• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa" pronađeno 75 nekretnina - prosječna cijena 2.476 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.sprat
    • grijanje na plin
    • klima
    • kablovska
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TREBINJE, 56.000 KM, 80,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodajem stan u samom centru Trebinja. Struktura stana: dva hodnika, dnevni, kuhinja, trpezarija, dvije sobe, dva kupatila, dvije terase + podrum. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2023.,

asoglas.com

Trosoban stan, 80 m2, struktura stana: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, kupatilo, wc, 2 soba, terasa, ostava. Nije potrebna adaptacija. .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa'
240.000 KM
130.000 KM
269.800 KM
  Kuća, PALE, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja na novo urađenu vikendicu 1km od centra grada Pale. Na suterenu objekta ima zasebno mali stan sa kuhinjom, kupatilom i dnevnim boravkom, na prvom spratu dnevni boravak, kuhinja, stepenište koje vodi u potkrovlje....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, CERNICA, 140.000 KM, 75,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan od 75m2 u ulici Bulevar narodne revolucije, zgrada iza Elektrodistribucije Mostar (Cernica). Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, kupatila i hodnika, uz pripadajući podrum. Stan je prozračan, orjentisan istok-zapad.....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru grada, drugi sprat, trosoban, kuhinja, kupatilo, dodatni wc, dvije terase(lođe), ostava, podrum, parking. Nije renoviran skoro, očuvan. Nije plavljen. Moguća zamjena za adekvatan stan u Beogradu. Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 177.600 KM, 74,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru grada,pored gradskog parka i 100m od šetališta. Zgrada Medicine rada. Strukturu stana čine dvije sobe,kuhinja,trpezarija,ostava,kupatilo i zatvorena terasa. Stan se nalaz na trećem(poslednjem) spratu, Na zgradi je prije nekoliko godina zamjenjen kompletan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 57.000 KM, 73,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan u centru grada sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, wc-om, terasom za dnevnu i lodjom za jednu od spavaćih soba. Prostran sa dobrim rasporedom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRNJAVOR, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru grada . Stan posjeduje dnevnu sobu , spavacu sobe 2x, trpezariju , kuhinju , ostava/spajz , wc , balkon/terasa . POD HITNO CIJENA NIJE FIKSNA PO KVADRATU 1200 KM NIJE FIKNSO !!! HITNA PRODAJA ! HITNO ! 065-167/885 HITNO HITNO HITNO HITNO !!!!!!! Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SREBRENICA, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica - Kuca za odmor Jezero Perucac Prohici Srebrenica Odmor, Sredjeno, Useljivo odmah. Detaljni opis. Ono što je čini posebnom je blizina jezera Drine Perucac. Vikendica - Kuca za odmor se nalazi na samoj obali Jezera (5 m od jezera) .Udaljenost vikendice je 30 kilometara od....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRNJAVOR, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za stan sa liftom, trosoban stan 72 m2, u Prnjavoru u ulici Novaka Pivasevica (Popova Zgrada), drugi sprat, centralno grijanje na struju, velika terasa, mirna okolina, skola, prodavnice u blizini. U slucaju zamjene stan koji je u zamjenu minimum 50 m2, balkon....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u mjestu Sultići (općina Konjic), uz asfaltiranu cestu Sultići-Seonica. 2 km od Jablaničkog jezera. Priključak struje postoji, vodovod i telefon prolazi ispred kuće uz cestu. Ukupno 70 m2, prizemlje 31,5 m2 (garaža + ostava, pogodno za trgovinu), 1. kat jednosobni stan....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 79.000 KM, 67,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Trosoban stan (66m2) u Janji,Bijeljina,dobar raspored prostorija,ima i dvije terase. Cijena po dogovoru. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 65,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina,Janja,ulica Karadjordjeva. Trosoban stan,64m2,prvi sprat. Odlican raspored prostorija. Ima dvije terase. Cijena po dogovoru. Povoljno! 065/259-331 i 056/440-966 .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 267.120 KM, 63,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 63.60 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestom sprata). Budući stambeni....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 250.000 KM, 83,00 m2 cca 3010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 83 m² u naselju Intergaj (Bijeljina), 5. sprat, zgrada sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spajza, tri spavaće sobe, dvije terase i kupatila. Stan je sunčan i nalazi se na veoma lijepom mestu. Cijena: 250.000 KM Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prostran dvosoban stan sa velikom terasom pogledom na sumu.Velika spavaca soba sa punim komoditetom, kupatilom,spaizom,dugim hodnikom.Veliki dnevni boravak sa trepezarijom I kuhinjom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Doboj, stan u centru 62m2, 2.kat, prodajem. Stan na lijepoj lokaciji, na 2.katu . Funkcionalan, svjetao, prozračan. Stan 62m2+ balkon, veliki dnevni boravak s terasom, pogledom na zelenilo,spavača soba , kuhinja s prozorom + ostava , kupatilo. Stan je dvostrano orijentiran; centralno,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 60,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 60 m² u Bijeljini, na trećem spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, PALE, 93.000 KM, 60,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izuzetno kvalitetan trosoban stan, na jako atraktivnoj lokaciji (setaliste, promenada) na Palama. Stan je na 4 spratu (od ukupno 5) sa terasom sa koje se pruza odlican pogled. Stan je dvostran i jako miran. Postoji mogucnost kupovine podzemne garaze. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 234.000 KM, 60,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 60 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na 1 spratu kuce , zaseban ulaz, 60m2. 2/3 celokupnog gazdinstva, basta, garaza. Stan se sastoji od zasebnog ulaza , kuhinje, 2 sobe i kupatila i terasom. Vlasnik uknjizeno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 56.000 KM, 59,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan od 59m2 u centru Bugojna. Prekoputa Doma zdravlja. Sprat 8/8. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa terasom, odvojene kuhinje, trpezarije, spavace sobe iz koje se takodje izlazi na terasu. Dvostrano orijentisan sa pogledom na ulicu, ka Domu zdravlja.....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

