• GoHome Professional
nekretnine republika srpska uknjižen do 190000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska uknjižen do 190000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska uknjižen do 190000 km što manje pala cijena

  • Za upit "nekretnine republika srpska uknjižen do 190000 km što manje pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 180000 KM (malo jeftiniji)
    • 190000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 189.900 KM na 175.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 35,00 m2 cca 5000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.02.2026 - 189.900 KM
22.04.2026 - 175.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 KM na 190.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 190.000 KM, 60,00 m2 cca 3170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 200.000 KM
08.03.2026 - 190.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Vikend kuća sa imanjem – Grab (Trebinje) ; Grab .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 164.000 KM na 154.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOKOLAC, 154.600 KM, 60,00 m2 cca 2580 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 164.000 KM
17.04.2026 - 154.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m2. Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m2, ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz stambeni objekat....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 148.400 KM na 142.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LAKTAŠI, 142.000 KM, 60,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 163.600 KM
19.11.2025 - 158.000 KM
21.11.2025 - 148.400 KM
10.04.2026 - 142.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Vikendica Iris (Jablan, Laktaši) ; Jablan .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.500 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TREBINJE, 111.500 KM, 94,00 m2 cca 1190 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 KM
15.05.2026 - 111.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kamena kuća na velikoj parceli – Trebinje (Mostaći) ; Zasad .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 220.000 KM na 200.000 KM dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 200.000 KM, 130,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 220.000 KM
20.04.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem odmah useljivu spratnu kucu sa okucnicom ,sa svim pomocnim objektima i garazom na idealnoj lokaciji u Javoranima nedaleko od magistralnog puta Banja Luka - Knezevo. Kuca ima odlicnu infrastrukturu struja , gradski vodovod,telefon , Internet kao i asfaltni prilaz na svega....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 130.000 KM na 113.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 113.000 KM, 154,00 m2 cca 730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.07.2025 - 130.000 KM
29.04.2026 - 113.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Grad Gradiška .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine republika srpska do 190000 km što manje pala cijena (28)
  • nekretnine republika srpska uknjižen do 190000 km što manje (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)