• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem 70 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem 70 m2" pronađeno 755 nekretnina - prosječna cijena 1.377 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.900 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću u naselju Buća Potok. Objekat je smješten u slijepoj ulici (Remzije Pehlivanovića), udaljenoj 10ak minuta vožnje od HIFA pumpe i glavne saobraćajnice. Kuća broji tri etaže koje predstavljaju praktično zasebne stambene jedinice. U prizemlju je tako moguće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.725 KM, 81,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu. Ul Stefana Nemanje Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa u sve prostorije, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 138.000 KM, 67,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan Grbavica ul. Derviša Numića 24, drugi sprat, blizu poliklinike SANASA.Ima dnevni boravak sa balkonom-lođa, kuhinja, kupatilo, dvije sobe, ostava, podrum.Ugrađena klima.Centralno gijanje.Kablovska, internet, blindo protivprovalna vrata.Drvena stolarija. Kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba nudi trosoban stan za prodaju u naselju Tibra II. Smješten na 13 ujedno i posljednjem spratu zgrade sa dva lifta. Po strukturi trosoban i sa balkonom, te posebno kuhinjom i ostavom. Povrsina stana 66 kvadrata a za cijenu pozovite svog agenta. Ispod....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 137.200 KM, 970,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 970 m2. Prilaz do zemljišta je makadam u dužini od cca 100 m, na koji se pristupa sa asfaltiranog puta. Svi priključci dovedeni do zemljišta. ID CODE: 11066 Tarik Musabegović Mob: +38766499822 E-mail: tarik@nekretnine-myspace.com www.nekretnine-myspace.com Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 137.000 KM, 66,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno svijetao i osuncan stan sa prelijepim pogledom, na petom, zadnjem spratu, sa tavanom iznad. Prodaje se namjesten, sa kuhinjom i plakarima radjenim po mjeri. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 137.000 KM, 98,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo četverosoban stan u novogradnji u Hilandarskoj ulici. Površina stana je 97.74m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, kupatila, hodnika i dva balkona. Stan je dvostrano orijentisan, na šestom spratu zgrade sa liftom. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 136.240 KM, 2620,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na parceli postoji nekretnina koja ima gradjevinsku dozvolu. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 136.000 KM, 78,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje četverosoban stan u novogradnji u Buća Potoku, ulica Adema Buće. Stan je pozicioniran na sedmom spratu (ujedno i zadnjem - potrkovlje, kosi krov) zgrade s liftom koja se nalazi u neposrednoj blizini kružnog toka i benzinske pumpe Hifa. Lokacija je okružena zelenilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 136.000 KM, 65,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Alipasinom polju, A-Faza, adaptiran je prije 4 godine, nalazi se u neposrednoj blizini tramvajskih stanica. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 135.000 KM, 67,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namjesten stan od 67m2 u novogradnji na Dobrinji.Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade izgradene 2011god.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije u jednoj cjelini,spavace sobe,kupatila i balkona od cca6m2 koji ne ulaze u kvadraturu stana.Stan je potpuno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo ,Općina Stari Grad,ulica Nevjestina 23, kod Hotela SARAJ , 5 minuta pjesice od sebilja, kuca je povrsine oko 180m2 namjestena,sa tri kupatila,tru kuhinje ogromnim dnevnim sobama,spavacim sobama,trepezarijama,pored hotela nekih 30m,sa prelijepim pogledom na Sarajevo vjecnicu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Rakovica, 135.000 KM, 220,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u Rakovici, do glavnog puta na parceli od 1180m2. Kuca je radjena od najkvalitetnijeg materijala posto je radjena licno za sebe. Svi papiri su urdeni, vlasnistvo 1/1, bez ikakog opterecenja. Posjeduje: gradjevinsku dozvolu, prikljucag struje, dva prikljucka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 135.000 KM, 329,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje potpuno ravnu građevinsku parcelu, pravilnog oblika u centru Otesa, preko puta džamije, Općina Ilidža - Sarajevo. Parcela raspolaže površinom od 329 m2 od kojih se 106 m2 vodi kao stambeni objekat a 223 m2 kao dvorište. Predmetni objekat....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 135.000 KM, 1555,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Velešići, 133.000 KM, 79,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazu u veoma sigurnom i mirnom dijelu grada. sastoji se od 2 spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, wc-a, velikog hodnika i balkona. U blizini se nalazi skola i autobuska stanica. Udaljenost pijace ciglane je 3 min autom. Takodjer posjeduje podrumsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 133.000 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Dvoiposoban stan na II spratu, 65m2, plus lodja, sentralno grijanje, jako uslovan n B fazi na Alipasinom polju. Telefon kontakt 033 545 503 / 061 537 029 POVRŠINA OBJEKTA: - Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 131.000 KM, 5900,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zemljište uknjižene površine 5900m2 sa prilaznim putem u Popovićima, općina Ilijaš. