• GoHome Professional
nekretnine sarajevo 40 m2 zadnjih 14 dana pala cij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo 40 m2 zadnjih 14 dana pala cij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo 40 m2 zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "nekretnine sarajevo 40 m2 zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 730.000 KM na 652.500 KM dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 730.000 KM
12.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 203.500 KM na 183.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 183.100 KM, 67,00 m2 cca 2730 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 203.500 KM
01.05.2026 - 183.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.realitica.com

Na odličnoj parceli od preko 1.200 kvadrata, u blizini glavne ceste u Vogošći, a okruženoj bujnom vegetacijom, nalazi se kuća od 67 kvadrata stambenog prostora, uz prostran podrum te tavanski prostor. ; Hotonj .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 735.840 KM na 652.500 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 652.500 KM, 113,00 m2 cca 5770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 711.900 KM
12.03.2026 - 735.840 KM
09.05.2026 - 652.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 474.300 KM na 402.900 KM dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Marijin Dvor, 402.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 484.500 KM
15.04.2026 - 474.300 KM
10.05.2026 - 402.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Marijin Dvor u ulici Kranjčevićeva. ; Marijin Dvor .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 663.000 KM na 601.800 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 601.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 816.000 KM
01.02.2026 - 703.800 KM
10.04.2026 - 601.800 KM
19.04.2026 - 663.000 KM
11.05.2026 - 601.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na tri etaže u Sarajevu, općina Vogošća u ulici Vogošćanskih odreda. ; Vogošća .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo zadnjih 14 dana pala cijena (10)
  • nekretnine sarajevo 40 m2 pala cijena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)