• GoHome Professional
nekretnine sarajevo 190 m2 što veće - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine sarajevo 190 m2 što veće - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo 190 m2 što veće

  • Za upit "nekretnine sarajevo 190 m2 što veće" pronađeno 151 nekretnina - prosječna cijena 2.547 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u nizu, novogradnja, dva stana, centralno grijanje, garaza, ekonomske prostorije, povoljno! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 650.000 KM na 590.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 590.000 KM, 200,00 m2 cca 2950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 800.000 KM
28.01.2026 - 690.000 KM
15.03.2026 - 590.000 KM
18.04.2026 - 650.000 KM
06.05.2026 - 590.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća od 200 m2,na parceli od 760 m2.Odvojeno od kuće je garaža.Svi papiri uredni,svi priključci,takđer je plin doveden do kuće.Kuća se nalazi u Doglodima (cca 30 min do centra grada javnim prijevozom).Kuću je potrebno renovirat.Cijena po dogovoru.Za sve ostale informacije zvati na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca je dupleks. Na prodaju je dio koji nema fasadu. Kuca poseduje struju, vodu, uvedena je u grunt. Ima spoljnu stolariju. Unutra nije opremljena. Moze zamjena za nekretnine u Tutinu. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ulica Titova Stan se sastoji od dvije etaže: 1 etaza cca 150 m2 sastoji se od: kupatilo , kuhinja sa krušnom peci, šankom, dnevni boravak, trpezarija i spavaca soba sa kupatilom. 2 etaza: 2 spavace sobe. Grijanje etazno (plin i struja) Kamin Alarm i video nadzor Cijena 450 000 KM....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Soukbunar, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom u mirnom Sarajevskom naselju Soukbunar. Povrsina kuce oko 200m2 sa 500 m2 okucnice.U sklopu imanja se nalaze i 3 garaze. Imanje i garaze se nalaze tik uz javni gradski saobracaj (odlican prilaz). Svi papiri uredni, prelijep pogled na cijelo Sarajevo. Vise....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Dupleks kuca, na prodaju je kuca bez fasade. Kuca je legalizovana uvedena u grunt. Poseduje spoljnu stolariju, prikljucak za vodu struju, garažu. Moze zamjena za nekretnine u Srbiji tj. Tutinu. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel: 066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Placa sa kucom se nalazi na veoma lijepom suncanom mjestu na Poljinama. Od kuce se pruza fantastican pogled na okolinu, kuca ima svu potrebnu infrastrukturu (struja, voda, kanalizacija). Do nje vodi asfaltna ulica sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo porodičnu kuću u Vogošći, na jednoj od najljepših lokacija u ulici Safeta Krupića. Kuća se sastoji od dvije odvojene stambene cjeline, pripadajućeg dvorišta, 2 garaže, terase, ostave i radionice. Manji stan se prostire na dvije etaže površine cca 90 m2, a sastoji se od 4....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Lijepa porodicna kuca Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju samostojeću kuću na Ilidži u naselju Butmir, ul.Butmirska cesta. Riječ je o naselju gdje preovladavaju mir i zelenilo, bliža okolina nudi bogat sadržaj, a ističemo blizinu osnovne škole, pošte, fakulteta IUS i Burch, kao i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca ima sve potrebne papire Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

