• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 180000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 180000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 180000 km što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 180000 km što skuplje" pronađeno 1 155 nekretnina - prosječna cijena 1.790 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.000 KM, 200,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa zemljištem u Oseniku, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini džamije i Sarajevo resorta u Oseniku. Na zemljištu koje ima površinu od 1175 m2 , sagrađena je kuća dvospratnica koja ima gabaritne dimenzije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.nn-nekretnine.ba

Kratki opis: NN Nekretnine prodaje poslovni prostor smješten na atraktivnoj lokaciji, u ulici Radenka Abazovića, naselje Otoka, općina Novi Grad. Detaljni opis: Prodaje se poslovni prostor kvadrature od 33m2 koji se nalazi na prizemlju poslovnog objekta novije gradnje. Prostoru se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 180000 km što skuplje'
198.000 KM
194.987 KM
193.800 KM
  Kuća, SARAJEVO, 198.000 KM, 120,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 197.460 KM, 66,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i kupatila. Površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.422 KM, 52,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 196.000 KM, 55,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje dvosoban stan u naselju BjelaveStan se nalazi u stambenoj zgradi u prizemlju objekta, po strukturi stan je dvosoban ukupne površine 55 m2 u stvarnosti ima par kvadrata više odnosno dodana je ostava koja je prvobitno bila podrumska prostorija. Stan je renoviran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 196.000 KM, 240,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.000 KM, 62,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ulica Želimira Vidovića Kelija, naselje Dobrinja, Opština Novi Grad. Stan čine dnevni boravka sa kuhinjom, spavaća sobe, kupatilo i predsoblje, stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 195.804 KM, 42,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednoiposoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica, u ulici Vojvode Radomira Putnika. Stan je površine 41,78m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 195.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa tačno utvrđenim granicama. U samom okruženju zemljišta nalazi se par vikendica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.068 KM, 51,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 195.000 KM, 156,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prazan lokal od 156 kvadratnih metara na Kosevskom Brdu u ulici Brace Begica br 48. Lokal je idealan objekat za manje renoviranje i ima ogromni potencijal da sluzi za bilo koju poslovnu svrhu, sve prema vasoj zelji i potrebi. (Sluzi idealno kao poslovni prostor, salon, kafic,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 78,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Upravo adaptiran,kvalitetan stan na prvom katu u Hrasnom zgrade od 4 kata. 78m2 plus dva balkona 8m2 plus održavani podrum.Nova petkomorna stolarija sa garancijom,etažno plinsko grijanje sa garancijom,vrhunska keramika i oprema grohe,geberit,hansgrohe,kolpa san,Nova protuprovalna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.000 KM, 49,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Čengić Vila II, ulica Gradačačka. Nekretnina je smještena na drugom od ukupno tri sprata zgrade novije gradnje. Površina stana je 49 m2, a čine je dnevni boravak s....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.000 KM, 65,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan pozicioniran na 5. spratu zgrade bez lifta na Trgu heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, ostava, spavaća soba i kupatilo. Tu su i dva velika....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 195.000 KM, 60,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan od 60 m² smješten na drugom spratu. Stan sadrži zatvoreni balkon površine 3 m², kao i ostavu u podrumu. Grijanje je centralno, a stan je topao i osunčan s puno prirodnog svjetla. Ispred zgrade nalazi se javni parking. Stan je odlično lociran – u blizini su škole, vrtić i park,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 72,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu (kuću) sa uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. Naselje Ilovice se nalaze na 30 minuta od glavnog grada Sarajeva. Kuća je građena 2015. i 2016. godine, prva etaža iznosi 36m2 i potrkovni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 95,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća ukupne površine 95m2 na Bistriku u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u ulici Ćeljigovići. Prednost kuće je ta,što je objekat odličan i kao investicija.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 195.000 KM, 140,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Pofalići, ulica Humska, u neposrednoj blizini fabrike duhana. Parcela na kojoj se nalazi kuća je površine 300m2. Kuća je na dvije etaže od kojih svaka ima stanbenu površinu od 70m2. Uz kuću se nalazi velika terasa ispod koje je napravljena ostava-kotlovnica.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 195.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2025.,

www.sarajcity.com

NA PRODAJU Poslovni prostor 80 m2 u ulici Kemal Begova, centar Sarajeva . Prostor je djelično suteren sa ulične strane (ukopan u zemlju 1 m) ..Sa dvorišne strane je izlaz na baštu gdje ima pravo korištenja. Prostor je u zapuštenom stanju,a pogodan je za razne djelatnosti Blizina svih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 194.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderan i potpuno novoopremljen apartman na odličnoj lokaciji na Bjelašnici, u naselju Babin Do. Apartman se nalazi u kvalitetno izgrađenom objektu koji posjeduje vlastiti parking, a objekat i haustor su pod videonadzorom, što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 194.400 KM, 72,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.04.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.320 KM, 56,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo dva apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do početka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.350 KM, 64,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.45m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 3.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.200 KM, 46,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 5. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 46m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na petom spratu. I primarne Istočne orijentacije. Apartman površine 46m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.000 KM, 49,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na šestom spratu zgrade sa liftom, ulica Grbavička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon južne orijentacije,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 191.739 KM, 3835,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište ukupne površine 3835 m2 Općina Ilidža naselje Blažuj. Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.544 KM, 56,00 m2 cca 3420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.220 KM, 64,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 63.74m2 nalazi se na 6. spratu objekta sa liftom i sastoji se od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 191.000 KM, 48,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2023.,

www.indomio.ba

Napredan i elegantan apartman u srcu planinskog raja – Bjelašnica! Lokacija: Bjelašnica, SMUK kompleks Tip nekretnine: Apartman Orijentacija: Jednostrana (Jug-Istok) Spavaće sobe: 1 Površina: 47,75 kvadratnih metara Cijena: 191.000 KM Opis: Ponosno vam predstavljamo ovaj prekrasan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.661 KM, 52,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 190.550 KM, 86,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje četverosoban stan na Dobrinji u blizini autobuske stanice u Istočnom Sarajevu, ulica Akademika Petra Mandića. Stan je pozicioniran na trećem spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 80,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela od 1722m² sa kućom. Imanje se nalazi u naselju Vogošća (Blagovac) te pruža prelijep pogled na naselje. Prilaz zemljištu je asfaltiran, te posjeduje svu potrebnu infrastrukturu. Imanje posjeduje 3 garaže. Kako bi ste se sami uvjerili u samu poziciju zemljišta....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 190.000 KM, 71,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Cobanija, visoko prizemlje, renoviran prije par godina, miran dio grada bez buke, stan se sastoji od dvije spavace sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo, dnevna soba, balkon. Stan ima i podrum. Grijanje gradsko. Izuzetna lokacija u samom centru grada. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 190.000 KM, 47,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

47m2,nov stan, IV sprat-penthaus, blizu škole, blizu autobuske stanice, blizu tramvajske stanice, blizu auto-puta ; Centar .