• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje do 2900 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje do 2900 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje do 290000 km do 263 KM/m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje do 290000 km do 263 km/m2" pronađeno 129 nekretnina - prosječna cijena 52 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 3000 KM
    • do 3700 KM (prosječna cijena)
    • do 4500 KM
    • do 37 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Vraca, 4.000 KM, 200,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Plac povrsine 200 m2 sa ruiniranim objektom osnove 56 m2 i svim prikljuccima. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 30.000 KM, 218,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinski plac uknjižen 1/1 sudski i katastarski ili isti mjenjam po dogovoru za odgovarajuću nekretninu u Istočnom Sarajevu ili Beogradu. Plac površine 218m2 je uredno očišćen, nalazi se u Posavskoj ulici br.82 , naselje Hrasno brdo u Sarajevu, 700m od trolejbuske i 300m....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Velešići, 85.000 KM, 300,00 m2 cca 280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem parcelu 300 m2, ul. Velesici, opcina Novo Sarajevo Zemljiste je u ravnici, sa asfaltnim prilazom, 1/1, sa gradjevinskom i urbanistickom dozvolom, komunalnim prikljuccima i uknjizeno. Udaljenost od centra Grada cca 1.5 km, zeljeznicka, autobuska stanica, osnovna i srednja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo barem 170 m2 što manje do 290000 km do 263 km/m2'
34.978 KM
179.878 KM
25.000 KM
  Zemljište, SARAJEVO, Otes, 5.000 KM, 320,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

3 placa po 320 m2 u naselju Otes sva tri su ravni placevi do glavnog puta moguca kupovina 2 placa zajedno dok treci od ova dva odvaja put . Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 5.000 KM, 495,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište u Dobroševićima /Sarajevo/, veličine 495m2. Zemljište se nalazi 200m od Osnovne škole i autobuske stanice u Dobroševićima sa prekrasnim pogledom na sarajevsko polje. Zemljište je pogodno za gradnju stambenog objekta sa vlastitim prilazom. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem zgradu na uglu Bugujanske 2, u centru, 500m od zeleznicke stanice. Zemlljiste je pogodno za pravljenje zgrade, manjeg motela, apartmana itd.. Mogu se kopati garaze u zemlji. Za vise informacije zovite na broj 064 3675730 Dane bogdanovic Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 18.000 KM, 500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2 placa u Reljevu,500 i 530 kvadrata,cijena je 35 000KM za oba,ili 18 000KM za pojedinacan plac. Informacije na: 065 800 892 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 88.000 KM, 550,00 m2 cca 160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 33.000 KM, 630,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Zemlju u Dobrosevicima,komunalije na placu.Vlasnistvo 1/1,papiri uredni.Dimenzije:duzina 43m,sirina 15m(oko 630m2). Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 110.000 KM, 635,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju plac od 635 metara kvadratnih pod vocem. Plac se nalazi u ulici 14.maja 92., na potezu izmedju Kasindolske ulice i Interex megamarketa sa druge strane. Vlasnistvo 1/1, dozvoljena gradnja, svi prikljucci su na dohvat ruke. Odlicna lokacija, miran kraj.Parcela na kojoj su....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 5.000 KM, 700,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Parcela blizu centra grada. Dobra investicija. Parcela nije sređena, pod travom i žbunjem. Ima šaht gradske vode, struju. Prije 1992. dobijeni svi papiri za gradnju kuće. Ipsunjava sve uslove za gradnju. Može prodaja ili zamjena. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 60.000 KM, 730,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinsko zemljište u Doglodima. Zemljište ima sve potrebne priključke i nalazi se u blizini hotela Delminium. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 9.503 KM, 731,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

