• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 170000 km 80 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 170000 km 80 m2" pronađeno 105 nekretnina - prosječna cijena 1.402 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 KM
    • do 130000 KM (prosječna cijena)
    • do 160000 KM
    • do 1300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • balkon
    • roh-bau
    • novogradnja
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 185.000 KM, 81,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je smjšten na Marijin Dvoru, 4 minuta od poslovnog centra UNITIC. Vlasništvo 1/1 nalazi se u renoviranoj zgradi iz Austougarskog perioda. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Nahorevo, 185.000 KM, 77,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica 77.5 m2 na parceli od 2900 m2 na mirnoj lokaciji okruženo prelijepom prirodom. Vikendica se nalazi u opštini Centar iznad Nahoreva na putu prema vodopadu Skakavac 5.5 kilometara udaljeno od pionirske doline na nadmorskoj visini 900 metara. Posjeduje priključak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 3700 km/m2 što skuplje do 170000 km 80 m2'
179.000 KM
176.400 KM
169.900 KM
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 78,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2024.,

www.indomio.ba

Dobrodošli u svoj novi dom u mirnom naselju Breka, gdje se udobnost susreće sa elegancijom. Nekretnina se sastoji od dva sprata po 39 kvadrata. Ova kuća nudi dva zasebna stana smještena u ulici Breka 78. Kuća nudi sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život. Ova kuća je nedavno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za 2 manja, renoviran, prostran 4-soban stan na Dobrinji (Federacija), pun svjetlosti, sa divnim pogledom, površine 87m2 (odnosno preko 100m2 uključujući ostavu, 2 kupatila i 3 polukruzna balkona). Parking, kablovska, ADSL. Zvati iza 17:00 h na 062/940-212 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 175.000 KM, 85,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u Centru grada, 80m2, renoviran, 3 sobe, kuhinja, kupatilo, balkon, I sprat Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Maria Mikulica 31, trosoban, sredjen, bez posrednika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 84,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

BiH ,Sarajevo (Dobrinja 3),prodajem stan 84 kvadrata (plus balkon cca 6 kvadrata i podrum) 1.kat Stan se sastoji od 3 hodnika, velikog wc-a sa kadom i malog wc-a sa tus kabinom,dnevnog boravka, 3 sobe, kuhinje, blagovaone i spajze ulica Trg djeca Dobrinje, br. 13 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 164.780 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 162.000 KM, 78,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

