• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 100 m2 što manje do 4300 km - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • nekretnine sarajevo do 100 m2 što manje do 4300 km - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 100 m2 što manje do 4300 km/m2 podrum do 200000 KM

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 100 m2 što manje do 4300 km/m2 podrum do 200000 km" pronađeno 224 nekretnina - prosječna cijena 2.012 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 230000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • adaptiran
    • građevinska dozvola
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 93,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 93m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine predulaz, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 188.000 KM, 94,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan 94m2 na drugom spratu, austrougarska gradnja, visoki strop na atraktivnoj lokaciji - Skenderija. Stanu pripada zaseban podrumski prostor (cca 25m2) i parking mjesto. Stan je pogodan da se pretvori u poslovnu jedinicu kao sto su firme, kancelarije, notar, stomatoloske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 160.000 KM, 94,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan na Saraj Polju, 94m2 + 2 balkona, komplet renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 86.000 KM, 95,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje sestan u strogom centru neposrednoj blizini hotela Evrope . Stan velicine cca 95 m2 sa prekrasnom terasom od cca 30 m2 sa koje sevidi cjeli trebevic idio starog grada .Uz tu tersu kojaje u vlasnistvu sana nazali se jos jedan zajedniucka terasa od 200 m2 koja sluzi na koristenjeiu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo staru bosansku kuću na parceli od 187 kvadrata, na uglu ulica Bistrik i Muhameda Enveri Kadića, ispod tranzita. Kuća od cca. 100 kvadrata stambenog prostora na dva je sprata, a ima još i podrum, vrt ispred kuće te lijepu zelenu površinu iza kuće. Trostrano orijentirana i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE: Kuća se nalazi na parceli od 350 kvadratnih metara. Sama kuća zauzima 100 kvadratnih metara, ima dva sprata (svaki sprat 100 kvadratnih metara), sa podrumom, kotlovnicom i garažom. 6 soba, plus kuhinje i trpezarije na svakom spratu. Iza kuće se nalazi bašta od 100 kvadratnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 153.000 KM, 103,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u ul. Esada Pasalica br. 9/III i ima 103 m2 i dva balkona i dva WC-a; gleda na dvije strane. U blizini se nalaze: dzamija, katolicka crkva i pravoslavna crkva, prva trolejbuska i autobuska stanica, kao i mnogi poslovni prostori i objekti (npr., prodavnice....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 105,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se devastirana kuca sa zemljistem, svim priključcima i dozvolom za izgradnju. Uredni papiri 1/1. Moze i zamjena za stan ili auta. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu kuću sa pomoćnim objektima, površine od 110 m2, sa zemljištem od 780 m2 i izlazom na rijeku Tilava. Kuća je uknjižena 1/1, posjeduje uredne papire, nedavno je adaptirana, ima asfaltni prilaz do same....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-224 (od ukupno 224)

<< <1 2 3 4 5 6> >>