• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što manje do 140000 KM

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što manje do 140000 km" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 1.429 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 45.000 KM, 29,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini. Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 34,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Prodajem jednosoban stan sa 50 m2 terase u Gradišci.Manja zgrada sa ograđenim dvorištem i šupom. Uz stan, po dogovoru nudim i prateći objekat koji takođe može služiti kao stan. Više informacija putem telefona ili vibera 065 910 978 ; Senjak .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što manje do 140000 km'
125.000 KM
55.000 KM
140.400 KM
  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U Kuljanima, nadomak Banje Luke, se prodaje kuća na placu od 1757m2. Imanje se nalazi na 320m udaljenosti od od glavnog puta i do njega se stiže makadamskim putem koji na jednom mjestu prelazi preko pruge. Potpuno je ograđeno, a pored njega protiče živopisna riječica. Kuća u svojoj....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 112.000 KM, 56,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 56m2 u BN u blizini šetališta i škole Knez Ivo. Nalazi se na 4.spratu. Hodnik, spavaća soba, kupatilo, dnevna soba sa terasom, kuhinja. Grijanje na gradsku toplanu. Papiri uredni, cijena povoljna 1950km m2,podrum 3m2.Parking. ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 145.600 KM, 56,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 56 m² u Bijeljini, na šestom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 56.000 KM, 59,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan od 59m2 u centru Bugojna. Prekoputa Doma zdravlja. Sprat 8/8. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa terasom, odvojene kuhinje, trpezarije, spavace sobe iz koje se takodje izlazi na terasu. Dvostrano orijentisan sa pogledom na ulicu, ka Domu zdravlja.....

 
 
 
  Stan, PALE, 93.000 KM, 60,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izuzetno kvalitetan trosoban stan, na jako atraktivnoj lokaciji (setaliste, promenada) na Palama. Stan je na 4 spratu (od ukupno 5) sa terasom sa koje se pruza odlican pogled. Stan je dvostran i jako miran. Postoji mogucnost kupovine podzemne garaze. .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na 1 spratu kuce , zaseban ulaz, 60m2. 2/3 celokupnog gazdinstva, basta, garaza. Stan se sastoji od zasebnog ulaza , kuhinje, 2 sobe i kupatila i terasom. Vlasnik uknjizeno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 65,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina,Janja,ulica Karadjordjeva. Trosoban stan,64m2,prvi sprat. Odlican raspored prostorija. Ima dvije terase. Cijena po dogovoru. Povoljno! 065/259-331 i 056/440-966 .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Trosoban stan (66m2) u Janji,Bijeljina,dobar raspored prostorija,ima i dvije terase. Cijena po dogovoru. .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 79.000 KM, 67,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, PALE, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikend kuća u osnovi 32 m2 – korisnog prostora 72 m2 izgrađena na parceli od 1.210m2, u ulici Deli Radivoja, općina Pale. Izgrađena je 1987. godine, a kopletna adaptacija je urađena 2022. godine. Ista se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Prizemlje: studio....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 57.000 KM, 73,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan u centru grada sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, wc-om, terasom za dnevnu i lodjom za jednu od spavaćih soba. Prostran sa dobrim rasporedom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, CERNICA, 140.000 KM, 75,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan od 75m2 u ulici Bulevar narodne revolucije, zgrada iza Elektrodistribucije Mostar (Cernica). Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, kupatila i hodnika, uz pripadajući podrum. Stan je prozračan, orjentisan istok-zapad.....

 
 
 
  Kuća, PALE, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja na novo urađenu vikendicu 1km od centra grada Pale. Na suterenu objekta ima zasebno mali stan sa kuhinjom, kupatilom i dnevnim boravkom, na prvom spratu dnevni boravak, kuhinja, stepenište koje vodi u potkrovlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 56.000 KM, 80,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodajem stan u samom centru Trebinja. Struktura stana: dva hodnika, dnevni, kuhinja, trpezarija, dvije sobe, dva kupatila, dvije terase + podrum. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)