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba Koševo 10/I....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 131.000 KM, 210,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada u veoma mirnom naselju.Ima prizemlje i 2 sprata s tim da drugi sprat nije u potpunosti završen.Nema fasadu,ima poveliko dvorište.Za više informacija i slika javite se na broj 065/991-372. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 70,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 130.000 KM, 71,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem odlično rasporedjen trosoban stan u Sarajevu, naselje Hrasno u ul. Antuna Branka Šimića na 11 spratu sa 71 m2 uknjiženog stambenog prostora+2 balkona od kojih je jedan veći sa 6m2 dok je drugi nešto manji caa. 4,5 m2, plafon je visine 2,50 m. Lokacija je izuzetno dobra, jer....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban dvostranoorijentisan stan 78m2 u visokom prizemlju novoizgradjene stambene zgrade koja se nalazi smjestena u Zagrebackoj ulici, na Grbavici. Ovaj stan se nalazi u Roh bau fazi, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost uredjenja po vlastitim zeljama. Frekventna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 98,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 98 kvadrata a dvoriste/okucnica 102 kvadrata. Kuca se sastoji od 3 etaze a jedna je samo useljiva/upotrebljiva. To je 2 sprat . Na prvom spratu je garaza,kotlovnica i ostava. 3 sprat treba renovirat nije opremljen. Kuca dolazi sa svim namjestajem znaci opremljena je. Ima gradski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam dvoiposoban, na Alipašinom polju, kompletno renoviran stan. Blindo vrata, kupatilo renovirano sa svim izmijenjenim instalacijama, kuhinja rađena po mjeri. Promijenjena vanjska stolarija- stavljena pvc, unutrašnja stolarija isto zamijenjena. Parket u dvije veće sobe, u ostatku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u vogosci ili mjenjam za kucu u vogosci,stan je na extra mirnoj lokaciji prepunoj parkova,stan ima poseban ulaz,park ispred zgrade,podrum,prilaz stanu tj.plocnik,vlastatit parking sa mogucnosti prosirivanja plocnika prilaznog za jos jedno ili vise mjesta za parking.Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan na Kosevu, Sarajevo. 64 m2, 4. sprat, centralno grijanje, 2 balkona koja nisu ukljucena u datu kvadraturu. Lokacija odlicna Tel: +381113429186 Mob +38163239233 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 120,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Obijekat se nalazi u Novopazarskoj ulici opstina Novi grad, Prilaz kuci odmah sa glavne ceste, kombi bus stanica pred kucom. Pored objekta se nalazi pomocni objekat 5x4m2 sa dozvolom za gradnju, oko kuce se nalazi vocnjak sa oko 20 raznih vocki, Pogled sa objekta na Bosmal.. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 128,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu stambene provisine 128 m² , sa zemljistom 158m², nedavno renovirana krvona konstrukcija i fasda, sa pratecim svim infrastrukturama, sa uvrednim papirima, cijena 130000 km, PO DOGOVORU !!!!!! Tel.: 0043 676 51 41 978 Tel.: 00387 87 33 511 397 Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 130,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na Blagovcu I, pozicija suncana, dva sprata odvojena vanjskim stepenistem. Dvije garaze, dva podruma i dvije velike terase. Gornji sprat useljiv, donji pri kraju adaptacije. Otvoren pogled na Blagovac. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 150,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekta posjeduje uredne papire .Uknjižen.Priključak voda, kanalizacija i elektro. Izvedeni grubi građevinski radovi , i grubi razvod vodovodnih i kanalizacionih cijevu u objektu i sve priključeno na gradsku infrastukturu.Montiranai vanjski plastični otvori tipa SALAMANDER. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA NA DVIJE ETAZE,DVA ZASEBNA ULAZA,180M2 STANBENOG PROSTORA,PODRUM,GARAZA ZA DVA AUTA,OKUCNICA 35M2,CENTRALNO GRIJANJE,PAREKTNI POD,ALU STOLARIJA,OPREMLJENA KUHINJA I KUPATILO,DOBAR PRILAZ SA CESTE,VODA,TELEFON,SVA INFRASTRUKTURA Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 130.000 KM, 180,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća dimenzija na dvije etaže sa garažom uz kuću cijelom dužinom kuće locirana na zemljišru površine cca 3.500 m2 sa odraslim voćkama. Teren na kojem se nalazi kuća je ravan do blago naget. Sa parcele se pruža prelijep pogled. Vrlo brzo se dolazi do kuće sa Kobilje glave (skretanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca, u naselju Gladno polje,opstina Ilidza,ulica Grabovine.Kuca se nalazi u mirnom dijelu,udaljena od ceste Sarajevo-Kiseljak 700-800 metara,asfalt je udaljen od kuce 20-ak metara.Kuca se sastoji od prizemlja sa garazom,sprata i niskog potkrovlja,posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Nahorevo, 130.000 KM, 1300,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje plac za kuću u naselju Nahorevo, površine 1300 m2. Plac je udaljen cca. 500 m od kružnog toka kod bolnice Jagomir. Do placa se dolazi sa dvije strane a isti je smješten na osunčanoj strani uz šumu u mirnom ambijentu. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 129.900 KM, 80,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Agencija Luxuri & Partneri izdvaja iz ponude kvalitetno adaptiran stan na Alipasinom Polju u C-fazi : Stan se nalazi na 9.spratu nebodera u naselju Alipasino Polje , opstina Novi Grad . Neboderi se nalaze u naselju koje je planski radjeno prije rata i samim tim ima lijep prilaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 755)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>