• GoHome Professional
nekretnine sarajevo barem 180 m2 okućnica što skup - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo barem 180 m2 okućnica što skup - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo barem 180 m2 okućnica što skuplje adaptiran

  • Za upit "nekretnine sarajevo barem 180 m2 okućnica što skuplje adaptiran" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.533 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 KM
    • do 140000 KM (prosječna cijena)
    • do 170000 KM
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 835.000 KM, 300,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Kuća i okućnica u Novom Sarajevu (Šanac). Okućnica je ograđena i lijepo uređena sa sadnicama i ima ukupnu površinu od 750m2. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja, dimenzije kuće su: Prizemlje 11,50x10,50m Prvi sprat i potkrovlje 14,50x10,50m Kuća je adaptirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 200,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 3- spratna kuća površine 220 m2 u naselju Donji Hotonj, sa 1080 m2 okućnice i voćnjak. Udaljena je cca 500 m od Hifa pumpe. U dvorištu je montažna garaža Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 210,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi na dobroj lokaciji i u dobrom je stanju sa Pod.+Pr+Sp.+Potk. Posjeduje centralno grijanje sa kotlovnicom na lož ulje i kamin na čvrsto gorivo. Veći dio okućnice je voćnjak sa dijelom okućnice pod šumom, a dijelom je igralište za mali fudbal. 106m2 stambenog prostora,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....