• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 270000 km pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 270000 km pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 270000 km pala cijena

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 270000 km pala cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.629 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 250000 KM (malo jeftiniji)
    • 280000 KM (malo skuplji)
    • do 3500 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • parket
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 269.900 KM na 249.900 KM dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 249.900 KM, 75,00 m2 cca 3330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 269.900 KM
24.03.2026 - 249.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 270000 km pala cijena'
230.000 KM
205.000 KM
285.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 291.500 KM na 276.100 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Centar, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 291.500 KM
27.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.500 KM na 230.100 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 230.100 KM, 37,00 m2 cca 6220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 245.500 KM
05.04.2026 - 230.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon.Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, ulaznog hodnika, ostave, kupatila i balkona sa prelijepim pogledom. ; Ciglane .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 299.900 KM na 285.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 48,00 m2 cca 5940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 299.900 KM
25.02.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 182.600 KM na 168.300 KM dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 168.300 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 182.600 KM
26.04.2026 - 168.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu općina Ilidža, naselje Stup u ulici Stupska. ; Stup .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 179.000 KM na 165.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 44,00 m2 cca 3750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.01.2026 - 179.000 KM
11.04.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 174.500 KM na 158.100 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 158.100 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.08.2024 - 203.000 KM
23.04.2025 - 174.500 KM
15.04.2026 - 158.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Centar, naselje Marijin Dvor u ulici Kranjčevićeva. ; Marijin Dvor .

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 188.700 KM na 158.100 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 158.100 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 188.700 KM
29.03.2026 - 158.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću u Sarajevu, općina Stari Grad, naselje Vratnik, u ulici Dol. ; Vratnik .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 171.000 KM na 155.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 155.000 KM, 21,00 m2 cca 7380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.11.2024 - 199.000 KM
16.04.2025 - 171.000 KM
15.04.2026 - 155.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 306.700 KM na 291.500 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 291.500 KM, 48,00 m2 cca 6070 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 306.700 KM
27.02.2026 - 291.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan na odličnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Splitska. ; Kovačići .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 104.500 KM na 99.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, 99.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 104.500 KM
15.05.2026 - 99.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa prostranom i izuzetno atraktivnom parcelom smještenom na odličnoj lokaciji uz magistralni put Sarajevo–Kiseljak, što ovu nekretninu čini lako dostupnom i vrlo pogodnom kako za stanovanje, tako i za različite investicione projekte. ; Kratki opis: NN Nekretnine ekslkuzivno....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)