asoglas.com

Prodajem dvosoban stan u Drinjači kod osnovne škole. U dobrom stanju, dvije spavaće sobe sa kuhinjom i kupatilom i dvije terase. Više informacija na broj telefona ☎️+38766786887 .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 241.080 KM, 57,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 57.40 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa duž cijelog stana. Ovaj tip stana je dostupan na povučenoj etaži. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 112.000 KM, 56,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 56m2 u BN u blizini šetališta i škole Knez Ivo. Nalazi se na 4.spratu. Hodnik, spavaća soba, kupatilo, dnevna soba sa terasom, kuhinja. Grijanje na gradsku toplanu. Papiri uredni, cijena povoljna 1950km m2,podrum 3m2.Parking. ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 145.600 KM, 56,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 56 m² u Bijeljini, na šestom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov stan u centru Bijeljine 300metara od zgrade Opstine. Stan je na 4 spratu, zgrada ima lift. Soba+ kuhinja, dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik, terasa. .

 
 
 
  Poslovni prostor, GACKO, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u Gacku, u Ulici Stojana Kovačevića br 23,drugi sprat, stan se sastoji od: dvije sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinja sa trpezarijom i terasom, 57 kvadrata.Uz stan ide i podrum. Nekretnina posjeduje Balkon Podrum .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U Kuljanima, nadomak Banje Luke, se prodaje kuća na placu od 1757m2. Imanje se nalazi na 320m udaljenosti od od glavnog puta i do njega se stiže makadamskim putem koji na jednom mjestu prelazi preko pruge. Potpuno je ograđeno, a pored njega protiče živopisna riječica. Kuća u svojoj....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 140.400 KM, 54,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 54 m² u Bijeljini. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

DVOETAŽNI apartmani (tip A) sa površinama od 55,0m2 i 75,0m2. Ovi tipovi apartmana u prizemnom dijelu, kojem se pristupa sa nove saobraćajnice imaju ulazni prostor, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, wc, terasa i stepenište koje vodi na sprat. Na spratu se nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća sa okućnicom u strogom centru Višegrada. Kuća ima 2 ulaza u dvorište i izlazi na dvije ulice od kojih je jedna glavna. Dvospratna, 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, podrum, tavan, garaža, veliko dvorište i slobodan prostor na kome se može izgraditi šupa. Odmah....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, JAHORINA, 155.000 KM, 53,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2024.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude izdvaja prelijep dvoetažni trosoban apartman sa terasom od 53m2 na Jahorini - Velika Dvorišta. Apartman se nalazi u mirnijem a centralnom dijelu Jahorine okružen crnogoričnom šumom na samo 5 minuta od ski lifta. Ovaj apartman predstavlja savršenu investiciju....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 75)

<< <1 2> >>