• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 160 m2 do 290000 km - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine sarajevo barem 160 m2 do 290000 km - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 160 m2 do 290000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 160 m2 do 290000 km" pronađeno 286 nekretnina - prosječna cijena 513 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 407 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • renoviran
    • 1.sprat
    • grijanje na plin
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi na magistralnom putu Sarajevo - Foča. U pitanju je pilana za primarnu preradu drveta, smještena u hali cca 200 m2, na placu površine 2380 m2. Posjeduje sve dozvole i saglasnosti, kao i sve potrebne priključke (struja, voda, telefon, hidrantska mreža itd). Asfltiran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 229.000 KM, 260,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća nova sa poslovnim prostorom, Bojnik, Stup, 260m2, okućnica 700m2. Kuća se sastoji od poslovnog prostora u prizemlju cca 120m2, sprata sa dnevnim boravkom i tri spavaće sobe, banjom i hodnikom i drugog sprata sa dvije spavaće sobe , dnevnim boravkom, banjom i hodnikom. Kuća ima....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 235.000 KM, 4300,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Prodajem etažiranu polovinu kuće sa dva stana, garažom i okućnicom površine 387 m2 koja se nalazi na lokaciji Vraca u ulici Vrbaska iznad tranzita. Prilaz kući je omogućen sa glavne komunikacije u dvorište gdje se nalazi garaža površine 30 m2, prednji dio dvorišta i kompletno zemljište....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 300.000 KM, 2000,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 219.852 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje vikend kućuKuća se nalazi u naselju Pazarić , par kilometara od glavne saobračajnice Sarajevo- Mostar. Sam prilaz do kuće je novi asfaltni put. Kuća je izgrađena na placu od 2525 m2, kompletan plac je ograđen. Površina kuće je cca 200 m2, čine je podrum, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 219.852 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE se novo sagrađena kuća u naselju Rakovica, Općina Ilidža Sarajevski Kanton. Kuća se nalazi na placu cca 507 m2 i dimenzija je cca 11x10m, a sastoji se od prizemlja i sprata. Urađena sa dobro kvalitetnim materijalima, izolacija 10 cm, fasada. Prizemlje je kompletno urađeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 225.000 KM, 150,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.08.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 210.000 KM, 1500,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili ustupanje investitorima za gradnju dva placa sa urbanistickom dozvolom u Opcini Centar .Dozvoljena gradnja 2 stambena objekta u osnovi 10 x 12 m2 ,prizemlje,sprat i potkrovlje(ukupno 360 m2).Pripadajuca povrsina svakog placa 750 m2.Savrseno ravni placevi ,odlicnog prilaza....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Butmir, 303.500 KM, 622,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje poslovni prostor i tri sprata ( 3 stana sa po 120m2), svaki stan ima zaseban ulaz u zajednickom stubistu, 1 stan 7 prostorija 1 WC na svakom spratu, ukupno 5 balkona i velika terasa, 3 balkona na istocnoj strani, 2 balkona i terasa na zapadnoj, stubiste odvaja svaki....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 210.000 KM, 180,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 305.000 KM, 250,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prelijep objekat koji se sastoji iz 3 etaže p+1+pk. Nekretnina se nalazi u prelijepom dijelu općine Ilidža između Osijeka i Blažuja, na blagom uzvišenju sa prelijepim panoramskim pogledom na prirodu. Nekretnina je idealna za život. Dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 199.865 KM, 4517,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac u naselju Nebočaj, Donja Vogošća Površina placa je 4517 m2 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 199.500 KM, 2850,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za gradnju porodicne kuce ili vikendice,udaljeno oko 1500m od glavnog puta u Blazuju. Asfaltni prilaz, kraci dio makadam, dobar. Struja, voda, telefon do parcele. Hitno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.000 KM, 200,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa zemljištem u Oseniku, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini džamije i Sarajevo resorta u Oseniku. Na zemljištu koje ima površinu od 1175 m2 , sagrađena je kuća dvospratnica koja ima gabaritne dimenzije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 196.000 KM, 240,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 195.000 KM, 156,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prazan lokal od 156 kvadratnih metara na Kosevskom Brdu u ulici Brace Begica br 48. Lokal je idealan objekat za manje renoviranje i ima ogromni potencijal da sluzi za bilo koju poslovnu svrhu, sve prema vasoj zelji i potrebi. (Sluzi idealno kao poslovni prostor, salon, kafic,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 200.000 KM, 500,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 198.000 KM, 165,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 191.621 KM, 3835,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište ukupne površine 3835 m2 Općina Ilidža naselje Blažuj. Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 150,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje kuću u Sokolović koloniji, sa 500 m2 zemljišta. Za detaljnije informacije, kontaktirajte nas na: 065/994-483 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Internet .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 187.400 KM, 200,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2025.,

www.realitica.com

prodaje se imanje sa objektom lokacija semizovac .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 186.200 KM, 585,00 m2 cca 320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju zemljište sa neuknjiženom kućom u Sarajevu, općina Centar, Soukbunar. Površina zemljišta je 585 m2 i na njemu se nalazi kuća u osnovi površine 46m2 (stvarna kvadratura 46m2 + 46m2). Kuća se sastoji od dvije etaže i tavana. Prizemlje se sastoji iz predulaza....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 185.000 KM, 250,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca u izgradnji sa urednim papirima odmah pored vode sane. Sve komunalije ispravne.... Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 185.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Doglodi, općina Ilidža. Predmetna nekretnina se nalazi na 4,5 km udaljenosti od stupske petlje. Izgrađena je na potpuno ravnoj parceli površine 733 m2. Pristupni put do parcele je asfaltirann. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 235,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa tri stana, podrumom i garazom u ulici Nahorevska 40 kod Pionirske doline.Regulisani papiri. Za sve informacije tel. 065 662 085 SOBA: Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 179.878 KM, 683,00 m2 cca 260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje građevinsko zemljište na dobroj lokaciji za stambeni objekat (kuću) Nalazi se odmah iznad Tranzita u ulici Urijan dedina.Površina placa je 683 m2, pravilnog je oblika i veoma je iskoristiv. Plac ima odličan prilaz odnosno cestu cijelom dužinom placa. Jedna od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 183.000 KM, 200,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 175.000 KM, 145,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u naselju Homolj - Lepenica, opština Kiseljak. Kuća, kao i tri pomoćna objekta su u potpunosti legalizovani. U osnovi kuća raspolaže površinom od 76 m2 , dok je ukupna korisna stambena površina preko 145,00 m2.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 309.900 KM, 330,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stambeno-poslovni objekat u Istočnom Sarajevu u neposrednoj blizini Tereks pumpe, Općina Istočna Ilidža. Nekretnina u osnovi 10x9 m, a smještena je na parceli 550 m². Cca 330 m² raspoređeno je na tri etaže. U....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 160,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje vikend objekat na području općine Hadžići - u omiljenim vam Miševićima. Lokacija je udaljena nekih 20ak minuta vožnje od Sarajeva, te predstavlja super ispušni ventil i kvalitetno punjenje baterija nakon iscrpne radne sedmice. Također, ista će biti i biser rentijerskog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bjelave, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni objekat, nalazi se na Bjelavama u Ul. Bardakčije 3, svi papiri uredni. Parcela je 106m2, od toga kuča na sprat sa poslovnim prostorom 86 m2 u osnovi, odmah pored Studentskog doma Bjelave, uz glavnu saobračajnicu, u poslovnom prostoru moguca cafe-slasticarna,gril,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 192,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca useljiva. Sastoji se od prizemlja 64m2; sprata 64m2 (+terasa 20m2) i potkrovlja 64m2 (+terasa 20m2). Kompletan krov je promijenjen prije 2god. Posjedujem sve papire za kucu. Zemljiste je ogradjeno. Postoji mogucnost izgradnje jos jednog objekta na zemljistu (ucrtano u katastru)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 190,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa dozvolom i svim priključcima 9x11m P+S na parceli od 287 m2. Prilaz sa ulice. +38761257274 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Internet Podrum Ostava .