• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pal - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pala cijena do 3500 KM/m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pala cijena do 3500 km/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 1.867 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 270000 km što jeftinije pala cijena do 3500 km/m2'
230.000 KM
249.900 KM
262.000 KM
 
-8%

Promjena cijene sa 179.000 KM na 165.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 44,00 m2 cca 3750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.01.2026 - 179.000 KM
11.04.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 338.000 KM na 285.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 285.000 KM, 26000,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2024 - 338.000 KM
26.03.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2024.,

www.indomio.ba

OPIS: OMRO d.o.o predstavlja na ponudu zemljište za investiranje uz mogućnost parcelisanja Zemljište na prodaju ukupne površine 26.000m2. Zemljište se nalazi na lokaciji Nišići - Ilijaš - 35km udaljeno od centra Sarajeva. Uz 360 otvoren pogled na visoravan, ova parcela posjeduje 4....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)