• GoHome Professional
nekretnine sarajevo 190 m2 do 1700 km/m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo 190 m2 do 1700 km/m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo 190 m2 do 1700 km/m2 što veće Najnovije

  • Za upit "nekretnine sarajevo 190 m2 do 1700 km/m2 što veće najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1600 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 330.000 KM, 200,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2026.,

www.realitica.com

Nekretnina koja je na prodaju obuhvata zemljiste povrsine 3500 m2 (vlasnistvo - Z.K. ulozak udio 1/1) na kome je izgradjen stambeni objekat povrsine cca 200 m2 sa gradjevinskom dozvolom. Nekretnina je ogradjena betonskom ogradom visine 1.2 m. Prodaje se iskljucivo u jednom komadu.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzni veliki stanovi sa bosanskim tradicionalnim namjestajem i velikim balkonima 10 x 1,30. Moguca kupovina sa 30% ucesca i kamatom od 5% preko banke Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ID CODE: 502383 Hadis Kadić Agent s licencom Mob: 062830830 Tel: 033842555 E-mail: info@stanpromet.ba www.stanpromet.ba Nekretnina posjeduje Garaža Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Internet Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 260.000 KM, 200,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.07.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 360.107 KM, 200,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u Starom gradu Kuća se nalazi u ulici Rogina i izgrađena je na placu od 600 m2, od čega je kučište 80 m2 odnosno 8m*10m.Kuću čine tri etaže ukupne površine cca 200 m2. U podrumu je smještena instalacija grijanaja na pelet. Prizemnu etažu čine hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.000 KM, 200,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa zemljištem u Oseniku, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini džamije i Sarajevo resorta u Oseniku. Na zemljištu koje ima površinu od 1175 m2 , sagrađena je kuća dvospratnica koja ima gabaritne dimenzije....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 187.400 KM, 200,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

prodaje se imanje sa objektom lokacija semizovac .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 183.000 KM, 200,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo 190 m2 do 1700 km/m2 što veće (53)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)