• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 170 m2 do 250000 km što skuplje" pronađeno 224 nekretnina - prosječna cijena 365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
    • do 100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • 1.sprat
    • balkon
    • vrt
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, 145.000 KM, 4700,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja odlicno zemljiste za prodaju u Nisicima. Smjesteno je u borovoj suumi, na samo minut voznje i 500 metara od glavne saobracajnice Sarajevo Tuzla i to s desne strane. Zemljiste je gradjevinsko, imaju temelji stare kuce, nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 140.000 KM, 230,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću 230 M2 Sa svom infrastrukturom, gradzevinskom dozvolom. Kuća napravljena 2006 godine. Između ostalog kuća posjeduje još: 560 M2 građevinskog zemljista, centralno grijanje, Jakuzzi kupatilo, kamin Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 140.000 KM, 273,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, ulica Milinkladska, naselje Hrasno brdo, Opština Novo Sarajevo. Površine 273 m2, 91 m2 /gabarit/, spratnosti Pr+2S. Svaki sprat ima kupatilo i može biti zaseban stan na svakom spratu. Kuća je klasične, čvrste, gradnje sa placem 2,59 ari. Lokacija je odlična, na mirnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni objekat osnovnog gabarita 8,85 x 7,00 te aneks stepenista 4,85 x 1,20. Sastoji se od suterena, prizemlja i podkrovlja. U suterenu je smjesten poslovni dio koji se moze preurediti u stan. Prizemlje se sastoji od hodnika, kuhinje i trpezarije, dok je u potkrovlju spavaca....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.900 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću u naselju Buća Potok. Objekat je smješten u slijepoj ulici (Remzije Pehlivanovića), udaljenoj 10ak minuta vožnje od HIFA pumpe i glavne saobraćajnice. Kuća broji tri etaže koje predstavljaju praktično zasebne stambene jedinice. U prizemlju je tako moguće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 137.200 KM, 970,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 970 m2. Prilaz do zemljišta je makadam u dužini od cca 100 m, na koji se pristupa sa asfaltiranog puta. Svi priključci dovedeni do zemljišta. ID CODE: 11066 Tarik Musabegović Mob: +38766499822 E-mail: tarik@nekretnine-myspace.com www.nekretnine-myspace.com Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 136.240 KM, 2620,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na parceli postoji nekretnina koja ima gradjevinsku dozvolu. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 135.000 KM, 329,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje potpuno ravnu građevinsku parcelu, pravilnog oblika u centru Otesa, preko puta džamije, Općina Ilidža - Sarajevo. Parcela raspolaže površinom od 329 m2 od kojih se 106 m2 vodi kao stambeni objekat a 223 m2 kao dvorište. Predmetni objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo ,Općina Stari Grad,ulica Nevjestina 23, kod Hotela SARAJ , 5 minuta pjesice od sebilja, kuca je povrsine oko 180m2 namjestena,sa tri kupatila,tru kuhinje ogromnim dnevnim sobama,spavacim sobama,trepezarijama,pored hotela nekih 30m,sa prelijepim pogledom na Sarajevo vjecnicu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Rakovica, 135.000 KM, 220,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u Rakovici, do glavnog puta na parceli od 1180m2. Kuca je radjena od najkvalitetnijeg materijala posto je radjena licno za sebe. Svi papiri su urdeni, vlasnistvo 1/1, bez ikakog opterecenja. Posjeduje: gradjevinsku dozvolu, prikljucag struje, dva prikljucka....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 135.000 KM, 1555,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 131.000 KM, 210,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada u veoma mirnom naselju.Ima prizemlje i 2 sprata s tim da drugi sprat nije u potpunosti završen. Nema fasadu.Ima prostrano dvorište.Za više informacija i slika javite se na broj 065/991-372. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 131.000 KM, 5900,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zemljište uknjižene površine 5900m2 sa prilaznim putem u Popovićima, općina Ilijaš. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Nahorevo, 130.000 KM, 1300,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje plac za kuću u naselju Nahorevo, površine 1300 m2. Plac je udaljen cca. 500 m od kružnog toka kod bolnice Jagomir. Do placa se dolazi sa dvije strane a isti je smješten na osunčanoj strani uz šumu u mirnom ambijentu. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća dimenzija na dvije etaže sa garažom uz kuću cijelom dužinom kuće locirana na zemljišru površine cca 3.500 m2 sa odraslim voćkama. Teren na kojem se nalazi kuća je ravan do blago naget. Sa parcele se pruža prelijep pogled. Vrlo brzo se dolazi do kuće sa Kobilje glave (skretanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 126.200 KM, 3155,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljište Sarajevo, Novi Grad, Zabrđe Nekretnina posjeduje Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 121.000 KM, 11000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 11000m2 sume, u ul Remze Ahmetovic, Blazuj, pogodno i za gradnju vikendica ili kuca, naseljeno mjesto, sa prikljucima vode, struje i telefona Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x9m prizemlje+visoko potkrovlje na 500 m okucnice sa vlastitim prilazom,urednim papirima vl 1/1 udaljena 200 metara od dzamije Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću nerenoviranu sa okućnicom. Moguća prodaja okolnog zemljišta ca. 2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 120.000 KM, 8000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste oko 8000m2 sa kucom i pomocnom zgradom (devastiranom). Zemljiste je vlasnistvo 1/1. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 120.000 KM, 3397,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

