• GoHome Professional
nekretnine republika srpska parking do 370000 km b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska parking do 370000 km b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska parking do 370000 km barem 70 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine republika srpska parking do 370000 km barem 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 350.200 KM, 83,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa, pored Rebrovačkog mosta. ; Borik .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 234.200 KM, 86,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, naselje Mjesec, Ulica Ranka Šipke. ; Naselje Mjesec .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 332.000 KM, 92,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-PRODAJA: Prostran porodični stan - Lazarevo (Budžak)! ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodajem komplet namjestenu Kucu. Kuca je gradjena 2010 godine, postoji fasada, izolacija, nov namjestaj, sve je provedeno. Papirologija je uredna. Na prizemljom postoji veliki dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom, kupatilo i spajz. A na spratu su 3 spavace i kupatilo. Kuca se nije....

 
 
 
  Kuća, VELIKO BLAŠKO, 200.000 KM, 142,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Laktaši - na prodaju porodična kuća sa pomoćnim objektima i prostranim placem u naselju Veliko Blaško. ; Veliko Blasko .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 145.300 KM, 160,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Dervisi .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska do 370000 km barem 70 m2 zadnjih 7 dana (10)
  • nekretnine republika srpska parking barem 70 m2 zadnjih 7 dana (1)
  • nekretnine republika srpska parking do 370000 km barem 70 m2 (270)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?