• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 250000 km nadogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 250000 km nadogradnja - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 250000 km nadogradnja

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 250000 km nadogradnja" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.214 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 230000 KM (malo jeftiniji)
    • 260000 KM (malo skuplji)
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 250.000 KM, 46,00 m2 cca 5440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2023.,

www.indomio.ba

Na raspolaganju vam je jedinstvena prilika za kupnju poslovnog prostora koji se nalazi u strogom centru grada, u ulici Gabelinoj 25. Ovaj prostor od 46 m2 nekada je bio kultni lokal S.O.S. i pruža izvanredne mogućnosti za razne vrste poslovnih djelatnosti. Jedna od glavnih prednosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 128.000 KM, 53,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem 2-soban stan nadogradnja na grbavici sve je novo cjena nije fixna po dogovoru moze i zamjena za veci uz doplatu.kontakt tel.061864161 ili 061474601.Vrijedi pogledati Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem 2-stan na grbavici nova nadogradnja iz 2005 stan je novo uraden vrijedi pogledati cjena nije fiksna postoji mogucnost i namjesten stan kupiti, moze i zamjena za veci uz moju doplatu Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com