• GoHome Professional
nekretnine republika srpska pogodan do 620 km/m2 n - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska pogodan do 620 km/m2 n - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska pogodan do 620 km/m2 najnovije što manje

  • Za upit "nekretnine republika srpska pogodan do 620 km/m2 najnovije što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 589 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 651 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, TREBINJE, 3.485 KM, 41,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje u mjestu Brestani, koje se nalazi u neposrednoj blizini brane Grancarevo i Bileckog jezera, opstina Trebinje. Posjed sacinjava, oranica, livada i suma ukupne povrsine 41 000 m2. Posjed je pogodan za zasade voca i vinove loze. Ovo mjesto pruza i idealne uslove za bavljenje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Kuća, PUSTOPOLJE, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Mokrom: 9,35x8,85 m, ukupno stambene površine-200m2,prizemlje (pogodno za poslovni prostor) i potkrovlje nezavršeni, sprat kompletno završen.Struja,voda. Plac 3.900m2,300m od magistrale Sarajevo-Sokolac (kod osnovne škole). Pomoćni objekti:2 šupe, koliba, štala.Nekraetnina....

 
 
 
  Zemljište, VELJA MEĐA, 8.000 KM, 408,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 408 m2 zemljista na Ivanici opcina Ravno, zemljiste pogodno za gradnju kuce,nalazi se u naselju, udaljeno od Dubrovnika 6 km a od Kupara 4 km. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 420,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na površini od 500m2 nalaze se dve kuće. Velika kuća je površine 300m2. Od toga je 100m2 lokal, a ostalih 200m2 stambeni prostor. Prvi stambeni sprat ima kuhinju, veliku dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Sve kompletno uredjeno. Drugi sprat ima dve spavaće sobe, veliku dnevnu sobu....

 
 
 
  Zemljište, BILEĆA, 49.900 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u centru Bilece. Kontakt +381641299693. Plac pogodan za izgradnju kuće, poslovnog prostora ili skladišta. Površina oko 500 kvm. Nalazi se u samom centru,15 metara od glavne magistrale sa izlazom na donju cestu. Po urbanističkom planu dozvoljena gradnja. Moguć svaki dogovor.....

 
 
 
  Zemljište, BILEĆA, 46.000 KM, 500,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 9.500 KM, 500,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište na Drakuliću, 4 placa po cca 500m2. Trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište, a cijena dobijanja poljoprivredne saglasnosti (prevođenja na građevinsko zemljište) je 0,5KM/m2. Pogodno za izgradnju kuće, vikendice, ili za sadnju bašte/voćnjaka. Na jednom od 4....

 
 
 
  Zemljište, BOSANSKA GRADIŠKA, 19.000 KM, 1026,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u Novoj Topoli na srbackoj cesti na 500m od glavne magistrale BL-Gradiska kod kafe bara Monaco.Ima struja,telefon,gradski vodovod,KTV,ulicna rasvjeta,pogodan za sve vrste namjena,ogradjen sa dve strane.Za sve informacije zvati na +38765 088 250. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, ŠIPOVO, 92.280 KM, 1538,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste na atraktivnoj lokaciji kod Perkovica kamena ( na glavnom putu Sipovo-Mujdzici). Pogodno za etno restoran, ribnjak, svadbeni salon, bungalove i sl. Prilaz sa glavnog puta (asfalt). Na placu se nalaze 2 manja izvora. Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska pogodan do 620 km/m2 što manje (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)