• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 200000 km do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 200000 km do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 200000 km do 60 m2 atraktivno Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 200000 km do 60 m2 atraktivno zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 60,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje od 10 duluma sa kućom – mirna lokacija nadomak Banje Luke ; Dragočaj .

 
 
 
  Kuća, BRIJESNICA, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju vikend kuca u Brijesnici kod Bijeljine vrlo atraktivnu vikend kucu u srcu prirodnog okruzenja,uradjena iskljucivo od ekoloskih zdravih materijala.U ponudi jos cetiri parcele po 450m/2 za prodaju ili gradnju po vasem izboru. ; Brijesnica .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u Bijeljini ? .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 184.000 KM, 56,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - TINI: LIJEP DVOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 140.700 KM, 48,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

?? Na prodaju nov stan – Bijeljina ?? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 159.000 KM, 45,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Bijeljini na super lokaciji. U blizini stana se nalazi nova autobuska stanica i svi trzni centri. Stan je na 4.spratu, zgrada ima lift, grijanje centralno, sopstvena kotlovnica. Zapadno orjentisan sa super pogledom, veliki parking oko zgrade sa rampom. Prodaje se....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 156.700 KM, 44,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju USKORO USELJIV dvosoban stan 44m2 – Nova Starčevica, Banja Luka (u izgradnji) ; Starčevica .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska do 200000 km do 60 m2 zadnjih 14 dana (26)
  • nekretnine republika srpska do 200000 km do 60 m2 atraktivno (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)