zemljiste za izgradnju kuce ili vikendice Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 119.040 KM, 744,00 m2 cca 160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dve kuće u Sarajevu(Ilidža) u ulici Lepenički 82-84(Na 100m od tramvajske pruge). Jedna kuca je stara i ima sve papire a druga je novija-bez papira. Kuće su na parceli od 744m2 i u ZKU su upisane pod brojem 3936,br.parc 2145-121 i 2145-123 u vlasništvu Marić Dobrile. Za sve....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 98.000 KM, 750,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se atraktivno zemljište s blagim nagibom površine 750 m² u ulici Svetozara Ćorovića, općina Centar, Sarajevo. Parcela je smještena na osunčanoj lokaciji s koje se pruža panoramski pogled, a kompletna infrastruktura dostupna je na samoj lokaciji. Nalazi se u mirnom dijelu novoizgrađenog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 777,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepu i osunčanu parcelu na lokaciji Blažuj Prodaje se parcela u naselju Blažuj u neposrednoj bilizini auto Salona Kramar. Kvadratura parcele iznosi 777 m2 i pravilnog je oblika (kvadrat) na kojoj su plaćeni....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 72.000 KM, 780,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se parcela zemlje ukupne površine od 780m², nalazi se na mirnom i atraktivnom dijelu Ilidže te pruža idealnu priliku za izgradnju privatne kuće. Prilaz zemlji je asfaltiran te se u blizini nalazi osnovna škola kao i Internacionalni univerzitet u Sarajevu, Bingo, itd. Imanje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 36.500 KM, 799,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište od 799m2, sa upisanim objektom tlocrtne površine 72m2 Zemljište se nalazi na mirnom i sunčanom dijelu naselja uz dvije ceste, prilaz i kompletna infrastruktura na placu, postojeći objekat pojednostavljuje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 32.000 KM, 800,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište u Zabrđu Sarajevo, vlasništvo 1/1. za gradnju kuće Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 35.000 KM, 810,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 15.000 KM, 850,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 60.000 KM, 900,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljisnu parcelu u Vogošći Prodaje se osunčana parcela ukupne površine 900 m2 u općini Vogošća- Semizovac. Nekretnina je odlično komunikacijski povezana. Blizina glavene saobračajnice je udaljena svega 5 metara.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 38.000 KM, 900,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2026.,

www.indomio.ba

Detaljan opis OMRO d.o.o. Sarajevo predstavlja izbor građevinskih parcela koje se nalaze u Kremešu – Vogošća Zemljište je namijenjeno za gradnju, ali je potrebno podnijeti zahtjev za građevinsku dozvolu. MOGUĆNOST PLAĆANJA NA RATE! Površine parcela : 1: 902 m² – parcela 815/2 = 36.080....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 98.000 KM, 901,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju zemljište u Istočnom Sarajevu, Trebević u ulici Petrovići. Zemljište je površine 901 m2. Na parceli se nalazi izgradjena vikendica stara 35. godina i garaža. Prilaz do parcele je asfalt. Na parceli je prisutna struja, kanalizacija, septička jama, voda....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 137.200 KM, 970,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 970 m2. Prilaz do zemljišta je makadam u dužini od cca 100 m, na koji se pristupa sa asfaltiranog puta. Svi priključci dovedeni do zemljišta. ID CODE: 11066 Tarik Musabegović Mob: +38766499822 E-mail: tarik@nekretnine-myspace.com www.nekretnine-myspace.com Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 970,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 120.000 KM, 1000,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Gradevinsko zemljiste povrsine 1000 m2, pogodno za dva objekta. Na jednoj parceli se nalazi zapoceta kuca (prva etaza) povrsine 90 m2 sa dozvolom i prikljuccims struja,voda plin. Prilaz sa asfalta, ogradeno. Vlasnistvo uredno, sve 1/1. Nalazi se ul. Gorana Cisica br.2, Stup-Doglodi....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 1000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

