• GoHome Professional
nekretnine republika srpska prizemlje parking do 5 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska prizemlje parking do 5 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska prizemlje parking do 560000 km najnovije

  • Za upit "nekretnine republika srpska prizemlje parking do 560000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 530000 KM (malo jeftiniji)
    • 580000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 538.020 KM, 60,00 m2 cca 8970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 59.78m2 sa dvije spavaće sobe i trostranom orijentacijomu sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska vrata Apartman od 59.78m2....

 
 
 
  Kuća, ROGOUŠIĆI, 529.200 KM, 250,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na dvije etaže u Republici Srpskoj, općina Pale, mjesto Rogoušići. Kuća je u osnovi površine 12,25x10,10, ukupne površine cca 250m2 + plus garaža 35 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 507.993 KM, 58,00 m2 cca 8760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 57.72m2 sa dvije spavaće sobe i trostranom orijentacijomu sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska vrata Apartman od 57.72m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 500.000 KM, 343,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Paprikovac, Ulica Dr.Koste Krsmanovića. Prodaje se poslovni objekat ukupne površine 343 m2, spratnosti Su+P+1+M i placa 235 m2. Trenutna djelatnost poslovnog objekta je Hostel, a njegova namjena može biti više namjenski. Objekat je idealan za privatnu kliniku, ambulantu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 500.000 KM, 711,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poalovno-stambeni objekat 711 m2 u centru Banjaluke, na atraktivnoj lokaciji, blizina svih bitnih sadržaja, sportskih, kulturnih, administrativnih. Suteren i prizemlje 240 m2 poslovni prostor sa 4 parking mjesta ispred prostora, prvi sprat dva dvosobna stana od 60 i 58 m2, drugi i....

 
 
 
  Poslovni prostor, JEZERA, 482.000 KM, 126,84 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor uknjižene površine 126,84 m². Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovne zgrade “Slana Banja”, u ulici Srpska varoš, u naselju Centar. U neposrednoj blizini nalaze se Panonska jezera i restorani “Tenis” i Zlatnik”, a u krugu od cca. 500 metara se nalaze MUP....

 
 
 
  Kuća, BREZIK, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je novije gradnje, kvadratura pruzemlja je 55m2, tako isto je i potkrovlje. Uknjiženje i papiri su uredno urađeni.. Obezbeđen je priključak struje, vode i kanalizacije. Postavljena je PVC stolarija, struja i voda su razvedeni i u prizemlju i u potkrovlju. Zidovi su unutra omalterisani....

 
 
 
  Kuća, DRAČE, 440.000 KM, 116,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuća na izvrsnoj lokaciji Drače broj 19 na samoj plaži pješćanoj s uključenim privezištem za brod.U prizemlju u vrtu moguće je otvoriti ugostiteljski objekat,a sada ima 2 sobe ,kuhinju i komplet kupaonicu s taracom i parkingom za više auta. Gornji kat ima balkon 2 sobe,kupaonicu....

 
 
 
  Stan, SUMBULOVAC, 440.000 KM, 55,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u Sumbulovcu kod Sarajeva (selo Brezovica), 20 km od centra Sarajeva, 15 min do Pala, 30 min do Jahorine. Prizemlje zidano (dnevni boravak, kuhinja i kupatilo) 55 kvadrata. Sprat sa sobom sa dva kreveta i potkrovljem sa jos dva kreveta, pored kuce je zidana garaza sa kanalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 420.000 KM, 435,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na ulazu u grad Prijedor, iz smjera Banja Luke, uz sam magistralni put Prijedor – B. Luka, u naselju Svale, na udaljenosti 2 km od centra grada, prodaje se nekretnina, koja je u naravi samostojeći poslovni objekt upisan u ZK uložak broj 5726, KO Prijedor, s pripadajućim zemljištem.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska prizemlje parking do 560000 km (127)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)