• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 kvalitetan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 kvalitetan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2 kvalitetan

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2 kvalitetan" pronađeno 61 nekretnina - prosječna cijena 4.127 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 320000 KM (prosječna cijena)
    • do 390000 KM
    • do 3200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • klima
    • opremljen
    • parking
    • 2.sprat
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hotelu u na prirodu Lamela 2 (druga najbliža stazi) apartman 10 od 71m2 sprat 1 staza Trnovo. Apartmanski objekat zajedno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine koji je u građevinskoj fazi i očekivanim....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hotelu u na prirodu Lamela 2 (druga najbliža stazi) apartman od 70m2 sprat 1 staza Trnovo. Apartmanski objekat zajedno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartman dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hoteli u na prirodu Lamela 3 artman 15 od 69.5m2 staza Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom najavljuje i predstavlja projekat Snježna dolina Jahorina Faza 2. U samom početku dozvolite da vas upoznamo sa svim sadržajima koje nudimo kupcima apartmana u sklopu Snježne Doline na Jahorini. U sklopu Snježne Doline Faza 2. na Jahorini....

 
 
 
  Stan, PALE, 93.000 KM, 60,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izuzetno kvalitetan trosoban stan, na jako atraktivnoj lokaciji (setaliste, promenada) na Palama. Stan je na 4 spratu (od ukupno 5) sa terasom sa koje se pruza odlican pogled. Stan je dvostran i jako miran. Postoji mogucnost kupovine podzemne garaze. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 330.000 KM, 53,00 m2 cca 6230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekat je smješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju studio apartmana u izgradnji u sklopu Ski Centra Ravna Planina Faza 2 projekta "Ravna Planina" uz samu stazu ski centra. S ponosom vam predstavljamo Fazu 2 arhitektonske cjeline Ravna....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 335.620 KM, 52,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana trostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekt je smješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana trostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hotelu i na prirodu Lamela 1 (prva najbliža stazi) apartman 7 od 53m2 sprat 3 staza Trnovo. Apartmanski objekat zajedno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hoteli u na prirodu Lamela 6 apartman od 52m2 staza Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom prema stazi, hoteli u na prirodu Lamela 2 (druga najbliža stazi) apartman 17 od 52m2 sprat 3 staza Trnovo. Apartmanski objekat zajedno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije uz samu stazu i šestosjed Trnovo. Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekat je smješten na desnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 49,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u novogradnji na Palama, ulica Stjepana Lučića. Stan se nalazi na 6.spratu ujedno i posljednjem u novoizgrađenom objektu sa liftom. Površina stana iznosi 45.60m2 i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 47,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 177.840 KM, 44,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa dvije spavaće sobe i odličnom privatnom terasom za uživanje kako ljeti tako i zimi u izgradnji u sklopu Ski Centra Ravna Planina Faza 2 projekta "Ravna Planina" uz samu stazu ski centra. S ponosom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 44,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 44,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 44,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 43,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 39,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 37,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana od 37m2 sprat 5 . Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekt je smješten na desnoj strani planiranog Centra....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 346.500 KM, 35,00 m2 cca 9900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Nudim drvene kuce po narudzbi, proizvodnja u Srbiji, od kvalitetnog drveta jele/smreke, masivni ziidovi s izoacijom /sendvic zid/, sa izolovanim potkrovljem /ventilisano kroviste/, pokrov crep, lim ili Tegola. Kvalitetna IZO stolarija DIN 68 mm sa Roto okovima, masivna ulazna i sobna....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 61)

<< <1 2> >>