• GoHome Professional
nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 KM/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 KM/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 KM/m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 km/m2" pronađeno 742 nekretnina - prosječna cijena 825 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • 1400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 87000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • prizemlje
    • kablovska
    • 2.sprat
    • roh-bau
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, 335.000 KM, 6705,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 330.000 KM, 300,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja novu veću kuću sa 1000m2 zemlje ul Osik Ilidža Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj lokaciji uz glavnu sobraćajnicu. Raspolaže površinom od skoro 300 m2 sa 1000m2 placa a sastoji se od tri....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 330.000 KM, 200,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2026.,

www.realitica.com

Nekretnina koja je na prodaju obuhvata zemljiste povrsine 3500 m2 (vlasnistvo - Z.K. ulozak udio 1/1) na kome je izgradjen stambeni objekat povrsine cca 200 m2 sa gradjevinskom dozvolom. Nekretnina je ogradjena betonskom ogradom visine 1.2 m. Prodaje se iskljucivo u jednom komadu.....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 325.000 KM, 329,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 210,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi na dobroj lokaciji i u dobrom je stanju sa Pod.+Pr+Sp.+Potk. Posjeduje centralno grijanje sa kotlovnicom na lož ulje i kamin na čvrsto gorivo. Veći dio okućnice je voćnjak sa dijelom okućnice pod šumom, a dijelom je igralište za mali fudbal. 106m2 stambenog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 320.000 KM, 250,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 300,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1990. godine napravljena, oko 1997. godine kuca je kompletna renovirna! U sklopu kuce se nalzi garaza, veliki poslovni prostor, ispred kuce parking i basta sa vocnjakom. Kuca je kompletno ogradjena i ima elektronsku kapiju. Unutar kuce se nalazi: 2 wc, 2 kuhinje, 2 spavace....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzni veliki stanovi sa bosanskim tradicionalnim namjestajem i velikim balkonima 10 x 1,30. Moguca kupovina sa 30% ucesca i kamatom od 5% preko banke Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 556,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Otesu. Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 556m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Otesu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 319.000 KM, 330,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje kuću u ulici Mekote, naselje Osjek, općina Ilidža. Kuća spratnosti Pr+2, vanknjižno vlasništvo, izgrađena 2015.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 314.500 KM, 37000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE U HADŽIĆIMA POGODNO ZA IZGRADNJU SOLARNE ELEKTRANE 37000 m2 ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE. KANTON SARAJEVO – BiH Konačna cijena se definiše nakon pregleda imovine od strane zainteresovanog kupca. Sve informacije na : Contact 00 387 61 230 071 .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 309.900 KM, 330,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stambeno-poslovni objekat u Istočnom Sarajevu u neposrednoj blizini Tereks pumpe, Općina Istočna Ilidža. Nekretnina u osnovi 10x9 m, a smještena je na parceli 550 m². Cca 330 m² raspoređeno je na tri etaže. U....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 305.000 KM, 250,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prelijep objekat koji se sastoji iz 3 etaže p+1+pk. Nekretnina se nalazi u prelijepom dijelu općine Ilidža između Osijeka i Blažuja, na blagom uzvišenju sa prelijepim panoramskim pogledom na prirodu. Nekretnina je idealna za život. Dokumentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Butmir, 303.500 KM, 622,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje poslovni prostor i tri sprata ( 3 stana sa po 120m2), svaki stan ima zaseban ulaz u zajednickom stubistu, 1 stan 7 prostorija 1 WC na svakom spratu, ukupno 5 balkona i velika terasa, 3 balkona na istocnoj strani, 2 balkona i terasa na zapadnoj, stubiste odvaja svaki....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.027 KM, 220,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću unaselju Blagovac II Kuća je izgrađena na placu od 581 m2, 2009 godine.Površina kuće je cca 220 m2, a čine je tri etaže Kuća je u dobrom i useljivom stanju.Ima omogučen prilaz i jedno garažno mjestoPrizemlje čini jedna velika prostorija gdje je dnevna soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi na magistralnom putu Sarajevo - Foča. U pitanju je pilana za primarnu preradu drveta, smještena u hali cca 200 m2, na placu površine 2380 m2. Posjeduje sve dozvole i saglasnosti, kao i sve potrebne priključke (struja, voda, telefon, hidrantska mreža itd). Asfltiran....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi na magistralnom putu Sarajevo - Foča. U pitanju je pilana smještena u hali od cca 200 m2 na placu veličine 2380 m2. Posjeduje sve dozvole i saglasnosti kao i priključke. Vlasništvo 1/1. Asfaltiran prilaz sa magistralnog puta kao i sve manipulativne površine cca 1500....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 220,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 300.000 KM, 229,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Plac u Ulici Derebent 17, bivša Takovska, 2,29 ari, odnosno 229 m2. U okviru placa je i kuća za rušenje. Ostavinska rasprava je završena, a urbanističkim planom je predvidjena gradnja višespratnice Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 240,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x8 m sa poslovnim prostorom uz cestu Sarajevo-Kiseljak. Dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1, dozvola. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 300.000 KM, 240,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u centru sa prelijepim pogledom na grad. Dva stana po 90 m2, dvije garaze, kotlovnica...Vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 457,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno kuća. 457 m2 korisne stambene površine. 6 stanova 19 soba. zemljište 525 m2 + garsonjera. Sve u gruntu uknjiženo. Plus veliki tavan i šupa. cijena =300000 KM ili 150000 €. Kuća uz magistralni put Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 

