• GoHome Professional
nekretnine republika srpska parking do 390000 km b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska parking do 390000 km b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska parking do 390000 km barem 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine republika srpska parking do 390000 km barem 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 282.100 KM, 75,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 292.800 KM, 68,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV četverosoban stan 68m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 87.000 KM, 83,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je samostalna prizemna kuća površine 83 m2 u Laktašima, naselje Jablan. Kuća se nalazi na glavnom putu i posjeduje sve priključke. Sastoji se od tri sobe, grijanje je na drva, a uz minimalnu adaptaciju odmah je useljiva. Ograđena bašta pruža dodatni prostor za odmor, vrtlarstvo....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 350.200 KM, 83,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa, pored Rebrovačkog mosta. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 265.000 KM, 68,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 240.000 KM, 68,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

.

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska do 390000 km barem 70 m2 zadnjih 14 dana (28)
  • nekretnine republika srpska parking barem 70 m2 zadnjih 14 dana (2)
  • nekretnine republika srpska parking do 390000 km barem 70 m2 (275)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)