• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 220000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 220000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 220000 km

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 220000 km" pronađeno 1 246 nekretnina - prosječna cijena 1.871 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 200000 KM (malo jeftiniji)
    • 230000 KM (malo skuplji)
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 220.000 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep i uredan stan površine 54m2 sa GARAŽOM u sarajevskom naselju Bistrik. Vlasništvo je 1/1 Nalazi se u strogom centru Sarajeva pored ambasade Republike Češke i sarajevske žičare. Sastoji se od : hodnika, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, zasebnom trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 219.987 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2022.,

www.indomio.ba

PRODAJE se novo sagrađena kuća u naselju Rakovica, Općina Ilidža Sarajevski Kanton. Kuća se nalazi na placu cca 507 m2 i dimenzija je cca 11x10m, a sastoji se od prizemlja i sprata. Urađena sa dobro kvalitetnim materijalima, izolacija 10 cm, fasada. Prizemlje je kompletno urađeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 219.987 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje vikend kućuKuća se nalazi u naselju Pazarić , par kilometara od glavne saobračajnice Sarajevo- Mostar. Sam prilaz do kuće je novi asfaltni put. Kuća je izgrađena na placu od 2525 m2, kompletan plac je ograđen. Površina kuće je cca 200 m2, čine je podrum, prizemlje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 220000 km'
214.000 KM
215.000 KM
210.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 215.400 KM, 48,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno uređena i kompletno namještena kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 48m2 u osnovi, smještena na parceli od 547m2 u naselju Grbavica. Kuća je odmah useljiva, opremljena kvalitetnim namještajem i tehnikom, pogodna za porodični život u mirnom okruženju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 220.000 KM, 75,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, 219.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Čengić Vila u u lici Gradačačka. ; Čengić Vila .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 219.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Stup u ulici Munira Gavrankapetanovića. ; Stup .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 218.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju zemljište na Sokolju, Rajlovac, ukupne površine od 3274m2, u sklopu zemljišta nalazi se devastiran stambeni objekat sa pomoćnom zgradom, uknjižen sa upisanom osnovom objekta od 132m2, po važećem Regulacionom planu predviđena je rekonstrukcija postojećeg stambenog objekta....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 210.000 KM, 3000,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Plac se granici sa lokacijom Famosovih zgrada u Skrbinom polju. Prodaja 30 ari (moguca parcelizacija )gradjevinske zemlje za stambeno - poslovnu gradnju .Struja ,voda ,kanalizacija,plin dostupni. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 210.000 KM, 1500,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili ustupanje investitorima za gradnju dva placa sa urbanistickom dozvolom u Opcini Centar .Dozvoljena gradnja 2 stambena objekta u osnovi 10 x 12 m2 ,prizemlje,sprat i potkrovlje(ukupno 360 m2).Pripadajuca povrsina svakog placa 750 m2.Savrseno ravni placevi ,odlicnog prilaza....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 214.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica u ulici Ravnogorska. ; Lukavica .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Blažuj, 214.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Prelijepu kuću, sa dvorištem, šadrvanom, roštiljem, pomoćnim objektom, na placu od 620 m2, kultivisanim i ograđenim, na Ilidži – Blažuj. ; Blažuj .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 209.000 KM, 80,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 221.986 KM, 44,00 m2 cca 5050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje odličan stan u novogradnjiStan se nalazi u naselju Dobrinja c-5, u ulici Habibe Stočević u stambenom objektu izgrađenom 2015 godine. Stan je po strukturi dvosoban ukupne površine 44 m2.Stan je jugoistočno orijentisan i pun je svijetla tokom cijelog dana. Ulaskom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 208.000 KM, 60,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residencu od 60m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Bistrik, 210.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina stari Grad, naselje Bistrik u ulici Garlapina. ; Bistrik .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 210.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.realitica.com

Na prizemlju kuće nalazi se garaža i ostava - šupa. Sprat se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlaza na veliku terasu, hodnika i kupatila. Potktovni dio se sastoji iz dvije spavaće sobe i manje ostave. Vanjska stolarija je drvena sa drvenim roletnama. Grijanje je razvedeno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 210.000 KM, 180,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 206.000 KM, 100,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 200.000 KM, 54,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 199.988 KM, 4517,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje plac u naselju Nebočaj, Donja Vogošća Površina placa je 4517 m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 49,00 m2 cca 4080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na šestom spratu zgrade sa liftom, ulica Grbavička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon južne orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 42,00 m2 cca 4760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan pozicioniran na sedmom spratu zgrade sa liftom, ulica Grbavička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 37,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan pozicioniran u prizemlju zgrade bez lifta, ulica Edhema Mulabdića, Općina Stari Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava i kupatilo. Nekretnina je adaptirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 70,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 70m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa liftom, ulica Bosanska, Alipašino polje C faza, Opština Novi Grad. Certificirana agencija za nekretnine Stanpromet.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 47,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na visokom prizemlju, ulica Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i izlazom na balkon,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 199.500 KM, 64,00 m2 cca 3120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji Tibra, naselje Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. ; Stup .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.500 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Omladinska. Površina stana je 85.39m² i nalazi se na 5. spratu zgrade novije gradnje bez lifta. Stan je dvostrane orijentacije. Sastoji se iz centralnog ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 199.500 KM, 2850,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste za gradnju porodicne kuce ili vikendice,udaljeno oko 1500m od glavnog puta u Blazuju. Asfaltni prilaz, kraci dio makadam, dobar. Struja, voda, telefon do parcele. Hitno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 204.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila, toaleta. Vanjska stolarija je drvena, unutrašnja stolarija je takodjer drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje u stanu je etažno plinsko.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 204.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Zemljište je površine 500 m2 na kom je planiran objekat od tri etaže, prizemlja i dva sprata, ukupne površine 500 m2. Urbanistička saglasnost se može produziti ukoliko se kupac slaže sa idejnim projektom a može se i promjeniti idejni projekat u zadatim gabaritima. Sva infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 204.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Kuća se nalazi u naselju Pazarić , par kilometara od glavne saobračajnice Sarajevo- Mostar. Sam prilaz do kuće je novi asfaltni put. ; Pazarić .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 204.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.realitica.com

Zakažite obilazak naših jedinstvenih nekretnina. ; Vogošća .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2