www.nekretnine.ba

Na magistralnom putu, kod Aerodroma u Sarajevu prodajem: POVOLJNO dupleks kuća, površine P=457 m2 korisnog stambenog prostora. 6 stanova, 19 soba, + garsonjera. Zemljište površine P=525 m2. Sve u gruntu uknjiženo. Plus veliki tavan i šupa. Kuća je čvrsta gradnja, stanovi sunčani.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 460,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vogosca, Gornja Josanica I broj 6, kuca od 340m2 + 120m2 neuradjeno, plac 820m2. Prizemlje – uredjen poslovni prostor 100m2 + kotlovnica, I sprat- cetvorosoban stan 120m2, II sprat- cetvorosoban stan 120m2, potkrovlje- 120m2 neuradjeno. Mogucnost prosirenja na jos jedan plac....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 507,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću sa zemljištem na lokaciji Istočno Sarajevo. Prodaje se kuća sa tri etaže ukupne površine 507m2 na lokaciji Lukavica, Istočno Sarajevo. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra Lukavice. Kuća....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Bistrik, 300.000 KM, 1614,00 m2 cca 190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se parcela zemlje ukupne površine od 1614m². Imanje se nalazi na Bistriku te ima prelijep pogled na grad. Parcela je udaljena svega nesto manje od 2km od Sebilj-a, te budućem vlasniku nudi idealnu priliku za izgradnju privatne kuće u mirnom dijelu grada. Imanje ima 2 različita....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 300.000 KM, 2000,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 2878,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE RELJEVO – KANTON SARAJEVO – BiH Prodaju se tri parcele u Reljevu Sarajevo. Zemljište je ravno i pravilnog oblika i veoma pogodne za izgradnju objekata. Ukupna površina parcela je 2878 m2 sastoji se od tri parcele 1113m2, 876m2 ,889m2. Moguća prodaja u kompletu i u posebnim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 297.000 KM, 216,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 72 m2, korisne površine 216 m2 (P+ 2S) i okućnice površine 112 m2, u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje: Ulazni hodnik, dvije prostorije, kupatilo, ostava i garaža; Sprat 1:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 361,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 291.000 KM, 9700,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE SOKOLJE – KANTON SARAJEVO – BiH Odlična prilika, cijena veoma povoljna! Prodaje se zemljište u Sokolju Sarajevo 9700 m2 Zemljište je pogodne za izgradnju objekata, do zemljišta vodi asfaltni put. Postoje mogućnosti priključka na elektro i vodovodnu mrežu. Vlasnička dokumentacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 290.000 KM, 260,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 338.000 KM na 285.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 285.000 KM, 26000,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2024 - 338.000 KM
26.03.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2024.,

www.indomio.ba

OPIS: OMRO d.o.o predstavlja na ponudu zemljište za investiranje uz mogućnost parcelisanja Zemljište na prodaju ukupne površine 26.000m2. Zemljište se nalazi na lokaciji Nišići - Ilijaš - 35km udaljeno od centra Sarajeva. Uz 360 otvoren pogled na visoravan, ova parcela posjeduje 4....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 279.900 KM, 330,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 270.024 KM, 170,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bojnik Kuća se nalazi u ulici Mihaljevska u mirnom djelu naselja izgrađena na placu od 851 m2. Površina kuće je 169,3 m2, a čine je podrum, prizemlje i potrovlje. Objekat je izgrađen kvalitetno i u potpunosti je funkcionalan bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 265.000 KM, 170,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prekrasnu novu kuću u naselju Mrakovo-Ilijaš-Kanton Sarajevo. Površine: kuća 170m2, zemljište: 500m2, vrt: 15m2. Kuća se sastoji iz 2 etaže, koje su spojene unutarnjim stepeništem. Objekat se može koristiti kao 2 odvojena stana, ili jedna....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 742)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>