• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 260000 km do 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine republika srpska do 260000 km do 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 260000 km do 60 m2 parking kablovska

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 260000 km do 60 m2 parking kablovska" pronađeno 59 nekretnina - prosječna cijena 1.947 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 119.700 KM, 63,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan renoviran, ambulanta, vrtic i skola u blizini Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 58.000 KM, 63,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lijep dvosoban stan u centru Doboja. 065/721-174 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 70.000 KM, 42,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan se nalazi u centru ,namjesten ,sve novo unjemu,42kvadrata,jednosoban,prodaje se sa namjestajem Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 98.000 KM, 41,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan 41 m2. Jednosoban. Drugi sprat. Gradsko grijanje Odlicna lokacija Skola 300 m Vrtic 400 m Market Posta Pekara, sve u blizini. Nema ulaganja. Vlasnistvo 1/1 Zgrada gdje se nalazi Kafe Lagnica bivsi Riazor , 3 ulaz. Stara kvalitena gradnja Obezbedjen parking Senjak. Vidovdanska....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 137.000 KM, 40,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Prijedorska 17 ugodan i lijep. Sastoji se od špajza, kuhinje, hodnika, kupatila i prostranog dnevnog boravka sa blindiranim vratima i urednim papirima. Mogućnost iznajmljivanja garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 142.000 KM, 64,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan 64 m² u centru Doboja (ulica Jug Bogdana 19)! Drugi sprat, odličan raspored: dnevni boravak (južna orijentacija), kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dječija soba, kupatilo + dva balkona od kojih je jedan zatvoren i može poslužiti kao dodatna prostorija a drugi....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRČEVINE, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Binga. Stolarija u stanu je izmjenjena. Papiri od stana su 1/1. Stan posjeduje parking mjesto, podrum i šupu za drva. Broj telefona: 062583365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 129.000 KM, 64,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U najljepšem dijelu grada prodajem konforan dvosoban stan 64m², prizemlje u ulici Gundulićeva 82, Centar (Krajina naselje), na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini zgrade Vlade, sudova, Zenita, preko puta Notara gosp.Milenka Delića, ATV, stadiona „Borac“, Konzuma (bivšeg....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 76.000 KM, 35,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju apartman na Jahorini / Kostuta apartmani. Ukupne povrsine od 42,10 m2. Stambeni dio 32-34 m2 i podrum 10 m2. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi sa 8 apartmana. Nedavno uradjena dodatna fasada, novi PVC prozori, blind vrata, novi radijatori. Grijanje na struju. Povrsina....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 33,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi u nizu uz hotel Kosuta cije je renoviranje nedavno zapocelo nakon prodaje. Zgrada je prva u nizu, najbliza hotelu Nebojsa i udaljena svega 50-tak metara od gondole Djokovic. Sastoji se od dnevne sobe u cijem je sastavu kuhinja i male spavace sa krevetom na sprat.....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 45.000 KM, 32,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve informacije na telefon 065 240 930 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 65.000 KM, 31,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Mjeseca velicine 31m2. Stan se nalazi 10 min.lagane setnje do centra grada. Godina izgradnje je 2007., parket I klase u sobi. WC, kuhinja, hodnik i balkon imaju plocice, pvc stolarija, vlastiti vodomjer, predinstalacija za kalorimetar. Grijanje-gradska toplana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 140.000 KM, 27,00 m2 cca 5190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman na Jahorini, Naselje Šator Studio apartman ukupne površine 27m2 pozicioniran u dijelu Šatorskog naselja na našoj olimpijskoj planini Jahorini,općina Trnovo. Apartman se prodaje u potpunosti opremljen....