalni priključci (struja, voda). Taj dio naselja nije pokriven regulacionim planom, van obuhvata je – tako da se gradnja može prilagoditi....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 68.000 KM, 793,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U prigradskom naselju Česma 2 prodaje se plac površine 793 m2. Moguća je gradnja kuće. Na placu se nalazi sagrađena ladara. Zemljište posjeduje sve komunalne priključke: vodu, struju, kanalizaciju, telefon.U blizini je škola kao i autobusko stajalište. Od grada je udaljeno cca 4 km.....

 
 
 
  Zemljište, PRIJEDOR, 68.000 KM, 680,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

VRLO ATRAKTIVNO!! u samom centru grada preko puta hotela Prijedor i uz samu rijeku Sanu , blizina šetališta, kupališta, sportskih terena,crkve. Ulica Srpskih velikana 5 (Radnička 5) Prodaje se zemljište 680m2 od kojih je 200 m2 kuća stare gradnje. Za sve daljnje informacije i dogovore....

 
 
 
  Zemljište, BIJELJINA, 67.000 KM, 790,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo izvanredno građevinsko zemljište ukupne površine 790 m2, s kompletnom infrastrukturom. Ova zemlja je idealna za gradnju jer već ima sve potrebne priključke (voda, kanalizacija, struja i asfaltirani put). Zemljiste je iz dve pparcele kao sto mozete videti na slici dole. -....

 
 
 
  Zemljište, TREBINJE, 66.560 KM, 512,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Trebinje, Police. Prodajem dva placa, jedan pored drugog. Ulica Kamenička. Moguća kupovina zajedno ili posebno. Prvi plac 514 m2, drugi 454 m2; Placevi su ravni, u naseljenoj ulici. Nije kamenjar. Dostupna struja, voda. Dozvoljena gradnja. Cena 130 km po m2, moguć dogovor. Kontakt....

 
 
 
  Zemljište, NOVO NASELJE, 66.000 KM, 6454,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devet placeva u Odzaku, ulica jabucik novo naselje povrsine: 718m2, 575m2, 575m2, 669m2, 689m2, 671m2, 730m2, 608m2, 754m2 , cijena 15km-m2 ili sve ukupno povrsine 6454m2 cijena 66000km , sve komunalije do terena, asfalt, struja, voda, telefon, kanalizacija. tel: 0041344452034....

 
 
 
  Zemljište, PRIJEDOR, 65.000 KM, 1467,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

zelmjiste se nalazi odma iza starog doma u kozarcu cjena po dogovoru informacije na tel. 062-260-218 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, IVANICA, 64.900 KM, 590,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac na Ivanici sa idejnim projektom. Plac ima pogled na more i prilaz je asfaltiran. Nije potrebno iskopavanje jer je plac u ravnini. Cijena je fiksna. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, TUTNJEVAC, 78.230 KM, 180,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju u Republici Srpskoj. Mesto Tutnjevac udaljeno od Bjeljine 26 km, od Ugljevika 6 km. Kuca ima dva sprata, dva kupatila. Dimezije 10mx9m, na placu od 22 ara, pored asfaltnog puta. Kuca poseduje plan, gradjevinsku dozvolu, struju i vodu. Odmah useljiva . Moguc dogovor.....

 
 
 
  Zemljište, ROGATICA, 60.000 KM, 60000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dozvola za gradnju kuce ,bila je kuca i vodenica na rijeci Rakitnici koja protice kroz imanje .Voda za pice dovedena do kuce ,suma +plodno zemljiste Nekretnina posjeduje Voda .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 60.000 KM, 3696,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2025.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Čokorska polja. Prodaje se zemljište sa šumom III klase, ukupne površine 3696 m2. Pozicija nekretnine je u blagom nagibu, osunčana i lako dostupna, uz sami asvaltni put sa uličnom rasvjetlom. U neposrednoj blizini nalazi se autobuska stajališta, kao i drugi bitni sadržaji,....

 
 
 
  Zemljište, ČELINAC, 60.000 KM, 1000,00 m2 cca 60 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2024. - 60.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2024.,

www.indomio.ba

Čelinac, Omladinska ulica. Prodaje se zemljište ukupne površine 1000 m2. Zemljište je u blagom nagibu, sa asvaltnim prilazomod čega je 10m makadamskog puta. Komunalni priključci se nalaze u neposrednoj blizini – struja je na placu, a voda je udaljena oko 150 m od zemljišta. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 60.000 KM, 55000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa zemljistem i sumom u Derventi, pored Milica. Kuca je uknjizena, sadrzi sve potrebne papire, kao i svu potrebnu infrastrukturu, kao sto su: voda, struja, kanalizacija, kablovska, internet. Pored kuce su pomocni objekti, u vidu stale i garaze. Zemljiste je pogodno za....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 55.000 KM, 7600,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju porodicno imanje koje se nalazi u Tetimi udaljeno od grada Dervente 3 km. Imanje se sastoji od poljoprivrednog zemljista od 7600 m2,od toga pod ljesnikom oko 6000 m2,ukupno 450 sadnica starosti od 10 god,sto znaci da su sada u punom rodu. Takodje imaju i druge vrsta voca.....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 55.000 KM, 1500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac je ukupne povrsine 1500m2 i sastoji se od gornjeg dijela koji je potpuno ravan (veci dio placa) i donjeg dijela koji je nagibu, istocno orijentisan sa prelijepim pogledom na grad. Od centra grada imate samo 5 minuta do placa. Do placa vodi asfaltiran put s uličnom rasvetom i....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
  Zemljište, OKOLICA, 52.986 KM, 8831,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem proizvodno-poslovni kompleks u funkciji. Ukupna površina parcele je 18 664 m2; ukupna površina poslovnog prostora je 8831 m2. Predmet prodaje su sljedeće nekretnine koje dijele pristup: 1. **Hala A** - Neto korisna površina: 1 281 m2, od čega 997 m2 proizvodnog pogona. -....