NEW GROUP iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja veoma atraktivno zemljište od 3397m2 u vikend naselju RAKOVICA. Zemljište je pravougaonog oblika i ima asfaltni prilaz sa 3 strane što ga čini veoma povoljnim za daljnje korake. Kompletnom dužinom parcele je urađena kamena podzida....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 120.000 KM, 1000,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Gradevinsko zemljiste povrsine 1000 m2, pogodno za dva objekta. Na jednoj parceli se nalazi zapoceta kuca (prva etaza) povrsine 90 m2 sa dozvolom i prikljuccims struja,voda plin. Prilaz sa asfalta, ogradeno. Vlasnistvo uredno, sve 1/1. Nalazi se ul. Gorana Cisica br.2, Stup-Doglodi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 120.000 KM, 12000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 119.779 KM, 2194,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac u naselju Buća potok Plac se nalazi u ulici Amira Krupalija u naselju Buća potokPovršina placa je 2194 m2. Idealnog je pravilnog oblika sa otvorenim pogledom i južnom orijentacijom. Prilaz placu je dobar asfaltni put kroz naselje. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 119.040 KM, 744,00 m2 cca 160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dve kuće u Sarajevu(Ilidža) u ulici Lepenički 82-84(Na 100m od tramvajske pruge). Jedna kuca je stara i ima sve papire a druga je novija-bez papira. Kuće su na parceli od 744m2 i u ZKU su upisane pod brojem 3936,br.parc 2145-121 i 2145-123 u vlasništvu Marić Dobrile. Za sve....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 118.303 KM, 19613,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2025.,

www.indomio.ba

BOSNA I HERCEGOVINA -ZEMLJA -PLACEVI - OKOLINA SARAJEVA- HADŽIĆI ( Viber, WhatsApp) +381 65 385 88 81 Prodajemo plac u okolini Sarajeva. Parcele se nalaze u opštini Hadžići u mestu Drozgometva. Zemljište se sastoji od četiri parcele. Dve su spojene a druge dve imau pristup jedna drugoj....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Nahorevo, 117.500 KM, 2350,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem u sarajevu, radavi - nahorevo zemljiste OD 2350 metara kvadratnih, 4 km OD predsjednistva na skenderiji, uredni papiri 1 / 1, Voda izvorska i drzavna, struja, Kroz parcelu prolazi potok sirine jednog metra i tacno na granici prolazi drugi potok, Sunčana strana , ZA vikendice,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 115.000 KM, 180,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuća na dva sprata sa garažom, vočnjakom i prelijepim pogledom Nekretnina ima građevinsku dozvolu i sve legalne priključke. Dimenzije kuće u osnovi su 7x9 m dok je potkrovlje 7x11 m. Objekt je smještena na parceli....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 115.000 KM, 10350,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste se devastiranim stambenim objektom se nalazi u Rakovici, blizu ergele. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 115.000 KM, 4302,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja zemljište u naselju Grlica, Istočna Ilidža. Na prodaju zemljište površine 4.302m2 sa svim dozvolama i urednim papirima. Zemljište se nalazi 5 minuta vožnje od naselja Hrasnica. Cijena zemljišta iznosi 115.000KM.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 115.000 KM, 16500,00 m2 cca 10 KM/m2