• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 100 m2 do 320000 km što jef - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 100 m2 do 320000 km što jef - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 100 m2 do 320000 km što jeftinije terasa parking

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 100 m2 do 320000 km što jeftinije terasa parking" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.723 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 300000 KM (malo jeftiniji)
    • 330000 KM (malo skuplji)
    • do 2800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.530 KM, 51,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 34.900 KM, 69,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivan stan u Hrasnom, preko puta zgrade Bosmala (mali Bosmal) ul. Antuna Branka Šimića, opština Novi Grad - Sarajevo. # Ulica Antuna Branka Šimića se nalazi na lijevoj strani rijeke Miljacke. Radi se o vrlo poznatoj ulici, koju krase....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 100 m2 do 320000 km što jeftinije terasa parking'
162.631 KM
179.000 KM
241.261 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 105.000 KM, 35,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan - Džidžikovac - TOP LOKACIJA Prodaje se jednoiposoban stan (u papirima jednosoban) ukupne površine od 35m2, stan se sastoji od veće dnevne sobe, manje spavaće, kupatila, kuhinje i hodnjika, vlasništvo 1/1 Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja broji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 122.500 KM, 35,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 125.000 KM, 70,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje trosoban stan u Buća Potoku, koji se nalazi nedaleko od kružnog toka, smješten neposredno uz supermatket Bingo, mesenicu Semić..pozicioniran na četvrtom spratu zgrade četverokatnice bez lifta, ulica Adema Buće, opština....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 144.000 KM, 72,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten stan na Ciglani, po dogovoru moze i nenamjesten.Pogled je na Zetru.Prostorije su dnevni boravak, trpezarija,kuhinja, dvije odvojene sobe, kupatilo sa wc-om, poseban drugi wc,hodnik na L, ostava u stanu, podrum, dvije natkrivene terase, stan ima 72 kwadrata na koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru Sarajeva na obali zgrada "Papagajka" na 5. spratu. Stan sadrzi 40m2 stambenog prostora + terasa zatvorenog tipa u staklu sa kliznim prozorima i 5m2 podruma. Zgrada sadrzi jedan mali i dva velika lifta, a takodje je u planu komletno renoviranje na prolece 2013g.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 179.900 KM, 59,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stambeni objekat sa zemljištem u naselju Orgahov brijeg, općina Vogošća. Lokacija je udaljena 10ak minuta vožnje od Ciglana i Druge gimnazije, te može biti vaš novi dom van gradske buke i vreve ili pak kutak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 72,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu (kuću) sa uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. Naselje Ilovice se nalaze na 30 minuta od glavnog grada Sarajeva. Kuća je građena 2015. i 2016. godine, prva etaža iznosi 36m2 i potrkovni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 270.000 KM, 83,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan trosoban stan površine 83 m²- korisne površine 95 m2, pozicioniran na I spratu u zgradi bez lifta, u ulici Trg Oteškog bataljona, naselje Otes, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, WC-a, ostava, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 304.750 KM, 66,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 350.000 KM, 70,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju se dvije vile sa privatnim bazenom površine od po 70 m2 i zemljištem površine 1000 m2, u ulici Kakrinjski put, naselje Rakovica, Općina Ilidža. Oba objekta se sastoje iz dvije etaže, P+S: PRIZEMLJE: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (Open space....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)