 
 
 
  Zemljište, ZVORNIK, 80.000 KM, 2045,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem plac - ekonomsko dvoriste u Karakaju kod Inženjeringa. Povrsina 2045 kvadrata, 1/1 .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 80.000 KM, 13500,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište u Sarajevu: 13500 m2 sa kućom u osnovi 45m2 (moguća dogradnja), voda i kanalizacija (kompletne sanitarije u objektu), struja, plin doveden do objekta, prilaz do parcele asfaltnim putem, gradski saobraćaj u blizini… ulica Dolačka br. 97 (Alipašin Most). CIJENA: 280....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca,Visegrad,Sase,3.5 km od centra. 200 m2 stambenog prostora. Garaza i stan u prizemlju,sprat,potkrovlje. Dvoriste 2200 m2. Pomocni objekat. Vlasnistvo 1/1. Papiri uredni. Prilaz sa asfaltnog puta. Odmah useljivo. 40000 eura. Tel: 058630580, 004961819651797, 00496183913401. Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, DOBOJ, 80.000 KM, 4469,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem parcelu veličine 4469 m2. Parcela se nalazi u Doboju, u centru grada ( preko puta srednjoškolskog centra ) u ulici CARA DUŠANA. Cijena 80 000 KM po dunumu. Informacije na telefon 061 140 666 ili 061 195 121. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 189,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na sprat,sa okucnicom,garazom i podrumom,potpuno zavrsena i useljiva odmah,u cijeni kuce je nova kuhinja,tepisoni...kuca je odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Zemljište, BIJELA, 80.000 KM, 350,00 m2 cca 230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Starčevica, 52.000 KM, 488,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište na Starčevici površine 488m2. Na parceli je predvidjeno gradjenje kuće P+1+M. Postoji mogućnost priključenja svih komunalija. Za sve dodatne informacije, molim kontaktirajte 066/200-022. .

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 52.000 KM, 1610,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Parcela se nalazi na glavnoj cest Banja Luka-Gradiska, na 500 metara poslije skretanja za aerodrom Mahovljani u Laktasima. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, PISKAVICA, 51.000 KM, 2219,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se dvije zemljišne čestice jedna pored druge na lijepoj lokaciji u Bistarcu, 1.361 m² + 858 m², znači ukupno 2.219 m². Asfaltni put vodi do zemljista. Za daljnja pitanja vam rado stojimo na raspolaganju. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 50.856 KM, 1000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.02.2026.,

www.indomio.ba

Plac u Motikama – idealan za stambeno-poslovnu gradnjuNa atraktivnoj lokaciji iznad svadbenog salona Delfina, nudimo zemljište površine 1.000 m², idealno za izgradnju kuće sa poslovnim prostorom. Plac je uknjižen, ima pristup struji, a teren je ravan i lako pristupačan. Smješten u....

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 50.000 KM, 1662,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2024.,

www.indomio.ba

Laktaši, Slatina – Babića brdo. Prodaje se zemljište (plac) ukupne površine 1662 m2. Zemljište je u blagom nagibu, osunčano, pravilnog oblika sa asvaltnim prilazom. Pored struje (bandera se nalazi na placu) i gradske vode (koja prolazi uz sami plac), zemljište posjeduje i odličan....

 
 
 
  Zemljište, PRNJAVOR, 50.000 KM, 8003,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU ZEMLJIŠTE – PRNJAVOR / SRBAC Prodaje se zemljište uz glavnu saobraćajnicu Prnjavor – Srbac. Površina: 8.003 m² Oblik: pravilna parcela (u kocku) Širina: odličan prilaz sa puta Udaljenost od Prnjavora: cca 16 km Vlasništvo: 1/1 – uredni papiri Namjena: pogodno za razne vrste....

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 50.000 KM, 615,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2024.,

www.indomio.ba

Prodajem - plac u Trnu površine 615 m2, na dobroj lokaciji gdje ima kompletna infrastruktura, u blizini su Osnovna škola, ambulanta, pošta, banka, pekara, marketi, . Na oko 50 metara od placa nalaze se porodične kuće, ima gradska voda, struja, optički kablovi. Na placu su trenutno....