• GoHome Professional
nekretnine republika srpska parking do 400000 km k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska parking do 400000 km k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska parking do 400000 km klima što skuplje 80 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska parking do 400000 km klima što skuplje 80 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.222 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 380000 KM (malo jeftiniji)
    • 420000 KM (malo skuplji)
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 413.550 KM, 83,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunske stanove u izgradnju na prestižnoj lokaciji „Palata“ novi stambeno-poslovni kompleks u centru Banjaluke, osmišljen sa ciljem unapređenja kvaliteta života u gradu kroz urbanu upotrebu prostora i spoja postojećeg i novog.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 407.800 KM, 82,00 m2 cca 4970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 177.975 KM, 85,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se stanovi Stambeno-poslovni objekat zavrsene gradnje nalazi se na prostoru sa tri strane omeđenom Krfskom ulicom u naselju Mejdan udaljen od tvrđave Kastel cca 1km. U neposrednoj blizini objekta u izgradnji su svi važni prateći sadržaji potrebni za stanovanjem kao što su....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 177.600 KM, 74,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru grada,pored gradskog parka i 100m od šetališta. Zgrada Medicine rada. Strukturu stana čine dvije sobe,kuhinja,trpezarija,ostava,kupatilo i zatvorena terasa. Stan se nalaz na trećem(poslednjem) spratu, Na zgradi je prije nekoliko godina zamjenjen kompletan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Nova Varoš, 160.000 KM, 75,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju trosoban stan površine 74 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Nova Varoš. Stan je smješten na IV spratu (zgrada ne posjeduje lift) a objekat je izgrađen 1990 godine.Strukturu ovog stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija i dnevna soba. Stan....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 84,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ispod kuce poslovni prostor Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 142.200 KM, 79,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u extra stanju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 97.500 KM, 75,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stanu 75 m2 u strogom centru grada na desetom spratu, sastoji se od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje, spajiza, kupatila, wc-a, dvije terease na suprotnim stranama od kojih je jedna pregradjena, ozidana i zatvorena. U stanu postoje dva mala predsoblja koja su u sastavu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 89.500 KM, 75,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 79.500 KM, 77,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Komforan, prostran stan na odlicnoj lokaciji u centru grada. Trosoban stan 77 m2 na četvrtom spratu, u strogom centru grada, sastoji se od hodnika, kupatila, ostave, velikog dnevnog boravka sa interesantno izvedenim prostorom za trpezariju između dnevnog boravka i kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 87,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je u odlicnom stanju , parket je u kombinaciji sa laminatom u nekim sobama . U jednoj sobi je americki plakar , ugradjen u zid , koji ulazi u cijenu stana . Stan posjeduje veliki hodik , koji se kasnije moze prilagoditi i prepraviti u dodatnu sobu , po zeljama buduceg vlasnika....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 44.000 KM, 77,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je 2010 godine renoviran i potpuno namjesten, od tada u njemu nije niko stanovao. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)