• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 220000 km održavan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 220000 km održavan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 220000 km održavan

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 220000 km održavan" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.268 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 200000 KM (malo jeftiniji)
    • 230000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • okućnica
    • lođa
    • 2.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 219.593 KM, 200,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje vikend kućuKuća se nalazi u naselju Pazarić , par kilometara od glavne saobračajnice Sarajevo- Mostar. Sam prilaz do kuće je novi asfaltni put. Kuća je izgrađena na placu od 2525 m2, kompletan plac je ograđen. Površina kuće je cca 200 m2, čine je podrum, prizemlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 188.000 KM, 94,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan 94m2 na drugom spratu, austrougarska gradnja, visoki strop na atraktivnoj lokaciji - Skenderija. Stanu pripada zaseban podrumski prostor (cca 25m2) i parking mjesto. Stan je pogodan da se pretvori u poslovnu jedinicu kao sto su firme, kancelarije, notar, stomatoloske....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 220000 km održavan'
175.000 KM
158.000 KM
239.556 KM
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 180.000 KM, 56,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se odličan stan, velikih mogućnosti prilagodbe potrebama budućeg kupca, sa uknjiženih 56 m2 + zatvorena lođa 5,6 + terasa 8,2 m2. Lokacija: preko puta Merkator centra; Osnovne škole; u blizini centralne zone Dobrinje sa svim gradskim sadržajima; javnim ustanovama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 155.000 KM, 77,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan od 77 m2 na Breci, ul. Himze Polovine. Sastoji se od: prostranog i veoma osuncanog dnevnog boravka, dvije spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave/spajza, balkona, kupatila i jos jednim dodatnim wc prostororom. Stan ima centralno gradsko grijanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 90,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate iznajmljuje poslovni prostor na Stupu, ulica Hifzi Bjelavca, opština Ilidža, kantnon Sarajevo. Prostor je pozicioniran na prizemlju stambeno poslovne jedinice. Sastoji se od tri prostorije pozicionirane na dvije etaže, manje kuhinje i kupatila ukupne površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 126.000 KM, 55,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje dvosoban stan na Dobrinji, ulica Trg Zlatnih Ljiljana, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan je pozicioniran na četvrtom (posljednjem) spratu stambene jedinice bez lifta. Po strukturi je dvosoban, a sastoji se od: ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 55,00 m2 cca 2180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 115.000 KM, 78,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica 78m2 stambene povrsine u Pazaricu, sa garazom i okucnicom od 1412m2. Nalazi se u mirnom vikend naselju Šinici-Resnik,preko puta Osenika na mjestu sudara kontinentalne i mediteranske klime . Prodaje se potpuno opremljena sa namještajem i većom etno kolibom za odmor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 42.000 KM, 72,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Dolac Malti u zgradi "Šibica", ulica Ložionička, Općina Novo Sarajevo. Stan se nalazi na 19 (devetnaestom) spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 40.000 KM, 52,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....