• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje" pronađeno 1 450 nekretnina - prosječna cijena 2.040 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Koševo, 255.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševo u ulici Rušida Prgude. ; Koševo .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 255.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretninne prodaju kuću u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Briješće u ulici Briješće brdo. ; Briješće .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 254.700 KM, 65,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. ; Šip .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 254.000 KM, 71,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 253.890 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se stan kvadrature 81.9m2 koji je smješten na sedmom spratu stambene zgrade u izgradnji. ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje četverosoban stan u ulici Karađorđeva u Istočnom Sarajevu. Detaljni opis: Prodaje se stan kvadrature 81.9m2 koji je smješten na sedmom spratu stambene....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 253.880 KM, 57,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 253.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderno i vrhunski opremljen stan površine 43,75 m² , smješten na 12. spratu stambene zgrade u naselju Tibra 2, Stup. ; PRODAJA – Stan Tibra 2, Stup (kod Gazprom pumpe) Detaljni opis: NN Nekretnine prodaje moderno i vrhunski opremljen stan površine 43,75 m² ,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 253.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Vogošća u ulici Jošanička. ; Vogošća .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 250.000 KM, 46,00 m2 cca 5440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2023.,

www.indomio.ba

Na raspolaganju vam je jedinstvena prilika za kupnju poslovnog prostora koji se nalazi u strogom centru grada, u ulici Gabelinoj 25. Ovaj prostor od 46 m2 nekada je bio kultni lokal S.O.S. i pruža izvanredne mogućnosti za razne vrste poslovnih djelatnosti. Jedna od glavnih prednosti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 250.000 KM, 126,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 55 m2 u osnovi, korisnog prostora 126 m2, spratnosti Su + Pr+S, izgrađena na parceli površine 1.750m2. Ista se nalazi u ulici Ranovačka, naselje Ahatovići, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena 2016. godine i sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 250.000 KM, 69,00 m2 cca 3620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju poslovni objekat korisne površine 69m2 pogodan za različite namjene, na Bjelavama. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 250.000 KM, 485,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor na Dolac Malti. Prostor se sastoji od tri etaže. Na prvoj etaži ulaz za garažu te ulaz u stubište kroz koje se može ući u garažni prostor. Prva etaža je veći skladišni prostoe sa visinom cca 4m. Druga i treća etaže je predviđena za kancelarijske prostorije gdje je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 250.000 KM, 345,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 269.900 KM na 249.900 KM dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 249.900 KM, 75,00 m2 cca 3330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 269.900 KM
24.03.2026 - 249.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Faletići, 249.830 KM, 15300,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep, prostran plac za gradnju, poljoprivredu ili turizam, u blizini Sarajeva, u naselju Faletići. Na jednom kraju plac je oivičen šumom i potokom, dok je veći dio livada. Asfaltni put se nalazi u neposrednoj blizini zemljišta, a do samog placa je makadamski put u dužini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 249.000 KM, 65,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.area.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 249.000 KM, 1755,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 248.831 KM, 300,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 247.000 KM, 52,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju su dva luksuzna apartmana u novogradnji na Jahorini u površinama od 52.05 m² i 45 m². Prvi apartman je površine 52.05 m² a strukuru čine hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trezarijom i dva balkona (oba balkona su zastakljena). Apartman....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 246.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Plac se nalazi na odličnoj poziciji sa predivnom pogledom na Vogošću i sve do Bjelašnice i Igmana. Pogodan za gradnju sa svom infrastrukturom u blizini. Osunčan sa ugodnom klimom i čistim zrakom a blizu centra. ; Vogošća .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 245.000 KM, 61,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja poslovni prostor od 61m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 245.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2025.,

www.sarajcity.com

NA PRODAJU Poslovni prostor u centru ulica Patriotske lige .Prostor se sastoji iz dvije cjeline . Jedan prostor 57,88 m2 sa mokrim čvorom i drugi prostor 13,66 m2. Svaka cjelina ima svoj zaseban ulaz. A sve je uknjiženo je kao 71 m2 u ZK izvadku . Lokacija je preko puta medicinskog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 245.000 KM, 38,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Logavina, 244.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Čadordžina 37,Sarajevo, MZ "Logavina", Stari Grad Municipality, City of Sarajevo, Sarajevo Canton, Federation of Bosnia and Herzegovina, 71200, Bosnia and Herzegovina ; Logavina .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 241.897 KM, 6916,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište Općina Vogošća naselje Krivoglavci. ukupna površina zemljišta je 6916 m2 u dvije parcele sa pristupnim putem. Do zemljišta imaju dva asvaltirana prilaza i možda 1 kilometar makadama. Jedan prilaz je iz Krivoglavaca sa dva alternativna puta a drugi iz pravca Rajlovca.....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 231.600 KM na 241.800 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 241.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 231.600 KM
01.04.2026 - 241.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je centralno gradsko po potrošnji. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 241.500 KM, 69,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se poseban, interesantan, dvosoban stan na 1 spratu AU zgrada, dobro očuvane, redovno održavane. Predprostor zgrade ograđen kovanom željeznom ogradom, lijepo holtikulturno uređen. Lokacija: Centar, Bolnička ulica, u blizini kliničkog centra i više poznatih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 241.187 KM, 65,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 65,23 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 37 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 240.000 KM, 2410,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2.410 m2 u ulici Briješca brdo čikma, u naselju Briješće, općina Novi Grad Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i na istom se nalaze svi komunalni priključci (plin, struja, voda, kanalizacija). Zemljište je ograđeno, ravno i osunčano. Sa istog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 240.000 KM, 57,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, površine 57 m². Isti je pozicioniran na prvom spratu u zgradi od četiri sprata, sa liftom, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 240.000 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 239.839 KM, 52,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 239.500 KM, 61,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Otes, 238.000 KM, 53,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 227.000 KM na 237.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 237.000 KM, 74,00 m2 cca 3200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 197.000 KM
21.08.2024 - 227.000 KM
26.03.2026 - 237.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Pofalići, 236.700 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići, u ulici Humska. ; Pofalići .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 235.200 KM, 65,00 m2 cca 3620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor na gornjim Ciglanama, općina Centar. ; Ciglane .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 235.000 KM, 4300,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 234.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, ; Trnovo .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 232.050 KM, 66,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Dvoetažni apartmani površine 66,33 m2 na atraktivnoj lokaciji Babin Dol, Bjelašnica. Useljiv od aprila2022. godine. Dvostrane orijentacije primarno jugoistok ili jugozapad. Opremljen po sistemu ključ u ruke + gratis ugradbena kuhinja sa elementima i osnovnim uređajima. Grijanje na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 232.000 KM, 60,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 813)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2