• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 100 m2 što manje do 4300 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 100 m2 što manje do 4300 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 100 m2 što manje do 4300 km/m2 podrum do 200000 KM terasa

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 100 m2 što manje do 4300 km/m2 podrum do 200000 km terasa" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.819 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 122.500 KM, 35,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan - Džidžikovac - TOP LOKACIJA Prodaje se jednoiposoban stan (u papirima jednosoban) ukupne površine od 35m2, stan se sastoji od veće dnevne sobe, manje spavaće, kupatila, kuhinje i hodnjika, vlasništvo 1/1 Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja broji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 105.000 KM, 35,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 108.000 KM, 57,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem dvosoban stan površine 57 m2 na Grbavici. Stan se nalazi u Grbavičkoj ulici, na petom spratu u zgradi sa šest spratova. Zgrada ima lift. Dvostrano je orjentisan. Ima zastakljenu jednu od dvije velike terase. Stan sadrži dvije sobe kuhinju sa trpezarijom, hodnik i prostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 39.000 KM, 61,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan u naselju Socijalno, ulica Zmaja od Bosne, općina Novo Sarajevo. Stan površine 61m2 + terasa i ga čine centralni ulazni hodnik iz kojeg se prostupa u sve prostorije, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 144.000 KM, 72,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten stan na Ciglani, po dogovoru moze i nenamjesten.Pogled je na Zetru.Prostorije su dnevni boravak, trpezarija,kuhinja, dvije odvojene sobe, kupatilo sa wc-om, poseban drugi wc,hodnik na L, ostava u stanu, podrum, dvije natkrivene terase, stan ima 72 kwadrata na koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 86.000 KM, 95,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje sestan u strogom centru neposrednoj blizini hotela Evrope . Stan velicine cca 95 m2 sa prekrasnom terasom od cca 30 m2 sa koje sevidi cjeli trebevic idio starog grada .Uz tu tersu kojaje u vlasnistvu sana nazali se jos jedan zajedniucka terasa od 200 m2 koja sluzi na koristenjeiu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)