• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem 70 m2 pala cijena

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem 70 m2 pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.152 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • 2.sprat
    • parking
    • okućnica
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 325.000 KM na 299.000 KM dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 299.000 KM, 65,00 m2 cca 4600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 325.000 KM
07.03.2026 - 299.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 338.000 KM na 285.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 285.000 KM, 26000,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2024 - 338.000 KM
26.03.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2024.,

www.indomio.ba

OPIS: OMRO d.o.o predstavlja na ponudu zemljište za investiranje uz mogućnost parcelisanja Zemljište na prodaju ukupne površine 26.000m2. Zemljište se nalazi na lokaciji Nišići - Ilijaš - 35km udaljeno od centra Sarajeva. Uz 360 otvoren pogled na visoravan, ova parcela posjeduje 4....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje barem 70 m2 pala cijena'
249.900 KM
230.000 KM
22.000 KM
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)