• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 1 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 1 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 170000 KM

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 170000 km" pronađeno 973 nekretnina - prosječna cijena 1.591 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • terasa
    • fantastična
    • namješten
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.500 KM, 53,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu Lukavica, useljivo odmah u neposrednoj blizini Jezera. Ulica Boriše Starovića. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom odvojenom šankom, balkonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 66,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan površine 66m2 za prodaju u novogradnji Tibra 1, Ulica Dr.Silve Rizvanbegović, Objekat A! Stan se nalazi u naselju Tibra 1,Objekat A, Sprat 10, dva lifta. Izgrađen 2010 godine, sa dva balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 96,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na tri etaže koju odlikuje super lokacija u ul. Zagrebačka Izdaje se višenamjenski nenamješten poslovni prostor površine 96m2 smješten u najljepšem djelu Sarajeva KOvačići ulica....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 48,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju nov i novoopremljen stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, degažmana, lođe i kupatila. Površina 48m2.Stanu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 169.000 KM, 173,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 60,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor - kafic, 60 m2, potpuno opremljen, cen. grijanje, extra polozaj i lokacija, uknjizen, Sarajevo - Dobrinja 2, ul. Bul. bran. Dobrinje, kon.tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 56,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor spratnosti 3,8m, dvije prostorije i mokri cvor (kupatilo), grijanje podno (mogucnost prikljucenja na centralno grijanje), voda, struja, nema plin, zidovi keramicke plocice. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 168.000 KM, 64,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u ulici Čekaluša, stotinjak metara niže od italijanske ambasade. U neposrednoj blizini nalazi se osnovna škola, vrtić, stomatološki i medicinski fakultet. Ima 64 m2 korisnog prostora (kuhinja, kupatilo, dnevni boravak i spavaća soba), te pripadajuće podrumske prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 168.000 KM, 56,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan površine 56 m2 pozicioniran na 3. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Alojza Benca, naselje Dolac Malta, Općina Novo Sarajevo. Stan krase optimalan raspored i dispozicija pa je tako u 56 m2 moguće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 84,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

BiH ,Sarajevo (Dobrinja 3),prodajem stan 84 kvadrata (plus balkon cca 6 kvadrata i podrum) 1.kat Stan se sastoji od 3 hodnika, velikog wc-a sa kadom i malog wc-a sa tus kabinom,dnevnog boravka, 3 sobe, kuhinje, blagovaone i spajze ulica Trg djeca Dobrinje, br. 13 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 167.000 KM, 120,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje vikendicu u naselju Milinjača, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Korisna površina vikendice: 120 m² Vikendica....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 166.700 KM, 92,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa tri spavaće sobe odličnog rasporeda površine 92m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade, ulica Ćamila Marića, Hrasnica, Opština Ilidža. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 166.400 KM, 43,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 43,97 m2. ; Šip .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 166.000 KM, 71,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan površine 71m2 nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, dvije spavaće sobe od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 166.000 KM, 120,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa prekrasnim dvorištem,nedaleko od uključne rampe na autoput 5C, a 500m od magistralnog puta M17.Iz SARAJEVA SE STIGNE ZA MANJE OD 20MIN. Kuća se nalazi u mirnom I tihom prirodnom okruženu.na imanju se nalazi izvor pitke vode i potok Raj na zemlji.Veoma pogodna za odmor i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.300 KM, 58,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan sa balkonom na Ilidži u naselju Lužani, ulica Josipa Pančića. Nekretnina je smještena na idealnom prvom spratu zgrade bez lifta. Površina stana je 58m², a čine je dnevni boravak s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 70,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Najava osnovnih informacija za prodaju stana U A fazi Alipašinog polja. Ulica Trg međunarodnog prijateljstva. Sprat 9 i nije zadnji Dva lifta, teretni i obični Dvostrana orijentacija jug-sjever Balkon Centralno gradsko grijanje gusani radijatori Stan u izvornom stanju Površina stana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 380,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 50m od autoputa Ilidža-Blažuj, u blizini Ilidžanskog dijamanta. Dimenzije 10,80 x 12. Ukupna površina oko 380m2 i 600m2 okućnice, sa svim priključcim struja, voda, kanalizacija. Tri moderna stana - jedan opremljen + 2 poslovna prostora - omaltani, struja, voda i kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 53,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan s galerijom na 3. spratu zgrade bez lifta na Dobrinji, ulica Trg Sabora Bosanskog. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja, trpezarija, spavaća soba i kupatilo. Iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 41,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 1. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 40.54m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 51,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi stan za prodaju 51m2 ZK(+ zatvoren balkon i pripojen stanu). Smješten na visokom prizemlju zgrade bez lifta naselje Grbavica, ulica Hasana Brkića. Stan se sastoji od centralnog ulaznog hodnika sa ostavom, jedne spavaće sobe , kupatila ,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 165.000 KM, 110,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 179.000 KM na 165.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 44,00 m2 cca 3750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.01.2026 - 179.000 KM
11.04.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 164.000 KM, 47,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residence od 47m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 164.000 KM, 41,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 3. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 41m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 162.750 KM, 175,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa zemljištem u naselju Dobroševići, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u ulici Bjelugovička, udaljeno svega 15 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 162.631 KM, 43,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 43,97 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 41 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 162.374 KM, 43,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 162.000 KM, 78,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

78 m2+2 balkona (5 m2)+ostava Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 161.633 KM, 47,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju apartmana na Bjelašnici izdvaja dvosoban apartman površine 46.83m2 pozicioniran na2.spratu zgrade liftom, Bjelašnica. U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 160.680 KM, 64,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje kompletno namješten stan sa garažom u BH bau na Stupu, ulica Stupska, opština Ilidža-Sarajevo. Stan je pozicioniran na sedmom spratu stambene jedinice koja posjeduje lift. Raspolaže površinom od 64 m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 160.000 KM, 4900,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

Ukupna površina zemljišta iznosi 4900 m2 . Prilaz parceli je makadamski u dužini od cca 300m od asfaltnog puta. Zemljište je pozicijom u blagom nagibu. Na parceli se nalazi centralna vodovodna mreža. Pozicioniranost čini parcelu izolovanom od gužve, i prozračnom što se strujanja vazduha....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 160.000 KM, 56,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 56 m2 na Grbavici u ulici Kemala Kapetanovića. Stan se nalazi na desetom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada ima ukupno 12 spratova, Stan se sastoji od: Dnevnog boravka sa kuhinjom Dvije spavaće sobe Ostave Kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 68,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan Patriotske lige Sarajevo Centar Odličan trosoban stan u ulici Patriotske lige, 68 kvadrata, balkon, podrum, dvije spavaće sobe, posebno kuhinja i trpezarija, veliki hodnik, veliko kupatilo. Grijanje centralno gradsko, stan je u izvornom stanju ali očuvanog parketa. Ono....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 184,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva stana odvojena. Grijanje plin cvrsta goriva. Struja. 5 min hoda do trolejbusa. U racun moze novije auto. 061132664 viber Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 160.000 KM, 160,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Vogošći, ul. Dreskovača. Novogradnja, useljiva, P+S+P, sa tri balkona, ljetnjom baštom, voćnjakom. Pet minuta hodanja do osnovne škole i sportskog centra, deset minuta hodanja do zgrade općine. U kući su u svim sobama hrastovi parketi, italijanska keramika, telefon,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 130,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 807)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>