• GoHome Professional
nekretnine republika srpska parking do 140000 km p - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska parking do 140000 km p - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska parking do 140000 km prizemlje do 80 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska parking do 140000 km prizemlje do 80 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 1.682 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 130000 KM (malo jeftiniji)
    • 140000 KM (malo skuplji)
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 94.000 KM, 74,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na placu od 15 ar-i pravilnog oblika 26x59m. Prizemlje je kompletno završeno i useljivo a sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, jedna spavaca soba, kupatilo i toalet, hodnik i dve ostave. Sprat je u sivoj fazi. Poseduje prikljucak za struju i prikljucak za vodu.....

 
 
 
  Kuća, PALE, 130.000 KM, 72,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikend kuća u osnovi 32 m2 – korisnog prostora 72 m2 izgrađena na parceli od 1.210m2, u ulici Deli Radivoja, općina Pale. Izgrađena je 1987. godine, a kopletna adaptacija je urađena 2022. godine. Ista se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Prizemlje: studio....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska parking do 140000 km prizemlje do 80 m2'
103.000 KM
  Kuća, GAJEVI, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaja kuca Zlatibor Prodaju se kuce od drveta u naselju Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvm2, napravljene od najkvalitetnije austrijske gradje proizvodjaca "Norica Timber", zasticene najkvalitetnijim Rubio bojama.....

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 32.000 KM, 70,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na magistralnom putu Sarajevo -Foca,70km od Sarajeva,2 km od Miljevine,sa 25 ari placa tik uz magistralni put,ulaz direktno sa puta. Spratna kuca,sa lepljenom garazom sa kanalom,prizemlje nedovrseno,sprat zavrsen,bez ulaganja.Deo placa pod vocem,deo obradiva povrsina,Voda....

 
 
 
  Kuća, MILJEVINA, 30.000 KM, 70,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na magistralnom putu Sarajevo -Foca,70km od Sarajeva,2 km od Miljevine,sa 25 ari placa tik uz magistralni put,ulaz direktno sa puta. Spratna kuca,sa lepljenom garazom sa kanalom,prizemlje nedovrseno,sprat zavrsen,potrbno ulaganje,kuca je duze vreme nenastanjena/Deo placa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 46.000 KM, 68,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je odmah useljiv u odlicnom stanu. U prizemlju u stambenoj zgradi. Ima etazno grejanje (greje,kuva,pece,i topla voda) Ugradjen vodomer u kupatilu Ima spremiste za 25 kubika ogreva od celicni cevi Ima parking mesto ispred ulaza U krugu od 150 metara se nalaze dom zdravlja posta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BROD, 90.000 KM, 68,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zgradu sa novim stanom na prvom katu (68 m2) i dva poslovna prostora u prizemlju (30 m2 i 27 m2). Slavonski Brod, ugao Zrinske i Štamparove ulice. Dokumentacija uredna, energetski certifikati C i D. Može sve zajedno 98 000 e ili posebno, stan 45 000 e, i lokali 35 000 e i....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 79.000 KM, 67,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U najljepšem dijelu grada prodajem konforan dvosoban stan 64m², prizemlje u ulici Gundulićeva 82, Centar (Krajina naselje), na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini zgrade Vlade, sudova, Zenita, preko puta Notara gosp.Milenka Delića, ATV, stadiona „Borac“, Konzuma (bivšeg....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 64.000 KM, 61,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u prizemlju zgrade u naselju Puhalo, Kozarska Dubica. Stan je povrsine 61,5 mkv.Sastoji se od dnevnog boravka,spavace sobe,djecije sobe,kuhinje sa trpezarijom,hodnikom i kupatilom.Kupatilo je nedavno renovirano. U dnevnoj i spavacoj sobi postoji ugradbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 60.000 KM, 61,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban apartman trostrane orijentacije u novogradnji manje samostojeće zgrade na Jahorini, naselje Šator. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Snježna Dolina staze i šestosjeda. Apartman pozicioniran na....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 28.000 KM, 57,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji Bulevar Srpske vojske, Stambeno poslovni kompleks A Block SPO Delta 1 - Banja Luka, u neposrednoj blizini tržnog centra Mercator i Delta Planet-a, fakulteta, nove teniske....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBINJE, 40.000 KM, 54,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan (dnevna i spavaca soba ), mamjesten, ( moze i bez namjestaja) na visokom prizemlju , preko puta velike crkve u Ljubinju, trenutno izdan podstanarima, ukljucujuci i garazu od 15 m². Na spratu se nalaze tri stana, tako da je na skici ulaz u stan prikazan brojem 3. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 100.640 KM, 54,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 89.817 KM, 49,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 81.215 KM, 44,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 77.700 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 77.515 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.960 KM, 42,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.682 KM, 41,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 63.882 KM, 36,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.500 KM, 33,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 33 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 68.000 KM, 33,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 125.000 KM, 33,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartman na Ravnoj planini u sklopu Ski centra u neposrednoj blizini ski lifta i same ski staze! Izdvajamo odličan apartman sa jednom spavaćom sobom pozicioniran na prizemlju(ispod se nalaze još 3 sprata-3,-2,-1 prizemlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 45.000 KM, 30,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor od 30m2 u ulici Serdar Janka Vukotića, općina Pale. Nekretnina u svojih 30m2 se sastoji od jedne prostore i kupatila. Upisana kao poslovni prostor u sklopu stambene zgrade. Prostor je u visokoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 99.500 KM, 18,00 m2 cca 5530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu naselja Šator i nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada useljiva sa vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Grijanje vlastito centralno na struju termo blok. Ispred....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 32)