moguce je kupiti i manji dio zemljista! hitna prodaja u pola cijene! Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 30.000 KM, 1000,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u Bojniku kod stočne pijace parcelu za građenje od 1000 m2. Prilaz kamionom - RAVNICA. Cijena: 30.000 KM. Kontakt tel.: 061224620 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 20.000 KM, 1000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem 1000 m2 zemljista u Sovrlama. Zemljiste se nalazi 500 m od INE prije spomen cesme(vidi slike), ima asfaltni prilaz i poseduje sve potrebne dozvole i prikljucke. Cijena zemljista je 20 000 KM uz mogucnost dogovora. Dodatne informacije na tel: .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 80.000 KM, 1008,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela ukupne površine 1008m² nalazi se u Buća Potoku. Prilaz zemljištu je asfaltiran, te posjeduje svu potrebnu infrastrukturu. Kako bi ste se sami uvjerili u samu poziciju zemljišta i njenog okruženja, na raspolaganju vam je video zapis kompletnog zemljišta.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 35.000 KM, 1020,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište sa temeljima uz mogućnost građenja u opštini Hadžići, naselje Drozgometva. Zemljište je površine 1.020m2 i nalazi se blizu Zavoda u Hadžićima. Vlasništvo 1/1, papiri svi uredni i čisti. Za sve informacije....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 100.000 KM, 1050,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, Ilidža, naselje Osijek, 1000 m2 - dvije građevinske parcele. Sva infrastruktra na parceli (struja, voda, plin). U naselju Osijek, 30 m od glavne saobraćajnice i 30 m od stanice gradskog autobsa, nije u plavnom području. U neposrednoj blizini škole i džamije u naselju Osijek.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 99.750 KM, 1050,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

regulacionim planom dozvoljena gradnja vece vile ili manje stambene zgrade do 1000m2, odlicna lokacija, opstina centar, u neposrednoj blizini porodilista i pionirske doline. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 22.580 KM, 1129,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se place ukupne površine 1.129 m² na odličnoj lokaciji u ulici Posavska, Opština Novo Sarajevo, Sarajevo. Detalji parcele: Površina: 1.129 m² Lokacija: Posavska, Novo Sarajevo, Sarajevo Uknjiženo: DA – uredna dokumentacija Infrastruktura – potpuno urbanizovan plac: Struja,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Hrasno, 20.000 KM, 1129,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2026.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 82.000 KM, 1177,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište površine 1177 m2, u ulici Donja Jošanica I, općina Vogošća, Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i pored istog se nalaze svi komunalni priključci. Nalazi se na jako osunčanom dijelu naselja, te se sa istog pruža panoramskim pogled. Plac je trapezastog oblika i....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 59.000 KM, 1200,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo zemljište površine 1200m2, koje se nalazi u naselju Ahatovići. Parcela je pravougaonog oblika, sa blagim nagibom koji joj omogućava prelijep pogled. Do nekretnine se dolazi lijepim asfaltnim putem, nakon kojeg nastupa cca. 200m makadama do samog ulaza u parcelu. Put koji....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Faletići, 110.535 KM, 1229,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2022.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Nahorevo, 130.000 KM, 1300,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje plac za kuću u naselju Nahorevo, površine 1300 m2. Plac je udaljen cca. 500 m od kružnog toka kod bolnice Jagomir. Do placa se dolazi sa dvije strane a isti je smješten na osunčanoj strani uz šumu u mirnom ambijentu. U neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 88.000 KM, 1390,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Idemo! Ko je tražio savršen plac za vikendicu sa pogledom na Sarajevo? Asfaltni prilaz, odlična pozicija i sunčana strana. 1390 kvadrata parcele sa urednim i čistim vlasništvom. Lokacija na samo 12 minuta od Baščaršije a na lokalitetu Mrkovići. Hit ponuda! +387 62 801 801 ID CODE:....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM, 1390,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište na top lokaciji. Ko je tražio savršen plac za vikendicu sa pogledom na Sarajevo? Asfaltni prilaz, odlična pozicija i sunčana strana. 1390 kvadrata parcele sa urednim i čistim vlasništvom. Lokacija....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 129)