• GoHome Professional
nekretnine republika srpska parking klima što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska parking klima što manj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska parking klima što manje do 1400 km/m2 barem 120 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine republika srpska parking klima što manje do 1400 km/m2 barem 120 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 160.000 KM, 113,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kontaktirati isključivo pozivom na 066/694-791! U banjalučkom naselju Lauš, u ulici Dušana i Vlade Kopanje prodaje se porodična kuća ukupne površine 113m2. Kuća je izgrađena 1977.godine (drugi dio 1988) i prostire se na tri etaže (prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) na placu površine....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom i voćnjakom iznad same magistrale Bjeljina-Tuzla, sa prelepim pogledom na grad. Vredi pogledati Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 88.000 KM, 120,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Ugljeviku, svega 2km od centra Ugljevika. Nalazi se na uzvisenju, sa prelepim pogledom. Sa terase ima prelep pogled. Kuca je redovno odrzavana, vredi pogledati. Kuca ima i veliku okucnicu, te je pogodno po zelji izgraditi garazu, pomocnu kucu ili slicno. Za svaku....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 79.500 KM, 120,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Ugljeviku. Svega 2km od centra Ugljevika. Sa terase ima prelep pogled na Ugljevik. Kuca je redovno odrzavana, vredi pogledati. Za svaki dogovor pozvati +38163265692, moze i Viber. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 150.000 KM, 120,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Manja kuća sa dva odvojena stana u prizemlju i potkrovlju. U prizemlju : ulaz, kupatilo, 2 manje spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, ostava, terasa. Vanjskim stepeništem se pristupa potkrovlju koje sadrži: Ulazni podest, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 155.000 KM, 120,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat komplet namjestena i useljiva sa dva mjesta za parkiranje... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ŠUŠNJARI, 110.000 KM, 128,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

kuća na sprat nadogradnja ,ulaz sa ceste,papiri1/1,sva dokumentacij uredna,posjeduje pomoćne objekte . Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Nedavno adaptiran Parking Klima Internet .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na sprat od 130m2, polunamjestenu. Dole veliki dnevni boravak sa kuhinjom,hodnik,ostava,kupatilo. Gore hodnik,3 sobe, iznad tavan. Pored jos jedna manja kuca sa nezavrsenim spratom u potkrovlju,u sklopu nje bunar,garaza. Pored kuce pecana,jos jedna garaza i mnogi pomocni....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska parking klima što manje do 1400 km/m2 barem 120 m2 (33)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)