• GoHome Professional
nekretnine sarajevo 80 m2 do 390000 km što manje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine sarajevo 80 m2 do 390000 km što manje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo 80 m2 do 390000 km što manje

  • Za upit "nekretnine sarajevo 80 m2 do 390000 km što manje" pronađeno 198 nekretnina - prosječna cijena 2.605 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.sprat
    • renoviran
    • komforan
    • lođa
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 75,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najavljujemo prodaju potpuno renoviranog trosobnog stana na Breci. Sprat 1 u zgradi bez lifta. Dvostrana orijentacija Površina stana 75 m2 Balkon Centralno grijanje Zgrada od fasadne cigle Stan u potpunosti renoviran i prodaje se kao na fotografijama. svi detalji oko posjete stanu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 76,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 392.000 KM, 76,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Paromlinska. Stan je površine 76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 76,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca u ulici Sagrdzije Cikma,u Starom gradu.Ukupna povrsina parcele je cca440m2 a osnova kuce je 76m2.Kuca se sastoji od podruma,prizemlja i jednog sprata ukupne povrsine 136m2.Sagradjena je ‘60-tih godina i nalazi se u izvornom stanju.Kuca ima idejni projekat,saglasnost....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 295.000 KM, 76,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 76 m² u osnovi (P+S+Pt.), sa ograđenim zemljištem površine 1.987 m², naselje Kijevo, općina Trnovo. Prizemlje: Ulazni hodnik, ostava, kuhinja i veliki dnevni boravak. Sprat: sprat je povezan unutrašnjim stepeništem i sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 410.000 KM, 76,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO ; Grijanje centralno PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, Ul Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika i kupatila. Stan....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u naselju Dobrinja, Trg Sabora Bosanskog, općina Novi Grad. Stan površine 76m2 pozicioniran na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Maria Mikulica 31, trosoban, sredjen, bez posrednika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 160.000 KM, 76,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Ferhadiji, u blizini Katedrale. Stan je ukupne površine 76 m2 na trecem spratu stambene zgrade bez lifta. Potrebna je renovacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 155.000 KM, 76,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Hrasno, na 8.spratu stambene zgrade blizu Bosmala. Stan je za kupce koji znaju šta kupuju i koji znaju da prepoznaju kvalitetnu i dobro organizovanu nekretninu. Na spratu se nalaze svega dva stana, što je za današnje vrijeme rijetkost u odnosu na novogradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 145.000 KM, 76,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 76m2 u ulici Dzemala Bijedica,na Cengic Vili.Nalazi se na prvom spratu dobro odrzavane zgrade,izgradjene ‘80-tih godina.Stan je u izvornom stanju,a adaptacijom bi se dobio jako lijep i prostran stan sa odlicnim rasporedom prostorija.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 90.000 KM, 76,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo polunamješten trosoban stan površine 76,13 m2 pozicioniran u potkrovlju kuće u naselju Marijin Dvor, općina Centar. Ispred kuće se nalazi parking mjesto. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dvije spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. LOKACIJA: Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 392.700 KM, 77,00 m2 cca 5100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 345.000 KM na 361.900 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 361.900 KM, 77,00 m2 cca 4700 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 305.000 KM
04.06.2025 - 338.000 KM
22.07.2025 - 305.000 KM
20.09.2025 - 325.000 KM
22.11.2025 - 345.000 KM
25.03.2026 - 361.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 346.500 KM, 77,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski penthouse apartman sa dvije spavaće sobe u uknjiženom, useljivom novoizgrađenom objektu na olimpijskoj ljepotici Bjelašnici. Apartman površine 77m2 se sastoji od dvije etaže. Prvu etažu čine dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 331.100 KM, 77,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 77,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 188.000 KM, 77,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 77m2 pozicioniran na dvanaestom spratu zgrade sa 2 lifta i 17 spratova, Ulica Semira Frašte, Naselje Alipašino, Opština Novi Grad. Četverosoban stan dvostrane....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Nahorevo, 185.000 KM, 77,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica 77.5 m2 na parceli od 2900 m2 na mirnoj lokaciji okruženo prelijepom prirodom. Vikendica se nalazi u opštini Centar iznad Nahoreva na putu prema vodopadu Skakavac 5.5 kilometara udaljeno od pionirske doline na nadmorskoj visini 900 metara. Posjeduje priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 155.000 KM, 77,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan od 77 m2 na Breci, ul. Himze Polovine. Sastoji se od: prostranog i veoma osuncanog dnevnog boravka, dvije spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave/spajza, balkona, kupatila i jos jednim dodatnim wc prostororom. Stan ima centralno gradsko grijanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 125.000 KM, 77,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se renoviran,trosoban stan stambene povrsine 77 m2. -Sastoji se iz dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavace sobe,dvije djecije sobe,posebno WC,posebno kupatili,ostava,prostrano predsoblje, -Stan ima terasu(oko 4 m2) i podrum(oko 2 m2) -Grijanje je centralno gradsko sa aluminijskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

četvorosoban,ostava,balkon 6m2,podrum,2 wc,blizu gradskog prevoza,škole,trgovine,obdanište Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 107.800 KM, 77,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Idealan stan, za idealno malu cijenu 061/513015 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 115.500 KM, 77,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 80.000 KM, 77,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Bascarsiji(Kovaci),dva kupatila,prostran balkon sa lijepim pogledom.Za sve info broj +381641769876 +381638383253 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 384.000 KM, 78,00 m2 cca 4920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 303.615 KM, 78,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan četverosoban stan u Centru Četverosoban stan površine 77,85m2.Nalazi se na 5 spratu stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kemal Begova, opština Centar. Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 408.849 KM, 78,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 280.000 KM, 78,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 78,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Upravo adaptiran,kvalitetan stan na prvom katu u Hrasnom zgrade od 4 kata. 78m2 plus dva balkona 8m2 plus održavani podrum.Nova petkomorna stolarija sa garancijom,etažno plinsko grijanje sa garancijom,vrhunska keramika i oprema grohe,geberit,hansgrohe,kolpa san,Nova protuprovalna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 78,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2024.,

www.indomio.ba

Dobrodošli u svoj novi dom u mirnom naselju Breka, gdje se udobnost susreće sa elegancijom. Nekretnina se sastoji od dva sprata po 39 kvadrata. Ova kuća nudi dva zasebna stana smještena u ulici Breka 78. Kuća nudi sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život. Ova kuća je nedavno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 162.000 KM, 78,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

78 m2+2 balkona (5 m2)+ostava Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 156.600 KM, 78,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 198)

<< <1 2 3 4 5> >>