prvi sprat podrum garaza drugi sprat stan sve uradzeno odmah useljiv oko 70 m2 3 sprat visoko potkrovlje ne opravljeno sa stolarijom okucnica sa lijepom bastom sa nesto voca prilazni put sve 1/1 posjeduje urbanisticku saglasnost komunalije sve legalno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE PROSTRANA KUĆA SA OKUĆNICOM Prodaje se moderna, prostrana kuća, površine cca 200m2, u Sarajevu u mjestu Bojnik – Općina Novi Grad, lokaciji idealnoj za miran život izvan gradske vreve, a opet dovoljno blizu grada (udaljenost od Stupa cca 10 minuta vožnje automobilom). Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA PRODAJU SA SVIM STVARIMA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu na ilidzi-otes 200mk useljiva uredni papiri miran kraj ulicna rasveta asfalt uredjeno dvoriste cena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću od 200 m2 na Hrasnom brdu u ulici Milikladska. Riječ je o nekretnini koja se nalazi na placu površine 477 m2 od čega je okućnica površine 366 m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog sprata i tavana. Građena je od kvalitetne čvrste gradnje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na 2 etaze, sa vocnjakom i 2 pomocna objekta, na placu povrsine 4000 m2. Udaljeno 50m od glavne ceste. Svi prikljucci. Vlasnistvo 1/1. Cijena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju u Hadžićima sa prelijepim pogledom, blizu centra Hadžića. Od kuće do vrtića, osnovne škole, srednje škole,autobuske stanice i ambulante samo 5 minuta. Kuća je izgrađena u ugodnom i mirnom mjestu za život. Tokom ljeta zelena površina okućnice odmara oći i pogodno utiće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vise detalja na yahoo pretrazivacu,ukucajte sledece - http://marinabh.webs.com/ Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševo, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vise detalja mozete dobiti ako na google pretrazivacu ukucate marinabh.webs.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 197,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Zemljišna parcela za gradnju u centru grada, kvadrata 197m2. Na parceli se nalazi starija kuća,sa svim priključcima. Parcela se nalazi na Mejtašu na 5 -10min od strogog centra grada. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 194,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse na 25.spratu objekta Sarajevo Tower, naselje Socijalno, općina Novo Sarajevo. Stan jugozapadne orijentacije i pogledom na grad ima površinu od 194m2. Stan posjeduje dva vlastita garažna mjesta i ostavu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 193,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje ekskluzivno unikatnu stambenu jedinicu, Penthouse u općini Centar, naselje Bare-Šip sa 6 spavaćih soba! Zgrada nove gradnje, sa malim brojem stanara, lift, podzemna garaža i odlična mikrolokacija. A da o kvaliteti i definiciji stana ništa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 192,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca useljiva. Sastoji se od prizemlja 64m2; sprata 64m2 (+terasa 20m2) i potkrovlja 64m2 (+terasa 20m2). Kompletan krov je promijenjen prije 2god. Posjedujem sve papire za kucu. Zemljiste je ogradjeno. Postoji mogucnost izgradnje jos jednog objekta na zemljistu (ucrtano u katastru)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.920.000 KM, 192,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u Sarajevu, opština Centar, Vranjače. Troetažna kuća ukupne površine 192 m2. Na prvoj etaži (prizemlju) se nalazi garaža. na drugoj etaži se nalazi ulazni hodnik, tri spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Na trećoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 440.000 KM, 191,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj poslovni prostor se nalazi u atraktivnoj lokaciji u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno, u ulici Antuna Branka Šimića. Površina ovog prostora je 190 m2, a sastoji se od dvije etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje, se sastoji od pet prostorija i tri toaleta, dok se na drugoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 190,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa dozvolom i svim priključcima 9x11m P+S na parceli od 287 m2. Prilaz sa ulice. +38761257274 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.600 KM, 190,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 190 m2 i nalazi se na parceli površine 137 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dva manja stana. Sprat se sastoji od velikog trosobnog stana sa velikim balkonom. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se ili izdaje na duži period poslovni prostor. Prostor se nalazi u naselju Otoka u ulici Brčanska u prizemlju stambene zgrade. Ukupna površina prostora je cca 190 m2, a sačinjava ga podrum površine 100 m2, prizemlj i galerija površine 90 m2. Kompletan poslovni prostor je u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađen vrhunski poslovni prostor na Koševskom Brdu Newbuilt contemporary business premises with excellent standard - FOR SALE Prodaje se novoizgrađen vrhunski poslovni prostor ukupne površine cca 190m2 na dobroj lokaciji. Prostor je smješten u nivou ulice, a raspolaže sa četiri....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 485.000 KM, 190,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.900.000 KM, 190,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet,ba - iz svoje ponude predstavlja kuću sa 8.000m2 zemlje na Vracama. ; Vraca .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 151)

<< <1 2 3 4> >>