78 m2+2 balkona (5 m2)+ostava Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 160.000 KM, 76,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Ferhadiji, u blizini Katedrale. Stan je ukupne površine 76 m2 na trecem spratu stambene zgrade bez lifta. Potrebna je renovacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 160.000 KM, 75,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 157.000 KM, 75,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran i adaptiran stan, Centar, Koševo, 75m2, šesti sprat, lift, centralno grijanje, klima, jakuzzi, španska i Inker keramika, dva američka plakara, sunčan i svijetao, veliki parking ispod zgrade za pedesetak auta, blizina bolnice, osnovne škole, srednjih škola i većine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 156.600 KM, 78,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 155.000 KM, 77,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan od 77 m2 na Breci, ul. Himze Polovine. Sastoji se od: prostranog i veoma osuncanog dnevnog boravka, dvije spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave/spajza, balkona, kupatila i jos jednim dodatnim wc prostororom. Stan ima centralno gradsko grijanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 155.000 KM, 76,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Hrasno, na 8.spratu stambene zgrade blizu Bosmala. Stan je za kupce koji znaju šta kupuju i koji znaju da prepoznaju kvalitetnu i dobro organizovanu nekretninu. Na spratu se nalaze svega dva stana, što je za današnje vrijeme rijetkost u odnosu na novogradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 73,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kvalitetan trosoban stan u grbavickoj ulici. djelimicno renoviran. odican pogled i pozicija. u nepodrednoj blizini igralista, vilsonovog setalista, centra Alte, Importane, SCC. Solidna zgrada, sa video nadzorom ulaza, sprata i lifta. Dva lifta u urednoj funkciji. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 79,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na Grbavici, ulica Grbavička 72, 79m2, drugi sprat, trosoban, kupatilo+wc, ostava, balkon, povoljna cena. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 80,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 150.000 KM, 73,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. Stan je dvostrano orijentisan, sunčan i potrebno je samo higijensko krečenje. Odvojen toalet od kupatila. U blizini se nalazi autobuska stanica, škola i pijaca. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 149.900 KM, 86,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem na Vracama Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 408m2 u veoma mirnom naselju. Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i tavana. Grijanje plinsko etažno.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 147.520 KM, 73,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Općini Novo Sarajevo, 250 m od glavne saobraćajnice u Paromlinskoj ulici nalazi se „Malta Complex“, koji nudi neodoljivu ponudu – stan od 73 m2 po cijeni od 2.000 KM/m2 sa uračunatim PDV-om! Sigurno i zdravo Naš zadatak je bio da kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 145.000 KM, 84,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan korisne povrsine 84 m2 + 2 balkona sa obje strane zgrade. Mislim da nema bolje konfiguracije tj. rasporeda u stanu od ovog, posto je dvoipoiposoban, dakle 2 velike i 2 manje sobe, kupatilo, wc, spaiz, kuhinja, trpezarija, hodnik, sve je dakle odvojeno. Stan je u vrlo dobrom stanju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 145.000 KM, 76,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 76m2 u ulici Dzemala Bijedica,na Cengic Vili.Nalazi se na prvom spratu dobro odrzavane zgrade,izgradjene ‘80-tih godina.Stan je u izvornom stanju,a adaptacijom bi se dobio jako lijep i prostran stan sa odlicnim rasporedom prostorija.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 140.000 KM, 81,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan u Novom Sarajevu (Vraca). Stan se nalazi u potkrovlju zgrade i ima prelijep pogled na Sarajevo. Sastoji se iz 3 sobe, kuhinje i pomoćnih prostorija. Stan je svega udaljen 2km od stadiona Grbavice i naselja Hrasno. Za vise slika posjetite slijedeci link: http://www.prime-re.ba/re/nekretnina/53/prodaja-trosobnog-stana-vraca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 140.000 KM, 82,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je pogodan za strance, firme. U slučaju preuređenja, pogodan za ambulantu ili bilo koji drugi poslovni prostor. Useljiv bez ulaganja. Preuređivanje i renoviranje je po žeji kupca. Stan sadrži: kupatilo, wc, ostava, kuhinja, trpezarija, hodnik, tri sobe, podrum i dvorište. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 140.000 KM, 83,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem cetverosoban stan u Saraj polju od 83m2, dvostrano orijentisan, dva mokra cvora, balkon ,ostava, predulaz. moguca zamjena za kucu priblizne vrijednosti u Sarajevu! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, gorni hotonj,orahov brijeg povrsina 85 m 2 , okucnica 750 m 2 plin, struja voda centralno grijanje, telefon Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 140.000 KM, 74,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namješten stan Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.725 KM, 81,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu. Ul Stefana Nemanje Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa u sve prostorije, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 136.000 KM, 78,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje četverosoban stan u novogradnji u Buća Potoku, ulica Adema Buće. Stan je pozicioniran na sedmom spratu (ujedno i zadnjem - potrkovlje, kosi krov) zgrade s liftom koja se nalazi u neposrednoj blizini kružnog toka i benzinske pumpe Hifa. Lokacija je okružena zelenilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Velešići, 133.000 KM, 79,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazu u veoma sigurnom i mirnom dijelu grada. sastoji se od 2 spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, wc-a, velikog hodnika i balkona. U blizini se nalazi skola i autobuska stanica. Udaljenost pijace ciglane je 3 min autom. Takodjer posjeduje podrumsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se: Trosoban dvostranoorijentisan stan 78m2 u visokom prizemlju novoizgradjene stambene zgrade koja se nalazi smjestena u Zagrebackoj ulici, na Grbavici. Ovaj stan se nalazi u Roh bau fazi, sto buducim vlasnicima ostavlja mogucnost uredjenja po vlastitim zeljama. Frekventna....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 129.900 KM, 80,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Agencija Luxuri & Partneri izdvaja iz ponude kvalitetno adaptiran stan na Alipasinom Polju u C-fazi : Stan se nalazi na 9.spratu nebodera u naselju Alipasino Polje , opstina Novi Grad . Neboderi se nalaze u naselju koje je planski radjeno prije rata i samim tim ima lijep prilaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 127.000 KM, 79,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje trosoban stan kod kliničkog centra u Sarajevu površine 79 m2. Stan je smješten na trećem spratu u ulici Marcela Šnajdera. Stan ima sljedeće prostorije: – 3 spavaće sobe – Veliki dnevni boravak sa trpezarijom – Hodnik – 2 wc-a Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 127.000 KM, 83,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 125.000 KM, 78,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 105)

<< <1 2 3> >>