• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km parket 1.sprat za - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 290000 km parket 1.sprat za - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km parket 1.sprat zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km parket 1.sprat zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 265.000 KM na 262.000 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 262.000 KM, 56,00 m2 cca 4680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 265.000 KM
01.05.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 56 m², smješten na 1. spratu stambene zgrade u ulici Salke Nazečića, naselje Dobrinja, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje s trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 53,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 53 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stanse nalazi na 1. spratu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka te kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 240.000 KM, 57,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, površine 57 m². Isti je pozicioniran na prvom spratu u zgradi od četiri sprata, sa liftom, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u naselju Dobrinja, Trg Sabora Bosanskog, općina Novi Grad. Stan površine 76m2 pozicioniran na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 41,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 1. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 40.54m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 159.900 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Na Alipašinom polju, na prvom spratu odlično održavanog nebodera, smjestio se dobar i “zdrav“ dvosoban stan, idealan kandidat za uređenje po vlastitoj mjeri i želji. Nalazi se u vrlo čistom i mirnom krajoliku Trga solidarnosti – na lokaciji koja obiluje vrtićima, školama, prodavnicama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 140.238 KM, 33,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine sarajevo do 290000 km parket 1.sprat (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)