• GoHome Professional
nekretnine republika srpska podrum do 809 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska podrum do 809 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska podrum do 809 KM/m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska podrum do 809 km/m2" pronađeno 80 nekretnina - prosječna cijena 627 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • 768 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 849 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • 3.sprat
    • okućnica
    • povoljan
    • nenamješten
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MRKONJIĆ GRAD, 50.000 KM, 62,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Mrkonjic Gradu, naselje Brkić Bašta. Stan ima 62.5 kvadrata. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Struktura stana čine 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i manjim dnevnim boravkom, kupatilo, hodnik i ostavna prostorija (špajiz) i jedan balkon na koji se....

 
 
 
  Apartman, DUBICA, 34.000 KM, 42,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Puhalo u centru grada. Stan se nalazi na istocnoj strani zgrade, struja, voda, kablovska, telefon, NEMA VLAGE. Stan poseduje podrum. Stan je ceo namesten a ako su stvari nepotrebne mogu se izneti. Vlasnik 1/1. Za vise informacija obratite se na mejl stan.na.prodaju.dubica@gmail.com....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 400.000 KM, 500,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2020.,

asoglas.com

NA PRODAJU KUCA U ZVORNIKU.ULICA SIME PERICA 14.KOD BOLNICE,KUCA JE POVRSINE 500 M\2 200 M\2 POSLOVNOG PROSTORA A 300 M\2 STAMBENOG PROSTORA. KUCA IMA PRIZEMLJE 2 SPRATA I POTKROVLJE. POSEDUJE 2 VELIKE TERASE.JEDNA 90 M\2 A DRUGA 70 M\2. IMA 2 POSLOVNA PROSTORA POGODNA ZA DISKOTEKU,MARKET,PODRUM....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska podrum do 809 km/m2'
295.025 KM
260.000 KM
  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 300.000 KM, 376,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Trebinju, ukupne povrsine od 376 m2. Kuca je na tri sprata i cine je tri stana, tri zasebne jedinice. Dva cetvorosobna stana od 125m2 i jedan od 60m2. Takodje ima dve garaze od po 33m2. Kuca se prodaje u celosti ili po stambenim jedinicama. Cena po kvaratu je 400Eur/m2....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 50.000 KM, 63,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca prizemnica sa podrumom (stara gradnja), ima ZK ulozak. Na lijepoj poziciji, pogled na grad. Veliko dvoriste sa bastom i vocnjakom. Urbanistickim planom predvidjena je izgradnja i pomocnog objekta (garaza). Nalazi se u mirnom naselju, slijepa ulica sa gradskom rasvjetom. Kuca....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, BILEĆA, 35.000 KM, 45,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru grada, blizu škole, vrtića, trgovina…Ispred stana je veliko dvorište.Idealno za porodicu ili najam.Za pregled i više informacija kontaktirajte na 066/713/553 ili 066/761/066 Nekretnina posjeduje Voda Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 155.000 KM, 200,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Posjeduje gradjevinsku dozvolu, vlasnicke papire i pomocne objekte. Dio zemljista je vocnjak. od 4700 m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Derventi..kuca je u potpunosti useljiva,sastoji se od pet soba,dva kupatila,dvije kuhinje,spajz i podrum..kuca ima veliko dvoriste i vocnjak,u dvoristu se nalazi potpuno zatvorena pecara..za sve ostale info.na br.mob 00385915104031 Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, LOPARE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Dvije kuće u centru Ilijaša, kanton Sarajevo, na placu od 700 kvadrata, sa svim komunalijam, garažom, ograđene čempresima, nadomak Osnovne škole i nove džamije.Jedna kuća ima dva zasebna ulaza, a druga ima poslovni prostor sa spratom za stanovanje. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Kuća, PODGRAB, 120.000 KM, 146,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na najljepsoj mogucoj lokaciji u Podgrabu, Opstina Pale, Republika Srpska, BiH. Kuca ima ukupnu kvadaraturu od 126 kvadratnih metara (spoljasne dimenzije su 7x6m) na tri nivoa koji se sastoje od podruma sa garazom, prvog i drugog sprata sa tri velike i natkrivene....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 109.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1/1.gragevinska dozvola.pogledaj te na - youtube- oscar polo ,home for sale megugorie /u oglalu sam/ .kuca je izoirana Sa stiroporom i ljetna kuhinj izvan kuce. Garaga Sa vinskim podrumom. Na svim prozorima je postavljena mreza i u podkrovlju. Svi su proziti dicht.ne prolazi....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 170,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Doboja (Petka Džurica 12- stari naziv ulice) površine 8x8 m2 sa svim priključcima (struja, voda itd.) Kuća ima podrum, sprat i visoko potkrovlje i tavan. Garaža se nalazi u dvorištu. Kuća je odmah useljiva, Kuća je u izvrsnom stanju, vlasništvo 1/1 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 97,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca visoka prizemnica sa pratecim objektima, na placu od 1659 m2, ogradjeno, 4,5 km od centra grada, mirna lokacija,papiri uredni, prepis moze odmah po dogovoru.Skola i vrtic blizu, hitno. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 500.000 KM, 711,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poalovno-stambeni objekat 711 m2 u centru Banjaluke, na atraktivnoj lokaciji, blizina svih bitnih sadržaja, sportskih, kulturnih, administrativnih. Suteren i prizemlje 240 m2 poslovni prostor sa 4 parking mjesta ispred prostora, prvi sprat dva dvosobna stana od 60 i 58 m2, drugi i....

