• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 100 m2 do 4300 km/m2 podrum - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 100 m2 do 4300 km/m2 podrum - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 100 m2 do 4300 km/m2 podrum što jeftinije

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 100 m2 do 4300 km/m2 podrum što jeftinije" pronađeno 244 nekretnina - prosječna cijena 2.179 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4000 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 75,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najavljujemo prodaju potpuno renoviranog trosobnog stana na Breci. Sprat 1 u zgradi bez lifta. Dvostrana orijentacija Površina stana 75 m2 Balkon Centralno grijanje Zgrada od fasadne cigle Stan u potpunosti renoviran i prodaje se kao na fotografijama. svi detalji oko posjete stanu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.480 KM, 67,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do pocetka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 39.000 KM, 61,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan u naselju Socijalno, ulica Zmaja od Bosne, općina Novo Sarajevo. Stan površine 61m2 + terasa i ga čine centralni ulazni hodnik iz kojeg se prostupa u sve prostorije, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 40.000 KM, 52,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 85,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u Kranjcevicevoj 84 m2 po naravi 110 m2, adaptiran ulozeno preko 65,000 u njega, promijenjena stolarija uveden plin, novi radijatori, obnovljene instalacije vode, struje itd.Blizu bolnice, opstina, skole. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 45.000 KM, 45,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 45m2.Stan je na 7 spratu imaju 2 lifta. Sastoji se od dvije manje sobe ,dnevnog boravka sa kuhinjom ,ostava,banja ,balkon.Stan je adaptiran i centralno je grijanje Stan je sunčan. U blizini se nalazi sve što je bitno .Trolejbus,tramvaj,škola, pijaca,općina, prodavnice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 46.000 KM, 46,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu veoma povoljno.Stan se nalazi na pocetku Velike Aleje na prelijepoj lokaciji.U sklopu stana se nalazi i podrum i pripadajuci dio dvorista.Potrebna adaptacija. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 48.000 KM, 71,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan renoviran, spavaca i hodnik sa ugradbenim ormarima, kuhinja ugradbena begex sa bjelom tehnikom, blindirana vrata, Stolarija ALG, gelenderi kovano zeljezo. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 78,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 78m2 pozicioniran na 9. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 80m2 u samom centru Sarajeva.Nalazi se u ulici Ferhadija i smjesten je na prvom spratu zgrade austrougarse gradnje.Prije par godina je promjenjena stara stolarija i zamjenjena sa visokokvalitetnim drvenim prozorima koji se savrseno uklapaju u ovaj tip....

 
 
 

www.nekretnine.ba

stan u strogom centru, blizu vijecne vatre. nedavno u potpunosti renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE: Kuća se nalazi na parceli od 350 kvadratnih metara. Sama kuća zauzima 100 kvadratnih metara, ima dva sprata (svaki sprat 100 kvadratnih metara), sa podrumom, kotlovnicom i garažom. 6 soba, plus kuhinje i trpezarije na svakom spratu. Iza kuće se nalazi bašta od 100 kvadratnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 52.000 KM, 21,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem garsonjeru na Grbavici, B. Mutevelica 8/II sprat, potpuno renovirana sa novom kuhinjom, odlicna lokacija. Cijena 52.000 KM Zvati iskljucivo od 9 - 13h 061/700 272 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 52.000 KM, 34,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban 52.000 Vogošćanskih odreda 54 Vogošća 34 m2 visoko prizemlje Stan se nalazi u blizini Doma zdravlja, extra lokacija, komplet renoviran prosle godine, balkon ustakljen PVC prozorima, ispod balkona ima mala ostava, podrum, stolarija nova PVC, alu zaluzine, pod laminat extra....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 55.000 KM, 68,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prodaju troiposobnog stana sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 68m2 pozicioniran na 5. spratu u zgradi sa liftom, ulica Emila Zole, naselje Dobrinja, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 59,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Centru preko puta restorana "Avlija", ulica Avde Sumbula, Općina Centar. Nekretnina je smještena na visokom prizemlju zgrade starije gradnje. Uknjižena površina je 59 m2, dok je stvarno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moze zamjena za stan nova cijna Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 62.000 KM, 38,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kucu od 38 kvadrata adaptirana novo sve u starom gradu kod Sarajevske pivare na megari 061245700 62 000km Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 62.500 KM, 75,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan visoke kvalitete u centru Sarajeva; Bosna i Hercegovina! Stan se nalazi u zgradi s prekrasnim pogledom na grad. Ima dva prekrasna balkona (južno i sjeverno orijentirano) na kojima se možete opustiti i uživati ​​u pogledu U blizini se nalazi Veliki Park i veleposlanstva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 71,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju austrougarski stan na idealnom prvom spratu zgrade u epicentru Sarajeva, Ul.Maršala Tita. Površinu 71 m2 čine veliki dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja s trpezarijom, kupatilo i ulazni hodnik. Stan je u solidnom stanju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 68.000 KM, 34,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan kompletno i posebno moderno adaptiran, italijanski stil. Sve novo i izmijenjeno, svi kablovi, sve cijevi, i djelovi zida. Pod mermernog laminata sivo-plavo-terakota boje. Kupatilo maslinasto zeleno-bež-braon, sanitarije bež boje. Alu prozori, klizna vrata puno drvo bijele boje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 90,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Salonski stan u blizini medicinskog i stomatoloskog fakulteta, Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 93,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 93m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine predulaz, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 72.000 KM, 25,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Mogucnost koristenja kao poslovni prostor radi lokacije. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 29,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba - Sarajevo objavljuje priliku za kupovinom garsonjere od 29 kvadrata u naselju Svrakino Selo, ulica Prvomajska a neposredno u blizi policijske uprave Novi Grad i osnovne skole te u blizini trolejbuske linije. Ova nekretnina se nalazi na klasicnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu Posjeduje gradevinsku dozvolu Prevod moguc Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan 70 m2 u centu Hadžića na drugom spratu.Stan se sastoji od hodnika,kupatila,wc,trpezarije,kuhinje,dn.boravka i 2.spavaće sobe.U prizemlju zgrade ima i pripadajući podrum od 4m2. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 77.000 KM, 48,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, uredni papiri, koji se nalazi u Sarajevo - Novi Grad u naselju Alipašinu polju, Trg Zavnoja 29. Stan se sastoji od dnevnoga boravka, spavaće sobe, trepezarije, hodnika, kupaonice, kuhinje, balkona i podrumske prostorije. Stan se nalazi i solidnom stanju. POSEBAN SAT....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan 40m2 (stup-bacici),jednosoban pretvoren u jednoiposoban, pored tramvajske, suncana strana, 6. sprat, 2 lifta, podrum, za veci do 60m2. Info na br. 061-250-854 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 41,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan u Istočnom Sarajevu kod tržnog centra tuš. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 244)

<< <1 2 3 4 5 6> >>