• GoHome Professional
nekretnine republika srpska terasa do 330000 km do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska terasa do 330000 km do - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska terasa do 330000 km do 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine republika srpska terasa do 330000 km do 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 60,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje od 10 duluma sa kućom – mirna lokacija nadomak Banje Luke ; Dragočaj .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 257.200 KM, 59,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV trosoban stan 59m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Kuća, BRIJESNICA, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju vikend kuca u Brijesnici kod Bijeljine vrlo atraktivnu vikend kucu u srcu prirodnog okruzenja,uradjena iskljucivo od ekoloskih zdravih materijala.U ponudi jos cetiri parcele po 450m/2 za prodaju ili gradnju po vasem izboru. ; Brijesnica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 259.200 KM, 57,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ulici Milana Karanovića, u naselju Borik, pored Rebrovačkog mosta i uz neposrednu obalu rijeke Vrbas otpočela je gradnja stambeno poslovnog kompleksa Oaza VrVrbas. U neposrednoj blizini obrazovnih ustanova, najvećih šoping centara i rekreativnih terena sa privilegijom života uz....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u Bijeljini ? .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 238.300 KM, 57,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

15.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Čaire, Ulica Talijanskog bataljona Mateoti. ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 184.000 KM, 56,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - TINI: LIJEP DVOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska do 330000 km do 60 m2 zadnjih 14 dana (34)
  • nekretnine republika srpska terasa do 330000 km do 60 m2 (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)