 
 
 
  Kuća, ROGATICA, 35.000 KM, 50,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac sa kucom se nalazi na izuzetno dobroj lokaciji. Izlazi direktno na glavnu ulucu u gradu koja je ujedno i deo magistralnog puta M19.3. Dodatna pogodnost je jer plac izlazi na tri ulice koje su pored glavne na koju plac izlazi sa prednje, zatim sa bocne strane placa i sa zadnje....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 56.000 KM, 80,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Povoljno prodajem stan u samom centru Trebinja. Struktura stana: dva hodnika, dnevni, kuhinja, trpezarija, dvije sobe, dva kupatila, dvije terase + podrum. Stan je kompletno renoviran i useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Kuća, BANJA VRUĆICA, 145.000 KM, 210,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU - kuća u Banji Vrućici, 1,7 km od Hotela Kardial, 200 m od osnovne škole (skretanje pored mosta) - u mirnom okruženju, asfaltni put (sa gradskom rasvjetom) prolazi pored kuće. Kuća je spratna, u osnovi 105 m2 (ukupno 210 m2), sa garažom površine 45 m2 u sastavu objekta....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 87,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je u odlicnom stanju , parket je u kombinaciji sa laminatom u nekim sobama . U jednoj sobi je americki plakar , ugradjen u zid , koji ulazi u cijenu stana . Stan posjeduje veliki hodik , koji se kasnije moze prilagoditi i prepraviti u dodatnu sobu , po zeljama buduceg vlasnika....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 31.000 KM, 45,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, POLJE, 55.000 KM, 80,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa pratecim objektima i visenamjenskom halom 35*8,5m.Cjena po dogovoru ili mjenjam za RS. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, PALE, 135.000 KM, 200,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređenu kuću na lokaciji Ćemanovići, Pale. Prodaje se predivna planinska kuća površine 200m2 sa 4 etaže u Ćemanovićima, Pale. Imanje se nalazi na 950m nadomorske visine. Do kuće se dolazi asfaltnim putem,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća u Bijeljini. U pitanju je planska gradnja iz 1989 godine. Kuća je renovirana 2003 godine, izmijenjen raspored prostorija, promijenjene elektro i vodo instalacije, mokri čvorovi, podovi, uveden telefon, TV, internet. Posjeduje centralno grijanje, garažu i 500m2 placa.....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa poslovnim prostorom cca 120 m2, sa zemljistem cca 600 m2. Kuca je u potpunosti sredena i poslovni prostor takoder. Cijena 80000 eura fixno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, LOPARE, 120.000 KM, 144,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru Lopara sa velikim dvorištem i dva ulaza Vlasnički list uredan,1/1. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 45.000 KM, 68,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Trnovu, potrebno renoviranje. Sve info na telefon ili mail! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 43.000 KM, 65,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu -vikendicu u Palama. Odmah useljiva Centralno grijanje Tel 065/694-189 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca u neposrednoj blizini bolnice u Bijeljini. Velicine cca 200kvm na placu od 1300kvm.Prilaz iz dvije ulice. u odlicnom stanju. Za sve dodatne informacije pozovite na +38166463080 +381645601885 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 95.000 KM, 150,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA PRODAJU: Vikend-kuća u Glamočanima, Laktaši OBNT prodaje vikend-kuću u Glamočanima. Kuća se nalazi na lijepoj lokaciji s otvorenim pogledom na ribanjake i dio naselja, primarne oprjenatice prema jugu. Udaljenost kuće od glavnog magistralnog puta je oko 2 km. Površina kuće je 150....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 70.000 KM, 111,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

BiH - Modriča - Centar - Ilije Garašanina br.1 Prodaje se porodična kuća na prelepoj lokaciji u blizini Doma zdravlja.Centar A Zona.Kuća je poslije rata djelimično renovirana sa prizemljem tri prostorije,kuhinja i kupatilo,prvi sprat veliki dnevni boravak sa terasom,spavaca soba,kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 330.000 KM, 528,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca-Duolex 12X11m udaljena od centra Gradiske 500m, na 3 sprata ,+podrum pod celom kucom 132m2, ukupne povrsine 528m2 sa podrumom.tj.garazom,prva faza parnog grijanja,fali koto i radiatori,svi podovi parket, krov prekriven pre 2 god.sva kupatila pod keramikom ukupno 6.svi unutrasnji....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

nekretnina se nalaz u mirnom dijelu grada pored kanala Dasnica uredjenog kao gradsko setaliste.Nalazi se u prvoj gradskoj zoni. Dve srane placa su pored ulice koje su asvaltirane i imaju ulicnu rasvjetu. Kuca ima sve potrebne prikljucke kao voda,struja,gradsko grijanje , kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, KRIVAČE, 75.000 KM, 120,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Za dodatne informacije zvati na broj: +38762354690 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bijeljini 250 m2.Udaljenost od centra grada je 10 minuta laganim hodom.Plac oko 400m2. Adresa Laze Kostica 168a kod Bn televizije. Kontakt +38766338066 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 98.000 KM, 165,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca u vitezu sa okucnicom 2500m2 HITNO 49000E Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, OGRADE, 160.000 KM, 270,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem porodicnu kucu sa dvoristem, vocnjakom i garazom na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, neposredno u blizini glavne ceste, iznad djecijeg obdanista. Izgradjena sva potrebna infrastruktura (struja, voda, telefon, kanalizacija), pristupni put asfaltiran Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 105.000 KM, 180,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva zasebna trosobna stana sa garazom,podrumom,kancelarijom i pomocnim objektom. Plac (480m2),uredjen, sa zasadjenim vocnjakom. Kuca potpuno sredjena,nisu potrebna dodatna ulaganja. Komletna dokumentacija 1/1 na ime vlasnika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 44.000 KM, 77,00 m2 cca 570 KM/m2